Oragiaspor-dramas.gr

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Η ORAGIASPOR-DRAMAS.GR  από την πρώτη στιγμή της λειτουργίας της έθεσε ως μοναδικό στόχο την έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση προς το φίλαθλο αναγνωστικό κοινό με γνώμονα  το μεράκι και την αληθινή σχέση με όλους εσάς…

Τα τελευταία όμως γεγονότα και η πρωτοφανής αδικη  λεκτική επίθεση με σωρεία ανακοινώσεων που δέχεται ο συνεργάτης της ‘’Ο’’ Χρήστος Καραγιαννίδης μας ωθούν  να προβούμε στις παρακάτω αποφάσεις:

Σαν κεραυνός εν αιθρία έπεσε το απόγευμα της Πέμπτης η είδηση οτι ο Γιάννης Ιωαννίδης παύει να αποτελεί προπονητής της Α.Ε. Καλαμπακίου.

Ο έμπειρος τεχνικός υπέβαλλε την παραίτηση του μετά απο το μέτριο ξεκίνημα της ομάδος του Καλαμπακίου σε μια προσπάθεια να αφυπνιστούν άπαντες στο κιτρινόμαυρο στρατόπεδο...ενώ οι ''τίτλοι τέλους'' έπεσαν μέσα σε πολύ φιλική ατμόσφαιρα....με την ομάδα του Καλαμπακίου να ευχαριστεί τον πρώην πλέον τεχνικό με την ανακοίνωση να αναφέρει : ''Η Α.Ε. Καλαμπακίου ευχαριστεί τον προπονητή Γιάννη Ιωαννίδη για το διάστημα που με κύρος, σκληρή δουλειά ,και αγάπη για τα παιδια δούλεψε μαζί μας και του ευχόμαστε εις ανώτερα στην σταδιοδρομία του γιατι το αξίζει.....

Απο την άλλη ο έμπειρος τεχνικός σε αποκλειστικές δηλώσεις στην ORAGIASPOR-DRAMAS.GR  τόνισε ότι '' φέυγω σαν φίλος ...και στεναχωρημένος απο  την δυσάρεστη αυτή κατάληξη ωστόσο ...οταν θετεις στοχους ξεκαθαρους και πλεον δεν μοιαζουν εφικτοι...καλυτερα να ξαποστασεις!!!
Ευχαριστω την Διοικηση και τους ποδοσφαιριστες της Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ για την εμπιστοσυνη και την αμεριστη συμπαρασταση στο προσωπο μου.''

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  19 και 20 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ  ORAGIASPOR-DRAMAS

Μετά τις τελευταίες και άδικες λεκτικές επιθέσεις που έχει δεχθεί το σύνολο της δραμινής διαιτησίας ...ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ....προς όλους τους δραμινούς διαιτητές και απο τούδε και στο εξής θα τυγχάνουν της απόλυτης στήριξης μας!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Α΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ      8η αγωνιστικη ……Σαββατο   19       Νοεμβρίου 2016……ωρα    15:00 μ.μ.
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
19/11/16 15:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
19/11/16 15:00   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤ.ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ MATAIOYTAI    
19/11/16 15:00 ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ.
19/11/16 15:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
19/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΓΚΟΝΤΕ  Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π.
19/11/16 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α.
19/11/16 15:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α.
19/11/16 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ   Κ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ.
Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  ---1ος ομιλος --8η αγωνιστικη ……Κυριακη    20     Νοεμβρίου 2016……ωρα    15:00 μ.μ.
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
20/11/16 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ.
20/11/16 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΓΚΟΝΤΕ  Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ.
20/11/16 15:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ.
20/11/16 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ.
20/11/16 15:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
20/11/16 15:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε.  ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
20/11/16 15:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α.
Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  ---2ος ομιλος ---8η αγωνιστικη …Κυριακη     20     Νοεμβρίου 2016……ωρα    15:00 μ.μ.
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
20/11/16 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ.
20/11/16 15:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
20/11/16 15:00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
20/11/16 15:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ.
20/11/16 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
20/11/16 15:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α.
20/11/16 15:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Γ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Δράμας γεννηθέντων 2003-2004 4η αγωνιστική

(Σαββατο 19/11/2016…..10:45 μ.μ.)

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/11/16 10.45 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
19/11/16 10.45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α.
19/11/16 10.45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π.
19/11/16 10.45 Κ.ΑΓΡΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α.
19/11/16 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΓΚΟΝΤΕ   Α.

Παιδικό πρωτάθλημα ΕΠΣ Δράμας γεννηθέντων 2004-2005 ……

3η αγωνιστική (Κυριακη   20/11/2016…..10:45 μ.μ.)


ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/11/16 11.00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
20/11/16 10.45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π.
20/11/16 10.45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ.
20/11/16 10.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
20/11/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
20/11/16 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ.
20/11/16 10.45 ΑΔΡΙΑΝΗΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ.
20/11/16 10.15 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΖΑΧΑΡΗ   Μ.
20/11/16 10.45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.

Δείτε παρακάτω τις αποφάσεις απο το τελευταίο Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣ Δράμας που έλαβε χώρα την Τετάρτη 16 Νοεμβρίου και ποιες ποινές επέβαλλε σε ποδοσφαιριστές που θα ξεκινήσουν να ισχύουν απο το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 19 και 20 Νοεμβίου....

Αναλυτικά οι απόφάσεις που έλαβε η Ε.Ε. της ΕΠΣ Δράμας είναι οι εξής :

Διαβάστε παρακάτω την ανακοίνωση της ΕΠΣ Δράμας που αφορά στην δημιουργία αιθουσών τύπου απο τις ομάδες της Α΄ΕΠΣ Δράμας για την κάλυψη των συνεντεύξεων τύπου μετά το πέρας των αγώνων του πρωταθλήματος...

Αναλυτικά η ανακοίνωση της διοργανώτριας αρχής....

Μπορεί εδώ και λίγα 24ωρα να πέρασε στο χρονοντούλαπο της ιστορίας η 7η αγωνιστική της Α΄ΕΠΣ Δράμας ωστόσο παρακάτω μπορείτε να διαβάσετε τα πλήρη στοιχεία των αγώνων με τις συνθέσεις , τους σκόρερς , τις κιτρινες και κόκκινες κάρτες και τους διαιτητές ........

Διαβάστε παρακάτω την ανακοίνωση που εξέδωσε ο γνωστός παρουσιαστής της εκπομπής ''ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ'' Χρήστος Καραγιαννίδης και στην οποία τοποθετείται για την ανακοίνωση της Γ.Σ. Δόξας Δράμας ...

Mε την 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας όπου σημειώθηκαν 23 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 166 τέρματα...

Δείτε παρακάτω πως εχει διαμορφωθεί ο πίνακας των σκορερς  και με ποιον τρόπο έχουν σημειωθεί όλα αυτά τα γκολ....

Με την 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του 1ου ομίλου στην Β΄ΕΠΣ Δράμας όπου σημειώθηκαν 28 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 187 τέρματα.

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , με νίκες συνέχισαν οι Αμπελόκηποι (3-2 επί του Άστέρα Κουδουνίων ) , το Δοξάτο (1η εντός έδρας νίκη....με εξάρα...6-1 τον Ακρίτα Νέας Κρώμνης ) και η ΠΑΜΑ που συνεχίζει να εκπλήσσει (0-1 μέσα στον Δουμπέσσα).....

Μισή ντουζίνα γκολ πέτυχε και ο Νεροφράκτης που πέρασε με σκορ 1-6 απο την Αδριανή...με τους γηπεδούχους όμως να αρχίζουν τον αγώνα με 9 παίκτες....ενώ σημαντικές νίκες πέτυχαν η Φτελιά (0-3 μέσα στην Νέα Σεβάστεια) και τα Αμπελάκια (1-2 μέσα στον Μαυρόβατο).....

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Β΄ΕΠΣ Δράμας έχουν ως εξής :

Με την 7η αγωνιστική συνεχιστηκε το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου στην Β΄ΕΠΣ Δράμας , όπου σημειώθηκαν 25 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 217 τέρματα....

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , η κατάσταση στην κορυφή παρέμεινε αναλλοίωτη με την Καλή Βρύση (νίκησε άνετα με σκορ 5-0 τον Μεγαλόκαμπο) και η Νέα Αμισός (ξεπέρασε το εμπόδιο της Μικρόπολης με σκορ 2-1 ) συνέχισαν χέρι-χέρι στην 1η θέση διατηρώντας παράλληλα και την διαφορά ασφαλείας απο την 3η θέση .....

Συναρπαστική εξέλιξη είχαν οι αγώνες Καλλιθέας - Κάτω Βροντούς (2-3) και Αργυρούπολης-Λευκογείων (3-2) με αρκετές φασεις.....ενώ έστω και δύσκολα η Αλιστράτη ξεπέρασε το εμπόδιο του Αρκαδικού με σκορ 1-0 ....και η Γραμμένη επικράτησε με σκορ 2-1 επί της Μικροκλεισούρας.....

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Β΄ΕΠΣ Δράμας έχουν ως εξής :

 

Β ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
2ος ομιλος 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ   13       ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2016
Σημειώθηκαν    25    γκολ =      217     σύνολο γκολ 
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ  5-0
ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 0-3 α.α.
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  2-1
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ  3-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  1-0
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 2-1
     
Η   βαθμολογία του    2ου ομίλου της Β ΄ΕΠΣ Δράμας (σε 7  αγωνιστικες ) 
  ΣΥΝΟΛΟ bet time    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η  ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  21 7 0 0 35-8 +27 0 7   12 4 0 0 19-4 +15   9 3 0 0 16-4 +12
2 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  21 7 0 0 23-3 +20 1 6   12 4 0 0 9-2 +7   9 3 0 0 14-1 +13
3 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  15 5 0 2 26-13 +13 0 7   6 2 0 2 16-11 +5   9 3 0 0 10-2 +8
4 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ  15 5 0 2 20-11 +9 0 7   9 3 0 1 10-6 +4   6 2 0 1 10-5 +5
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  14 4 2 1 10-4 +6 4 3   12 4 0 0 7-0 +7   2 0 2 1 3-4 -1
6 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  13 4 1 2 12-9 +3 1 6   7 2 1 0 5-3 +2   6 2 0 2 7-6 +1
7 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  10 3 1 3 17-14 +3 1 6   4 1 1 2 8-9 -1   6 2 0 1 9-5 +4
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  9 3 0 4 19-10 +9 2 5   9 3 0 0 16-2 +14   0 0 0 4 3-8 -5
9 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  9 3 0 4 12-11 +1 1 6   6 2 0 1 4-3 +1   3 1 0 3 8-8 0
10 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ  9 3 0 4 8-20 -12 0 7   1 0 0 2 2-8 -6   6 2 0 2 6-12 -6
11 ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ  6 2 0 5 20-33 -13 0 7   3 1 0 3 7-22 -15   3 1 0 2 13-11 +2
12 ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  3 1 0 6 9-30 -21 1 6   0 0 0 3 4-16 -12   3 1 0 3 5-14 -9
13 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ  0 0 0 7 3-29 -26 1 6   0 0 0 3 2-12 -10   0 0 0 4 1-17 -16
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ  ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (8η -- ΚΥΡΙΑΚΗ   20    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ      2016  ---ΩΡΑ   15:00   μ.μ.)
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   
ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ   
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ   
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  ΠΑΟΝ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ   
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ   
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ   
ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ   

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.