Πέμπτη, 12 Απριλίου 2018 22:00

To πρόγραμμα των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 14 και 15 Απριλίου !

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας το πρόγραμμα των αγώνων των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων , που θα διεξαχθούν - ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΟΣ- το ερχόμενο σαββατοκύριακο 14 και 15 Απριλίου ...

Αναλυτικά :

 

 

 

Α΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΣΙΤΑΓΡΩΝ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 


ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 


ΚΡΑΧΤΙΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 


ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 


ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 


ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 


ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
----------------------------------------------------------------- 







Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ....1ος ΟΜΙΛΟΣ 

21 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 


ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 


ΦΤΕΛΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 


Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 


Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
----------------------------------------------------------------- 

Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ ...2ος ΟΜΙΛΟΣ 

21 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 


ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 


ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 


ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 


ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 


Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 


----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
Β ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

21η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ


ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ MATAIOYTAI 


ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 


ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 


Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 


ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ



21η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
----------------------------------------------------------------- 





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 


ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 


ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

17η αγωνιστική ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2018 ΩΡΑ 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ 2016 
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 


ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 


Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 11:00
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

18η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018 ΩΡΑ 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

16η αγωνιστική ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2018 ΩΡΑ 15:30 
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 15 ΄ 
-----------------------------------------------------------------






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 


ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 



17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 13:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ

ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 


ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 


Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 


ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

18η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018 ΩΡΑ 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

Διαβάστηκε 351 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.