Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 13 Σεπτεμβρίου 2018 21:11

Κύπελλο Ελλάδος ....οι διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος!!! Ο Γρεβενιώτης Τσέτσιλας στον αγώνα της Δόξας στον Βόλο.....ο Δραμινός διαιτητής Κώστας Πουλικίδης (Κουβαλάκης και Τσακίρης) στον αγώνα Άβατο-Πλατανιάς !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της 3ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδος που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 15 και 16 Σεπτεμβρίου....

Στον αγώνα της Δόξας Δράμας στον Βόλο με αντίπαλο την τοπική Νίκη ορίστηκε ο κ. Τσέτσιλας της ΕΠΣ Γρεβενών ενώ η δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπηθεί απο τους κ.κ. Πουλικίδη ,Κουβαλάκη και Χασιώτη στον αγώνα Άρης Αβάτου-Πλατανιάς ενώ ο επίσης Δραμινός διαιτητής κ. Ζήρδας θα είναι βοηθός διαιτητή στην αναμέτρηση Καπαρελλίου-Ηροδότου...

Αναλυτικά :

 

 

Σάββατο (15/9)

16:00 Kιθαιρών Καπαρελλίου – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Δράμας), Κολλιακος (Αθηνών)

 

 

 

Κυριακή (16/9)

16:30 Αντίμαχος – ΝΠΣ Βόλος

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Στεφουλης (Γρεβενών), Χατζημανώλης (Λακωνίας)

 

 

16:30 Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Ζαμπαλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Θανασιας (Ηπείρου), Λιόντος (Ηπείρου)

 

 

 

16:30 Α.Ο. Καρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς (Πόντου)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Αϊναλης (Μακεδονίας), Φραγιος (Μακεδονίας)

 

 

 

16:30 Κόρινθος – Παναχαϊκή

Διαιτητής: Νταουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτικής Αττικής), Πλακας (Δυτικής Αττικής)

 

 

 

16:30 ΟΦ Ιεράπετρας – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)

 

 

 

16:30 Απόλλων Παραλιμνίου – Αιγινιακός

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Αρακόλας (Κυκλάδων), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

 

 

 

16:30 Ερμιονίδα – ΑΟΧ-Κισσαμικός

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)

 

 

 

16:30 Γιαννιτσά – Τρίκαλα

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

 

 

 

16:30 Τηλυκράτης – Αήττητος Σπάτων

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Τσιλικας (Αιτ/νίας), Τίκας (Θεσπρωτίας)

 

 

 

16:30 Ερμής Αμυνταίου – Εργοτέλης

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Γιάντσης (Ημαθίας), Δέλλιος (Πέλλας)

 

 

 

16:30 Εθνικός – Ηρακλής

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

 

 

 

16:30 Θύελλα Καμαρίου – Σπάρτη

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Βοηθοί: Καλλης (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)

 

 

 

16:30 Επισκοπή – Κέρκυρα

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μαυρουδής (Ηρακλείου)

 

 

 

18:30 Άρης Αβάτου – Πλατανιάς

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας)

 

 

 

18:30 Νίκη Βόλου – Δόξα Δράμας

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Φαλτακας (Γρεβενών), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.