Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 19 Ιουνίου 2018 21:03

Στην Προσοτσάνη Δράμας η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ Παγκορασίδων και Μίνι !(Τρίτη 19-Κυριακή 24/6)

Γράφτηκε από τον

Ανοίγει τις πύλες της ....την Τετάρτη 20 Ιουνίου , η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ Παγκορασίδων Β΄και Μίνι στην Προσοτσάνη Δράμας με την συμμετοχή 13 ομάδων και περισσοτέρων απο 170 αθλητριών.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πλήρες πρόγραμμα της διοργάνωσης στην οποία ΧΟΡΗΓΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ είναι η ORAGIASPOR-DRAMAS.GR ενώ με την λήξη της αγωνιστικής ημέρας θα αναρτώνται αποτελέσματα και βαθμολογιες...

Αναλυτικά :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“OPEN” ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄  “ΜΕΝΟΙΚΙΟ CUP 2018”
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
1η ΦΑΣΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα Όμιλος Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
1   9:00 Α Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ    
2   10:00 Β Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2    
3   11:00 Α ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ - Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ    
4   12:00 Β ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    
5   17:00 Α ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ    
6   18:00 Β ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2    
7   19:00 Α Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    
8   20:00 Β Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    
             
1η ΦΑΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα Όμιλος Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
9   10:00 Α ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    
10   11:00 Β ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    
11   17:00 Β Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    
12   18:00 Α Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ    
13   19:00 Β Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗ    
14   20:00 Α ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    
             
1η ΦΑΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα Όμιλος Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
15   10:00 Β Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ    
16   11:00 Α Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - ΑΕΠΣ ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    
17   12:00 Α ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Ο.Φ. ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ    
18   18:00 Β Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    
19   19:00 Β Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    
20   20:00 Α Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ    
             
2η ΦΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα   Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
21   17:00   Α5 - Β5            (1ο Παιχνίδι)    
22   18:00   Α3 -Β4     
23   19:00   Α2-Β1    
24   20:00   Α1-Β2    
25   21:00   Α4-Β3    
             
3η ΦΑΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 24  ΙΟΥΝΙΟΥ 2018
Αρ. Αγ. Θέσεις Ώρα   Ομάδα Α vs Ομάδα Β Ημίχρονο Τελικό
26   9:00   Α5 - Β5 (2ο Παιχνίδι: Διαφορά Τερμάτων)    
27   10:00   Α4 - Β4    
28   11:00   Α3 - Β3    
29   12:00   Α2 - Β2    
30   13:00   Α1 - Β1    
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 19 Ιουνίου 2018 21:19

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.