Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 21 Ιουνίου 2018 21:40

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Χάντμπολ Παγκορασίδων Β΄& Μίνι....τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες της 2ης αγωνιστικής ....το πρόγραμα της Παρασκεύης 22/6 ! (video & photos)

Γράφτηκε από τον

Συνεχίστηκε στην Προσοτσάνη Δράμας η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ Παγκορασίδων Β΄και Μίνι με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες με το πέρα της 2ης ημέρας ...το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής (Παρασκεύη 22/6) καθώς και φωτοστιγμές απο τους αγώνες μιας και ο φακός της ΄΄Ο΄΄ βρέθηκε στο κλειστό γυμναστήριο Προσοτσάνης ''Γεώργιος Μακρής'' ενώ μπορείτε να δείτε όλους τους αγώνες της ημέρας μέσα απο τα link που επιμελήθηκε ο καλός φίλος Γιώργος Αργυρόπουλος....

Αναλυτικά :

 

IMG 5189

1η ΦΑΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα Όμιλος Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
9     Β ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  5-13 15-29
10     Α ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ (ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) 5-14 14-31
11     Β Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ -                               Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 13-6 26-14
12     Α Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 15-12 30-22
13     Β Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 2-15 7-28

 

Η βαθμολογία του Α΄ομίλου 

 

Α΄ΟΜΙΛΟΣ 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 2 0 0 58-35 +23
2 Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 2 1 0 1 55-48 +7
3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 2 1 0 1 44-50 -6
4 Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ  0 0 0 2 39-63 -24

 

IMG 5208

 

Η βαθμολογία του Β΄ομίλου 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ  6 3 0 0 87-38 +49
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  4 2 0 0 55-17 +38
3 ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  2 1 0 1 44-47 -3
4 ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 2 1 0 2 62-68 -6
5 Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 0 0 0 3 21-87 -66

IMG 5265

Δείτε τους πρωϊνούς αγώνες της 2ης ημέρας ΕΔΩ !

Δείτε τους απογευματινούς αγώνες της 2ης ημέρας ΕΔΩ !

 

IMG 5257

 

 

το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής  (Παρασκευη 22/6) 

 

1η ΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

14

1-5

10:00

Β

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

   

15

1-5

11:00

Α

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

   

16

1-5

18:00

Β

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

   

17

1-5

19:00

Β

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

   

18

1-5

20:00

Α

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ

   

 

IMG 5247

 

 

IMG 5294

 

IMG 5297

 

IMG 5272

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.