Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Δευτέρα, 05 Νοεμβρίου 2018 22:00

Η κλήρωση των ομίλων του Κυπέλλου Ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας ! Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους ....

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της 3ης φάσης του κυπέλλου ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας με την συμμετοχή 20 ομάδων...οι οποίες χωρίστηκαν σε πέντε ομίλους ....

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους ομίλους και το αναλυτικό πρόγραμμα της 3ης φάσης ...

Αναλυτικά :

 

 

1ος ομιλος 
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
    
2ος ομιλος 
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 
    
3ος ομιλος 
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΔΟΥΜΠΕΣΑ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
    
4ος ομιλος 
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
    
5ος ομιλος 
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 

 

 

 

 

 

Το πρόγραμμα των αγώνων .......

 

 

1ος όμιλος 

 

1η αγωνιστική (17/11/2018)

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΜΑΚΕΔ. ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 

 

2η αγωνιστική (22/12/2018)

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΜΑΚ. ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 

 

3η αγωνιστική (29/12/2018)

ΜΑΚΕΔ.ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος 

 

1η αγωνιστική (17/11/2018)

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 

ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΚΕΡ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 

 

2η αγωνιστική (22/12/2018)

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΜΕΓ.ΑΛ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 

ΚΕΡ.ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 

 

3η αγωνιστική (29/12/2018)

ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΚΕΡ.ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος 

 

1η αγωνιστική (17/11/2018)

ΜΑΥΡ.ΔΟΥΜΠΕΣΑ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

 

2η αγωνιστική (22/12/2018)

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΜΑΥΡ.ΔΟΥΜΠΕΣΑ

 

3η αγωνιστική (29/12/2018)

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ -ΜΑΥΡ.ΔΟΥΜΠΕΣΑ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος 

 

 

1η αγωνιστική (17/11/2018)

 

Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 

 

 

2η αγωνιστική (22/12/2018)

 

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ-Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 

ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ

 

 

3η αγωνιστική (29/12/2018)

 

Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος 

 

 

1η αγωνιστική (17/11/2018)

 

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 

ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΟΥ-ΕΘΝ.ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

 

 

2η αγωνιστική (22/12/2018)

 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΠΑΟΠ Ν. ΑΜΙΣΟΥ 

ΕΘΝ.ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ- Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

3η αγωνιστική (29/12/2018)

 

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ-Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΕΘΝ.ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 05 Νοεμβρίου 2018 22:00

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.