Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 09 Ιουλίου 2019 14:07

A'ΕΠΣ Δράμας 2018-19.....αφιέρωμα μέρος 8ο!!! Απο την ''άσπρη βούλα''.....και η κατάληξη τους !

Γράφτηκε από τον

 Αφιερωμάτων συνέχεια για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας 2018-19 που μας άφησε ...και στο 8ο μέρος θα ασχοληθούμε ....με την ''εσχάτη των ποινών'' ....το πέναλτι !!!!

Ποιες ομάδες κέρδισαν τα περισσότερα .....ποια ήταν η πιο εύστοχη....ποιος ποδοσφαιριστής ήταν αλάνθαστος απο τα 11 μέτρα....;

Οι απαντήσεις παρακάτω....!

 

Συνολικά εκτελέστηκαν 70 πέναλτι ....''σπάζοντας'' κατα δύο (68) αυτά της περιόδου 2017-18 !

Απο τα 70 πέναλτι .....τα 53 κατέληξαν γκοοολ.....ενώ τα 17 έφυγαν εκτός στόχου....όπου 2 πέναλτι βρήκαν ''δοκό'' ενώ 13 αποκρούσθηκαν απο τους αντίπαλους τερματοφύλακες ......με τον Ζιάκα του Ξηροποτάμου να αποδεικνύεται ''Φάντομ'' (Σαργκάνης) και να ''βγάζει'' τα 3 απο τα 4 !!!!!

 

 

Όσον αφορά ομαδικά στατιστικά .....ο Πανδραμαϊκός ήταν η ομάδα που κέρδισε τα περισσότερα (9) ευστοχόντας σε όλα (!!!!) ενώ στον αντίποδα η Δόξα Βώλακα τα λιγότερα (2) ευστοχώντας όμως και στα δύο!!!!

 

Στην άλλη πλευρά τώρα ......η ομάδα που είδε την μπάλα να ''στήνεται'' προ του τερματός της ...ήταν τρείς...(!!!)  ....Δουμπέσας (6/7 δέχθηκε γκολ) , Καλή Βρύση (6/7 δέχθηκε γκολ) και Σιταγροί (5/7 δέχθηκε γκολ) ''μοιράστηκαν'' αυτήν την ιδιαίτερη πρωτιά ...ενώ τα λιγότερα εις βάρος πέναλτι δέχθηκαν Προσοτσάνη και Δοξάτο (2/2) !!!!!

 

Στα ατομικά στατιστικά τώρα .......ευστοχότεροι παίκτες απο τα 11 μέτρα αναδείχθησαν ο Μπερούκας (Πανδραμαϊκού) και Ιωαννίδης (Καλαμώνα) με 4/4  και Ουζούνης (Αμπελοκήπων) με 3/3 ενώ ακολούθησαν ακόμα 21 ποδοσφαιριστές ΄΄αλάνθαστοι'' !!!!!!!

 

Την 7η, 9η και 23η αγωνιστική είχαμε τα περισσότερα πέναλτι ...5 στον αριθμό !!!

Ενώ κανένα πέναλτι δεν ''σφυρίχθηκε'' ....την 2η ,12η, 18η , 20η , 21η , 22η και 25η αγωνιστική !!!

 

Δείτε παρακάτω όλες τις κατηγορίες !!!!!!

 

 

 

 

 

Α΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ    2018-2019 ΠΕΝΑΛΤΙ
  ΥΠΕΡ  ΚΑΤΆ
1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  4/5 2/2
2 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  1/2 1/4
3 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  6/8 4/6
4 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  4/8 6/7
5 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  2/3 5/7
6 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  3/3 5/5
7 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  2/3 2/2
8 Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  3/5 6/7
9 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ   2/3 4/5
10 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  2/2 3/4
11 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  2/3 2/4
12 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  5/7 5/6
13 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  9/9 1/3
14 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  4/4 3/4
15 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  4/5 4/4
ΣΥΝΟΛΟ 53/70 53/70

 

 

 

 

 

 τα πέναλτι...ανα αγωνιστική !

 

A/A ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΟΜΑΔΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ  ΚΑΤΑΛΗΞΗ ΣΚΟΡ 
1 ΤΣΑΚΙΡΗΣ (ΤΦ) Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΓΚΟΛ 3-5
2 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ 5-3*
3 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ  5-3*
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δ. ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 1-1
   
5 ΦΕΡΦΕΡΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΚΟΛ 2-2
6 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  ΓΚΟΛ 2-2*
7 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΓΚΟΛ 5-1
8 ΜΙΓΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ 6-1
9 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 2-0
10 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  ΓΚΟΛ 2-4
11 4η  ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΓΚΟΛ 4-2*
12 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΚΟΛ 1-4
13 BELMANI  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 6-0*
14 6η  ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΔΟΚΑΡΙ 2-0*
15 6η  ΡΟΥΤΣΗΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΓΚΟΛ 3-4*
16 6η  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Δ. ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 4-3
17 6η  ΒΙΖΥΙΝΟΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΓΚΟΛ 2-3
18 7η  ΛΑΜΠΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  Μ.Α. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 2-0
19 7η  ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΚΟΛ 1-1
20 7η  ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 1-1*
21 7η  ΜΙΓΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΚΑΡΙ 1-1*
22 7η  ΑΪΒΑΖΗΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΓΚΟΛ 3-0*
23 8η  ΤΣΙΜΙΣΚΙΔΗΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ  2-2
24 8η  ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΓΚΟΛ 3-1*
25 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  ΓΚΟΛ 2-1
26 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΚΟΛ 3-0
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΓΚΟΛ 3-0*
28 9η  ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΓΚΟΛ 6-1
29 ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ Μ. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΓΚΟΛ 6-1
30 10η ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ 7-1
31 10η ΒΙΖΥΙΝΟΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΚΟΛ 5-0*
32 11η ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 2-0*
33 11η ΧΑΤΖΙΔΗΣ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 0-4*
34 11η ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΚΟΛ 3-4
  12η  
35 13η ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 3-1
36 14η ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ  2-0
37 14η ΟΥΖΟΥΝΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 6-4*
38 15η ΜΙΡΚΟΥ Γ. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΓΚΟΛ 3-1*
39 15η ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΚΟΛ 3-1*
40 15η  ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Μ.Α. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΚΟΛ 1-1*
41 16η ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΓΚΟΛ 3-0*
42 16η Λ.ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Μ.Α. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 3-1
43 16η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΚΟΛ 2-4
44 17η ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ A. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΚΟΛ 2-2
  18η   
45 19η ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΚΟΛ 4-3
46 19η ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΓΚΟΛ 3-3
47 19η ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 1-4*
48 19η ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ  Μ.Α. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 1-1
  20η  
  21η  
  22η  
49 23η ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 2-2*
50 23η ΤΣΙΑΡΑΣ Μ.Α. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 3-5*
51 23η ΟΥΖΟΥΝΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  ΓΚΟΛ 1-1*
52 23η ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ Ε. ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΓΚΟΛ 3-6
53 23η ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΓΚΟΛ 3-2*
54 24η ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  ΓΚΟΛ 1-1*
55 24η ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΓΚΟΛ 5-2*
  25η  
56 26η ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ 5-0
57 26η ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 5-3
58 26η ΒΡΑΜΕΝΤΖΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΓΚΟΛ 3-2
59 27η ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  ΓΚΟΛ 1-1*
60 27η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  ΓΚΟΛ 5-3*
61 28η ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΚΟΛ 3-1*
62 28η ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Χ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 5-1
63 28η ΣΑΪΝΙΔΗΣ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΚΟΛ 3-2
64 29η ΟΥΖΟΥΝΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  ΓΚΟΛ 3-2*
65 29η ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Α. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΚΟΛ 2-3*
66 29η ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Α. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΚΡΟΥΣΗ 2-3*
67 29η ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΚΟΛ 1-2*
68 30η ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ ΓΚΟΛ 3-0*
69 30η ΞΕΝΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΚΟΛ 2-4*
70 30η ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΚΟΛ 2-1

 

 

 

 

 

 

.....ομάδες και πέναλτι !

 

 

 

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ   (9/9)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ  2/2
BELMANI  1/1
ΑΪΒΑΖΗΣ  1/1
ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  4/4
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 9/9

 

 

 

 

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Σ. 4/4
ΣΥΝΟΛΟ 4/4

 

 

 

 

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  (3/3)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  1/1
ΒΡΑΜΕΝΤΖΑΛΗΣ  1/1
ΞΕΝΙΔΗΣ  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 3/3

 

 

 

 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  (2/2)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ  1/1
ΜΙΡΚΟΥ Γ. 1/1
ΣΥΝΟΛΟ 2/2

 

 

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ   ( 4/5)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΦΕΡΦΕΡΗΣ  1/1
ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ  1/2
ΡΟΥΣΣΟΣ 2/2
ΣΥΝΟΛΟ  4/5

 

 

 

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  (4/5)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  1/2
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ  1/1
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ  1/1
ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 4/5

 

 

 

 

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  (2/3) 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  0/1
ΒΙΖΥΙΝΟΣ  2/2
ΣΥΝΟΛΟ 2/3

 

 

 

 

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  (2/3)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΧΑΤΖΙΔΗΣ  0/1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΓΛΟΥ  1/1
ΣΑΪΝΙΔΗΣ  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 2/3

 

 

 

 

 

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ (2/3) 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. 2/3

 

 

 

 

 

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  (2/3)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ  2/3

 

 

 

 

 

 

ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ( 1/2)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ  0/1
ΤΣΙΑΡΑΣ  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 1/2

 

 

 

 

 

Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ   (6/8)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Λ. 6/8

 

 

 

 

 

 

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  (5/7)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΜΥΓΑΣ  1/2
ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ 0/1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1/1
ΟΥΖΟΥΝΗΣ  3/3
ΣΥΝΟΛΟ 5/7

 

 

 

 

 

 

Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ    (3/5)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΤΣΑΚΙΡΗΣ (ΤΕΡΜΑΤ.) 1/1
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ  2/3
ΛΑΜΠΡΥ 0/1
ΣΥΝΟΛΟ 3/5

 

 

 

 

 

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΔΟΥΜΠΕΣΑ (4/8) 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΕΠΙΤΥΧΙΑ 
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  1/2
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Α. 1/3
ΡΟΥΤΣΗΣ  1/1
ΤΣΙΜΙΣΚΙΔΗΣ  0/1
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ  Χ.  1/1
ΣΥΝΟΛΟ 4/8
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 09 Ιουλίου 2019 15:03

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.