Oragiaspor-dramas.gr

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Η Προσοτσάνη ήταν η μεγάλη νικήτρια στον αγώνα juniors  γεννηθέντων 2001-2002 με αντίπαλο τον Ακρίτα Νέας Κρώμνης με σκορ 3-2  σε έναν αγώνα με πολλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες και το ταλέντο των μικρών μας φίλων να ξεχειλίζει σε κάθε τους προσπάθεια !!!!!

Ο φακός της ORAGIASPOR-DRAMAS , ήταν το μοναδικό ενημερωτικό μέσο που βρέθηκε στο γήπεδο της Προσοτσάνης το πρωϊ της Κυριακής και παρακάτω μπορείτε να απολαύσετε πλούσιο φωτογραφικό υλικό!!!!!!!!

Με την 9η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας της ΕΠΣ Δράμας  και απο σήμερα η κορυφή άλλαξε κάτοχο μιας και μετά την ήττα του Καλαμπακίου με σκορ 2-1 μέσα στην σκληρή έδρα του Μοναστηρακίου , οι Φίλιπποι Δοξάτου πέρασαν απο το κάστρο του Νευροκοπίου νικώντας με σκορ 1-2 τον Ακρίτα και αναρριχήθηκαν στην 1η θεση....

Ο Ορφέας Χωριστής συνέχισε να είναι η μοναδική αήττητη ομάδα του   πρωταθλήματος αλλά σκόνταψε στον πολύ καλό Αρη Φωτολίβους με σκορ 2-2 ενώ στο ντέρμπι Φτελιά και Καλλίφυτος ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.

Σημαντικές νίκες σημείωσαν ο Ξηροπόταμος με σκορ 1-4 μέσα στους Αμπελόκηπους και ο Πανδραμαϊκός επί του Βώλακα με σκορ 3-0 και απομακρύνθηκαν απο την ουρά του βαθμολογικού πίνακα ενώ ο Άγιος Αθανάσιος έκανε και αυτός σημαντικό βημα για την απεμπλοκή του απο τον πάτο νικώντας με σκορ 2-0 τον Ατρόμητο Περιθωρίου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής , η αναλυτική βαθμολογία (συνολική , εντός και εκτός έδρας ) στατιστικά και η επόμενη αγωνιστική  έχει ως εξης: 

Διαβάστε παρακάτω το πρόγραμμα των ακαδημιών ποδοσφαίρου της Γ.Σ. Δόξας Δράμας που θα πραγματοποιηθούν αυτό το σαββατοκύριακο 16 και  17  Νοεμβρίου.

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 16 & 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013
         
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1999 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 11.00 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
2000 ΔΟΞΑ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 11.00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΜΠΟΣΚΟΣ
2002
ΜΑΥΡΟΙ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 10.30 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ
2002
ΑΣΠΡΟΙ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 11.45 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ
2003
ΜΑΥΡΟΙ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 11.45 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2004
ΜΑΥΡΟΙ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 10.30 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ
2006
ΜΑΥΡΟΙ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ 10.30 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2007 ΤΟΥΡΝΟΥΑ 10.30 5Χ5 ΜΑΛΛΙΟΥ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
2008 ΤΟΥΡΝΟΥΑ 10.30 5Χ5 ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
2001 ΔΟΞΑ-ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 11.00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
2002
ΜΑΥΡΟΙ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ-ΔΟΞΑ 11.00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ
2003
ΑΣΠΡΟΙ
ΔΟΞΑ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 11.15 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ
2004
ΑΣΠΡΟΙ
ΔΟΞΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 13.15 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
2005 ΔΟΞΑ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 10.00 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΜΠΟΣΚΟΣ
2006
ΑΣΠΡΟΙ
ΔΟΞΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 12.15 ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Δείτε παρακάτω πως έχει διαμορφωθεί ο πίνακας των σκόρερς στην Α΄κατηγορία της ΕΠΣ Δράμας μετά και την διεξαγωγη της 9ης αγωνιστικής......

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι διαιτητές των αγώνων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 16 και 17  Νοεμβρίου και αφορούν ΜΟΝΟ τα πρωταθλήματα Α΄και Γ΄κατηγορίας καθώς και των παιδικών πρωταθλημάτων , μιας και έχουν αναβληθεί τα πρωταθλήματα στην Β΄κατηγορία.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξης :

 

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο αυτό το σαββατοκύριακο  

έχουμε ΝΕΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ στις

 14:45 μ.μ. 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ      9η αγωνιστική       Σάββατο   16  Νοεμβρίου 2013
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/13 14.45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
16/11/13 14.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ Π. ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. ΓΚΟΤΖΑΡΙΔΗΣ Β. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
16/11/13 14.45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΪΔΗΣ Θ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
16/11/13 14.45 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ζ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
16/11/13 14.45 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ Χ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ.
16/11/13 14.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΚΕΛΙΔΗΣ Χ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
16/11/13 14.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ Σ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ         Α. ΜΙΜΑΝΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
16/11/13 14.45 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Θ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ Ι. ΔΑΝΤΗΣ Ι.
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ          Κυριακή  17  Νοεμβρίου 2013
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/11/13 11:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ Δ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/11/13 11:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΒΑΡΛΑΜΗΣ Β. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ Π. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/11/13 11:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
ΑΓΩΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  1999-2000      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
16/11/13 11:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.      
16/11/13 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Χ.      
16/11/13 11:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ     Ρ.      
16/11/13 11:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ε.      
16/11/13 11:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.      
16/11/13 11:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ MATAIOYTAI      
16/11/13 11:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗ Μ.      
16/11/13 11:00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ Γ.      
ΑΓΩΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002      
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ      
17/11/13 11:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ        Σ.      
17/11/13 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β.      
17/11/13 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          Ν.      
17/11/13 13:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ       Β.      
17/11/13 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ           Χ.      
17/11/13 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ          Κ.      
17/11/13 11:00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Β.      
17/11/13 11:00 ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α.      

ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ Δ.Σ. / ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 16-17/11/2013 ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Β1΄KAI Β2΄ ΛΟΓΩ ΜΗ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΕΙΑΣ 
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ 7 ΓΗΠΕΔΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ.
ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ 
Α΄ KAI Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ 1999-2000
ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ 2001-2002 (ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΥΣ).

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων του κυπέλλου της Γ΄εθνικής που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο  16 και 17 Νοεμβρίου.

Τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα να γίνουν την Κυριακή (17/11) με ώρα έναρξης τις 14:30, υπάρχουν ωστόσο και κάποιες εξαιρέσεις.

Συγκεκριμένα, ο αγώνας Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΛ θα διεξαχθεί το Σάββατο (16/11) στις 14:30, ενώ τα κυριακάτικα (17/11) ματς ΑΕΚ – Άγιος Νικόλαος και Ιωνικός – Κισσαμικός θα ξεκινήσουν στις 14:15 και 17:00 αντίστοιχα.

 

Τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα να γίνουν την Κυριακή (17/11) με ώρα έναρξης τις 14:30, υπάρχουν ωστόσο και κάποιες εξαιρέσεις.

 

Συγκεκριμένα, ο αγώνας Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΛ θα διεξαχθεί το Σάββατο (16/11) στις 14:30, ενώ τα κυριακάτικα (17/11) ματς ΑΕΚ – Άγιος Νικόλαος και Ιωνικός – Κισσαμικός θα ξεκινήσουν στις 14:15 και 17:00 αντίστοιχα.

 

Αναλυτικά:

Μια εμπειρη σφυρίκτρα ο Χρηστος Γκράνας από την Ξανθη επιλέχτηκε για το Αχαικό  ντέρμπυ Πανσχαικης –Παναιγιαλείου που είναι και το πιο σπουδαιο ματς της 8ης αγωνιστικής  χωρις βεβαια να υπολείπονται και τα υπολοιπα όπως το Κρητικο Επισκοπή-Χανιά που θα διευθύνει ο Ηρακλειώτης Γιάννης Μουρτζάκης αλλα και το Αχαρναικός-Καλλιθεα που θα σφυριξει ο Αρκάς Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος.

Στο βορρά και πιο συγκεκριμενα στη συναντηση της πρωτοπόρου Κασιώπης με τον Αιγινιακό θα βρεθει ο Θανάσης Τζήλος από την Λάρισα ενώ στο ματς Καβάλας-Νίκης θα σφυρίξει ο Μπάμπης Σελεμίδης από την Πέλλα και στον αγώνα Καλαμαριάς-Καρδίταας ο Βαγγέλης Κιοτζένης από την Καβάλα  ενώ την αναμέτρηση της Δόξας Δράμας με αντίπαλο την Ζάκυνθο θα ''σφυρίξει΄΄ ο κ.  Φωτιαδης του Σ.Δ. Σερρών

Αναλυτικά:

Η μικτή ομάδα παίδων της ΕΠΣ Καβάλας πέρασε νικηφόρα (2-4) και από το γήπεδο του Φωτολίβους όπου κόντραρε για την 4η αγωνιστική του 1ου ομίλου του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών ομάδων της ΕΠΟ την αντίστοιχη της ΕΠΣ Δράμας και είναι μόνη πρώτη με το απόλυτο (9β). Το παιχνίδι των νέων μεταξύ των δύο Ενώσεων έληξε ισόπαλο με 1-1 και οι δύο ομάδες παραμένουν αήττητες, η Δράμα στην πρώτη θέση με 10β. και η Καβάλα στη 2η με 5β. Αναλυτικά:

Οι μικτές ομάδες παίδων-νέων της ΕΠΣ Δράμας έχουν δράση σήμερα Τετάρτη  13/11  για την 4η αγωνιστική του 1ου ομίλου του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών ομάδων της ΕΠΟ.

Θα βρεθούν στο γήπεδο Φωτολίβους Δράμας για τις αναμετρήσεις με τους επίλεκτους της   Ένωσης Καβάλας, αμφότεροι έχουν θετικό σερί στη προσπάθεια τους και θέλουν να το συνεχίσουν.

Οι  Ενωσιακοί τεχνικοί της ΕΠΣ Καβάλας, Θεόφιλος Βαλκανίδης και Σταμάτης Παπαδάκης, επέλεξαν την αποστολή για τους αυριανούς αγώνες.....

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.