Κυριακή, 22 Ιουλίου 2018 15:35

Γ.Σ. Δράμας Volleyclub .....Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών !

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος πετοσφαίρισης ή αλλιώς Βόλλευ της Α2 Γυναικών στο οποίο φέτος θα συμμετάσχει ο Γ.Σ. Δράμας  και συγκεκριμένα στον 2ο όμιλο .....

Αναλυτικά η κλήρωση του πρωταθλήματος :

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Ναύαρχος Βότσης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης – Σταυρούπολη
ΑΟ Καβάλα – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ένωση Ελασσόνας
ΡΕΠΟ – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Πρωταθλητές Πεύκων – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 


2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ασκληπιός Τρικάλων
Ναύαρχος Βότσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιάννενα – ΕΑ Λαρίσης
Σταυρούπολη – ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ένωση Ελασσόνας – ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου


3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ναύαρχος Βότσης
ΑΟ Καβάλα – ΑΣ Γιάννενα
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Σταυρούπολη
ΡΕΠΟ – ΑΣΚ Λαγκαδά
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – ΓΣ Δράμας


4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΕΑ Λαρίσης
Ασκληπιός Τρικάλων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Σταυρούπολη – ΡΕΠΟ
ΑΣΚ Λαγκαδά – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ένωση Ελασσόνας


5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα – Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ναύαρχος Βότσης
ΡΕΠΟ – ΑΣ Γιάννενα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Σταυρούπολη
Ένωση Ελασσόνας – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΣ Δράμας


6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΟ Καβάλα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – ΡΕΠΟ
ΑΣ Γιάννενα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Σταυρούπολη – Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – ΑΣΚ Λαγκαδά

 

 

 

 


7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ – Πρωταθλητές Πεύκων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ναύαρχος Βότσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά – Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 


8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ασκληπιός Τρικάλων – ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – Σταυρούπολη

 

 

 

 


9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας – Πρωταθλητές Πεύκων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ασκληπιός Τρικάλων
ΡΕΠΟ – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ναύαρχος Βότσης
Σταυρούπολη – ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – ΓΣ Δράμα

 

 

 

 

 


10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ασκληπιός Τρικάλων – Ένωση Ελασσόνας
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΕΑ Λαρίσης – ΡΕΠΟ
ΑΟ Καβάλα – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΣ Γιάννενα

 

 

 

 

 


11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ασκληπιός Τρικάλων
Ένωση Ελασσόνας – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΕΑ Λαρίσης
ΡΕΠΟ – ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα – Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 


12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΣ Γιάννενα
Ασκληπιός Τρικάλων – Σταυρούπολη
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης – Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Ναύαρχος Βότσης


13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα – Ασκληπιός Τρικάλων
Σταυρούπολη – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – ΑΟ Καβάλα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΡΕΠΟ – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 


14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣ Γιάννενα – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σταυρούπολη – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΑΟ Καβάλα
Ένωση Ελασσόνας – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας – Πρωταθλητές Πεύκων

 

 

 

 

 


15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ναύαρχος Βότσης
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα – Σταυρούπολη
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΡΕΠΟ – Ένωση Ελασσόνας
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 


16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης – ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΡΕΠΟ
Ένωση Ελασσόνας – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – Ασκληπιός Τρικάλων

 

 

 

 

 

 


17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)
ΕΑ Λαρίσης – Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα – Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΣ Γιάννενα
ΡΕΠΟ – Σταυρούπολη
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ένωση Ελασσόνας – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 


18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΑΟ Καβάλα
Ασκληπιός Τρικάλων – ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Γιάννενα – ΡΕΠΟ
Σταυρούπολη – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας – Ελπίδα Αμπελοκήπων

 

 

 

 

 

 


19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΟ Καβάλα – Ασκληπιός Τρικάλων
ΕΑ Λαρίσης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – Ναύαρχος Βότσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Γιάννενα
Ένωση Ελασσόνας – Σταυρούπολη
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 

 


20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – ΡΕΠΟ
Ασκληπιός Τρικάλων – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Γιάννενα – Ένωση Ελασσόνας
Σταυρούπολη – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας – ΕΑ Λαρίσης

 

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Πρωταθλητές Πεύκων
ΡΕΠΟ – Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Καβάλα – ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας – Ναύαρχος Βότσης
ΑΣΚ Λαγκαδά – ΑΣ Γιάννενα
Σταυρούπολη – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 

 


22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΡΕΠΟ
ΕΑ Λαρίσης – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Γιάννενα – Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλα

 

 

 

 

 

 

 


23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά – Πρωταθλητές Πεύκων
Ένωση Ελασσόνας – Ασκληπιός Τρικάλων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ – ΕΑ Λαρίσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη – Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Γιάννενα – ΓΣ Δράμας

 

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Σταυρούπολη
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Ένωση Ελασσόνας
ΕΑ Λαρίσης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Καβάλα – ΡΕΠΟ
Ναύαρχος Βότσης – ΑΣ Γιάννενα
ΓΣ Δράμας – Νίκη Αλεξανδρούπολης


25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα – Πρωταθλητές Πεύκων
Σταυρούπολη – Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣΚ Λαγκαδά – Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ένωση Ελασσόνας – ΕΑ Λαρίσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Καβάλα
ΡΕΠΟ – Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης – ΓΣ Δράμας

 

 

 

 

 


26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων – Ναύαρχος Βότσης
Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣ Γιάννενα
Ελπίδα Αμπελοκήπων – Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης – ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα – Ένωση Ελασσόνας
Νίκη Αλεξανδρούπολης – Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας – ΡΕΠΟ

Διαβάστηκε 100 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 22 Ιουλίου 2018 15:35

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  • No feeds found!

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.