Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013 14:59

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στην Α' εθνική - Ο Στέφανος Γκαϊτατζής παρατηρητης στον αγώνα Πανθρακικός - Παναιτωλικος

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκαν απο την superleague , οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής που θα διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο  31 Αυγούστου και 1 Σεπτεμβρίου.

Η δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπηθεί για μια ακόμη φορά επάξια απο τον παρατηρητη Θεόδωρο Γκαίτατζή , που ορίστηκε παρατηρητης διαιτησίας στον αγώνα Πανθρακικός- Παναιτωλικός.......

Αναλυτικά οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής της Super League:

Σάββατο (31/8)

Skoda Ξάνθη-Εργοτέλης (19.15)

Διαιτητής: Τάσος Κάκος (Κέρκυρας)

Α' Βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

Β' Βοηθός: Νικόλαος Καραϊσαρίδης (Πιερίας)

4ος Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Αντώνιος Σίπκας (Φλώρινας)

 

ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΣ Γιάννινα (19.15)

Διαιτητής: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)

Α' Βοηθός: Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας)

Β' Βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος Διαιτητής: Συμεών Κοσικίδης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Ιωάννης Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)

 

Παναθηναϊκός-Βέροια (21.30)

Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Α' Βοηθός: Δημήτριος Τάτσης (Ηπείρου)

Β' Βοηθός: Δημήτριος Βερρής (Λέσβου)

4ος Διαιτητής: Γεώργιος Φουκάκης (Ηρακλείου)

Παρατηρητής: Μιχαήλ Καλαθενός (Δωδεκανήσου)

 

 

Κυριακή (1/9)

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (19.15)

Διαιτητής: Γεράσιμος Ντίτσιος (Πρέβεζας)

Α' Βοηθός: Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας)

Β' Βοηθός: Δημήτριος Ζυγούρης (Αιτ/νίας)

4ος Διαιτητής: Γεώργιος Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Γκρούτσης (Κορινθίας)

 

Ατρόμητος-Άρης (19.15)

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Ιωαννίδης (Αργολίδας)

Α' Βοηθός:Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)

Β' Βοηθός: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος Διαιτητής: Νικόλαος Ανούσος (Λακωνίας)

Παρατηρητής: Ηλίας Μαζαράκος (Άρτας)

 

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (19.15)

Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Α' Βοηθός: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

Β' Βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

4ος Διαιτητής: Ευάγγελος Κιοτζένης (Καβάλας)

Παρατηρητής: Αθανάσιος Βέλλιος (Ξάνθης)

 

Πανθρακικός-Παναιτωλικός (19.15)

Διαιτητής: Απόστολος Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)

Α' Βοηθός: Λεωνίδας Βασιλειάδης (Μακεδονίας)

Β' Βοηθός: Βασίλειος Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος Διαιτητής: Χρήστος Γκρανάς (Ξάνθης)

Παρατηρητής: Θεόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)

 

Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (21.30)

Διαιτητής: Ιωάννης Τοπούζης (Θράκης)

Α' Βοηθός: Σπυρίδων Γουργιώτης (Φθιώτιδας)

Β' Βοηθός: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος Διαιτητής: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Παρατηρητής: Χρήστος Γενναίος (Αθηνών)

 

Δευτέρα (2/9)

ΟΦΗ-Πλατανιάς (21.30)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Α' Βοηθός: Ιωάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)

Β' Βοηθός: Εμμανουήλ Βλάσσης (Λασιθίου)

4ος Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Τσορτανίδης (Αχαΐας)

Διαβάστηκε 965 φορές
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄Εθνικής 2014-2015! »

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.