Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019 18:53

PREMIER HANDBALL ....η κλήρωση του πρωταθλήματος ! Πρεμιέρα στην Δράμα με Αερωπό για τον Δράμα'86 BIANCO MONTE (21/9) !

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα η κλήρωση του Πρωταθλήματος Χαντμπολ Ανδρών της PREMIER HANDBALL όπου συμμετέχει η ομάδα της Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte!

H δραμινή ομάδα μετά την αξιοπρεπέστατη περυσινή πορεία θα επιδιώξει στην φετινή αγωνιστική περίοδο το ...βήμα παραπάνω ώστε η Δράμα να εδραιωθεί στην μεγάλη κατηγορία.....

Στα της κλήρωσης τώρα , η δραμινή ομάδα θα υποδεχθεί τις πρώτες δύο αγωνιστικές Αερωπό Έδεσσας και Φίλιππο Βέροιας και σίγουρα είναι μεγάλο αβαντάζ σε περίπτωση επιτυχημένων αποτελεσμάτων !

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος :

 

 

HANDBALL PREMIER
  21.09.2019 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 18.01.2020  
  Φίλιππος Βέροιας-Α.Σ.Ε. Δούκα  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Διομήδης Άργους  
  Π.Α.Ο.Κ.-Α.Ε.Κ.  
  Φαίακας Κέρκυρας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
 
  28.09.2019 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 25.01.2020  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φίλιππος Βέροιας  
  Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή  
  Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας  
  Διομήδης Άργους-Π.Α.Ο.Κ.  
  Α.Ε.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας  
  Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
 
  05.10.2019 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 01.02.2020  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Α.Σ.Ε. Δούκα  
  Π.Α.Ο.Κ.-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
  Φαίακας Κέρκυρας-Διομήδης Άργους  
  Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.  
  Φίλιππος Βέροιας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
 
  12.10.2019 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 08.02.2020  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας  
  Φίλιππος Βέροιας-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή  
  Α.Σ.Ε. Δούκα-Π.Α.Ο.Κ.  
  Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Φαίακας Κέρκυρας  
  Διομήδης Άργους-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
  Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Ε.Κ.  
 
  02.11.2019 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 15.02.2020  
  Π.Α.Ο.Κ.-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Φίλιππος Βέροιας  
  Φαίακας Κέρκυρας-Α.Σ.Ε. Δούκα  
  Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
  Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
     
  09.11.2019 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 22.02.2020  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φαίακας Κέρκυρας  
  Φίλιππος Βέροιας-Π.Α.Ο.Κ.  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας  
  Α.Σ.Ε. Δούκα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
  Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.  
  Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Διομήδης Άργους  
 
  16.11.2019 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 29.02.2020  
  Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte  
  Φαίακας Κέρκυρας-Φίλιππος Βέροιας  
  Π.Α.Ο.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή  
  Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα  
  Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
 
  23.11.2019 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 04.03.2020  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Α.Ε.Κ.  
  Φίλιππος Βέροιας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Φαίακας Κέρκυρας  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Π.Α.Ο.Κ.  
  Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους  
  Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
 
  07.12.2019 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 07.03.2020  
  Διομήδης Άργους-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte  
  Α.Ε.Κ.-Φίλιππος Βέροιας  
  Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή  
  Φαίακας Κέρκυρας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας  
  Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα  
  Π.Α.Ο.Κ.-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
 
  14.12.2019 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 18.03.2020  
  Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  
  Φίλιππος Βέροιας-Διομήδης Άργους  
  Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Α.Ε.Κ.  
  Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  
  Π.Α.Ο.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας  
  Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Σ.Ε. Δούκα  
 
  21.12.2019 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 21.03.2020  
  Α.Σ.Ε. Δούκα-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte  
  Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Φίλιππος Βέροιας  
  Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή  
  Α.Ε.Κ.-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας  
  Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Π.Α.Ο.Κ.  
  Φαίακας Κέρκυρας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic  
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019 19:08

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.