Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2018 22:38

Στο +6 το Παραλίμνιο....''θηλιά'' στον λαιμό του έβαλε ο Ξηροπόταμος...!!!!! Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους της Γ΄Εθνικής !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 Με την 18η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα στον 1ο όμιλο της Γ΄Εθνικής όπου σημειώθηκαν 11 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 234 τέρματα.

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , ο Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου έκανε στην ουσία ''χαρακίρι'' αφού ηττήθηκε με σκορ 1-2 μέσα στην έδρα του απο την Α.Ε. Διδυμοτείχου και ουσιαστικά βρίσκεται πλέον σε δύσκολη θέση αφού εκτός απο τις δικές του επιτυχίες στις τέσσερις εναπομείνασες αγωνιστικές επιζητά και συνδυασμό άλλων αποτελεσμάτων .....

Στην μάχη της κορυφής , ο Απόλλων Παραλιμνίου αποσπάστηκε έξι βαθμούς απο τους διώκτες του και είναι αγκαλιά με τον τίτλο ....ενώ μαθηματικά υποβιβάστηκαν η Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου και ο Μεγ. Αλέξ. Καρπερής...

Αναλυτικά :

 

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ 1-2 

''Έβαλε την θηλιά '' στον λαιμό του ο Μέγας !

 

 Φάσεις και γκολ

18' Ο Γκόγκας με σουτ από πλάγια κάνει το 1-0.

50' Μακρινό σουτ του Σουλεϊμάν δεν ανησυχεί τον Κιουμουρτζή.

60' Σέντρα από τον Παντελίδη, με κεφαλιά ο Πετρόπουλος κάνει το 1-1.

72' Σουτ έξω από την περιοχή του Μπερούκα η μπάλα αποκρούεται από το δοκάρι του Συριτούδη.

89' Ολική ανατροπή για το Διδυμότειχο, όταν ο Καπετανίδης με πλασέ μέσα από την περιοχή κάνει το 1-2.

 

Μ. ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ (Τ. Λευκόπουλος):

Κιουμουρτζής, Κεχαγιάς, Πετρόπουλος, Γκαρακλίδης, Κυσίδης, Βουτσινάς, Καράμπελας, Μπάμπουρας, Γκόγκας, Κουμπρόγλου, Μπερούκας.

 

Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (Κρ. Τελκίνσκι):

Συριτούδης Α., Θάνος, Παντελίδης, Πατιαλιάκας, Χρίστεφ, Πετρόπουλος, Καπετανίδης, Σιμτσάκης (46' Εμρέ), Σουλεϊμάν, Γιαννόπουλος (75' Παπούδης), Ιντζές.

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα , οι σκόρερς ,η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο πρωτάθλημα του 1ου ομίλου της Γ' Εθνικής έχουν ως εξής :

 

 

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ 
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
KYΡΙΑΚΗ    25   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2018
Σημειώθηκαν   11    γκολ  = σύνολο  234  γκολ 
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
1-1 MEΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  1-2 20' ΓΚΟΓΚΑΣ - 59' ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ , 89΄ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ 
2-0 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  0-0  
0-1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  1-0 60΄ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ 
0-1 Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  1-2 90΄αυτ. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ - 32΄ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ , 60΄ΔΟΥΜΑΝΗΣ 
0-1 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  0-2 14΄,51΄ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ 
0-3 ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  0-2 31΄ΚΡΟΛ , 55΄ ΦΕΡΑΡΙ
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε   18  αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η  ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  42 13 3 2 33-9 +24 11 7   27 9 0 0 19-2 +17   15 4 3 2 14-7 +7  
2 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  36 11 3 4 29-18 +11 9 9   23 7 2 0 18-7 +11   13 4 1 4 11-11 0  
3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  35 10 5 3 24-13 +11 12 6   18 5 3 1 13-7 +6   17 5 2 2 11-6 +5  
4 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  33 10 3 5 26-15 +11 11 7   19 6 1 2 15-6 +9   14 4 2 2 11-9 +2  
5 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  27 8 3 7 18-11 +7 13 5   16 5 1 3 9-3 +6   11 3 2 4 9-8 +1  
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  25 6 7 5 16-13 +3 15 3   16 4 4 0 11-4 +7   9 2 3 5 5-9 -4  
7 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  25 7 4 7 20-17 +3 11 7   18 6 0 4 16-11 +5   7 1 4 3 4-6 -2  
8 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 21 5 6 7 14-22 -8 13 5   11 2 5 1 7-6 +1   10 3 1 5 7-16 -9
9 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  21 6 3 9 15-22 -7 13 5   16 5 1 3 9-7 +2   5 1 2 6 6-15 -9
10 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  16 4 4 10 18-29 -11 10 8   8 2 2 5 10-15 -5   8 2 2 5 8-14 -6  
11 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 2 4 12 9-33 -24 11 7   5 1 2 6 4-15 -11   5 1 2 6 5-18 -13  
12 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  9 2 3 13 12-32 -20 6 12   9 2 3 5 6-14 -8   3 1 0 7 6-18 -12  
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19η.......ΚΥΡΙΑΚΗ   4  MAΡΤΙΟΥ    2018….ΩΡΑ  15:00 Μ.Μ.)
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
1-2 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ     
0-1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ    
1-2 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ     
1-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ     
0-0 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ     
1-0 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ     
 
 
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  108
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ  234
ΤΕΡΜΑΤΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  137
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  97
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  53
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  23
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  32
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  33 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  9 ΑΠΟΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  9  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  33 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  +23 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  -24 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  7 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  13 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  2 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ  , ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  3 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ , ΚΑΒΑΛΑ , ΟΡΦΑΝΟ , ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ, ΚΑΡΠΕΡΗ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  27  βαθμοί  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (9-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  5 βαθμοί  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (1-2-6)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 17 βαθμοι  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (5-2-2) 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄  3 βαθμοί  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ (1-0-7)

 

 

 

 Σκόρερς 

Γαϊδαρτζής      Απόλλων Παραλιμνίου           14

Βαλαβανόπουλος        Α.Ο.  Καβάλα 14

Χιντ Ιμέρ        Ορφέας Ξάνθης           8

Δουμάνης        Αετός Ορφανού          7

 

 

 

 

 

 

 Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

 

 

 

 

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Καμπανιακός  3-0
Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  5-1
Ηρακλής-ΦΑΣ Νάουσα  2-1
Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας  1-0
ΑΠΕ Λαγκάδα-Μακεδονικός  1-1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΟ Καρδίας  0-3
Κιλκισιακός-Εδεσσαϊκός  1-1
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 24 17 3 4 45 17 28 54
2 Ηρακλής 23 16 4 3 46 14 32 52
3 Αλμωπός Αριδαίας 24 11 9 4 32 17 15 42
4 Μακεδονικός 23 10 8 5 22 16 6 38
5 Εδεσσαϊκός 23 8 10 5 24 20 4 34
6 Πιερικός 24 9 6 9 22 26 -4 33
7 Αγροτικός Αστέρας 24 9 6 9 28 33 -5 33
8 ΑΟ Καρδίας 23 9 3 11 27 27 0 30
9 ΦΑΣ Νάουσα 23 8 6 9 22 26 -4 30
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 23 7 8 8 31 30 1 29
11 Κιλκισιακός 23 7 5 11 22 30 -8 26
12 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 24 6 7 11 21 37 -16 25
13 ΑΕ Καρίτσας 23 5 9 9 22 29 -7 24
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 23 4 6 13 15 29 -14 18
15 Καμπανιακός 23 2 4 17 14 42 -28 10

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Τηλυκράτης-ΑΕ Λευκίμμης  4-0
Νέος Αμφίλοχος-Δόξα Κρανούλας  2-0
Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός Φούφα  2-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Θεσπρωτός  2-2
Αστέρας Παραποτάμου-Εθνικός Φιλιππιάδας  0-2
Σκουφάς Κομποτίου-Καστοριά 3-0 α.α.
Ρεπό: Πανλευκάδιος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 20 11 6 3 32 14 18 39
2 Ερμής Αμυνταίου 20 11 5 4 27 20 7 38
3 Μακεδονικός Φούφα 20 11 4 5 23 13 10 37
4 Νέος Αμφίλοχος 19 12 1 6 35 15 20 37
5 ΑΕ Λευκίμμης 20 10 4 6 27 21 6 34
6 Θεσπρωτός 19 7 8 4 28 15 13 29
7 Δόξα Κρανούλας 19 6 7 6 18 19 -1 25
8 ΑΕΠ Καραγιαννίων 20 6 6 8 22 29 -7 24
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 19 6 6 7 16 20 -4 24
10 Σκουφάς Κομποτίου 19 3 9 7 12 21 -9 18
11 Πανλευκάδιος 19 2 10 7 11 19 -8 16
12 Αστέρας Παραποτάμου 19 2 5 12 13 32 -19 11
13 Καστοριά 19 2 3 14 10 36 -26 9

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Αστέας Ιτέας  1-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-Βόλος ΝΠΣ  0-1
Ρήγας Φεραίος-Διγενής Νεοχωρίου  1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου  1-3
ΑΟ Σελλάνων-ΑΠΟΚ Βελούχι  2-0
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΓΣ Αλμυρού  1-0
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 20 17 2 1 55 15 40 53
2 Νίκη Βόλου 20 11 6 3 30 11 19 39
3 ΓΣ Αλμυρού 19 10 3 6 26 17 9 33
4 Αστέρας Ιτέας 19 9 5 5 31 19 12 32
5 ΑΟ Θήβα 19 8 6 5 33 17 16 30
6 Ολυμπιακός Βόλου 20 8 6 6 17 14 3 30
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 20 8 4 8 21 22 -1 28
8 ΑΟ Σελλάνων 19 6 7 6 22 20 2 25
9 Ρήγας Φεραίος 19 7 4 8 17 23 -6 25
10 Διγενής Νεοχωρίου 19 5 4 10 12 28 -16 19
11 Αχιλλέας Φαρσάλων 19 4 4 11 11 30 -19 16
12 Οπούντιος Μαρτίνου 20 4 3 13 18 38 -20 15
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 19 2 0 17 14 53 -39 6

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Παλληξουριακός-Αστέρας Βλαχιώτη  1-5
Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων  3-0
Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας  1-1
Τσικλητήρας-ΑΣ Λεωνίδιο  1-0
Ζάκυνθος-Καλαμάτα  1-1
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας  1-3

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 17 12 4 1 37 11 26 40
2 Αστέρας Αμαλιάδας 17 11 4 2 38 13 25 37
3 Πανηλειακός 17 8 6 3 22 10 12 30
4 Παναρκαδικός 17 8 4 5 23 15 8 28
5 Καλαμάτα 17 6 10 1 18 9 9 28
6 ΠΑΟ Βάρδας 17 8 3 6 18 17 1 27
7 Τσικλητήρας 17 7 4 6 12 13 -1 21
8 Διαγόρας Βραχνεΐκων 17 6 2 9 18 25 -7 20
9 Αχαϊκή 17 4 7 6 14 17 -3 19
10 Ζάκυνθος 17 4 4 9 17 23 -6 16
11 Παλληξουριακός 17 2 4 11 10 39 -29 10
12 ΑΣ Λεωνίδιο 17 0 2 15 6 41 -35 2

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)

ΑΟ Ζευγολατιό-Διαγόρας  0-3 
ΑΣ Ρόδος-Πέλοπας Κιάτου  6-1
ΑΟ Λουτράκι-Εθνικός  2-2
Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0
Ιάλυσος-Ασπρόπυργος  5-1
Ρεπό: Ιωνικός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Εθνικός 16 10 3 3 25 8 17 33
2 Προοδευτική 16 9 5 2 23 7 16 32
3 Ιάλυσος Ρόδου 16 7 6 3 24 14 10 27
4 Διαγόρας Ρόδου 14 7 4 3 14 5 9 25
5 ΑΠΟ Κερατσίνι 15 8 1 6 14 13 1 25
6 ΑΣ Ρόδου 15 7 3 5 19 12 7 24
7 Ιωνικός 15 4 7 4 10 8 2 19
8 ΑΟ Λουτράκι 16 5 4 7 14 14 0 19
9 Ασπρόπυργος 16 4 6 6 9 20 -11 18
10 Πέλοπας Κιάτου 14 1 3 10 10 28 -18 6
11 ΑΟ Ζευγολατιού 15 1 0 14 2 35 -33 3

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων-Αιολικός  2-0
ΑΕ Ερμιονίδας-Ταμυναϊκός  4-1
Τριγλία Ραφήνας-Παναργειακός  2-0
ΑΟ Χαλκίς-Πανθηραϊκός  2-1
Ερμής Κιβερίου-Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 16 11 4 1 26 5 21 37
2 ΑΟ Χαλκίς 16 6 5 5 19 19 0 23
3 Πανθηραϊκός 16 5 7 4 18 13 5 22
4 ΑΕ Ερμιονίδας 16 5 7 4 19 14 5 22
5 Ερμής Κιβερίου 15 5 6 4 21 20 1 21
6 Θύελλα Ραφήνας 15 5 5 5 12 12 0 20
7 Αιολικός 15 5 5 5 13 14 -1 20
8 Παναργειακός 15 5 5 5 13 17 -4 20
9 Τριγλία Ραφήνας 15 5 3 7 15 19 -4 18
10 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 15 5 3 7 10 15 -5 18
11 Ταμυναϊκός 16 2 2 12 11 29 -18 8

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Αιγάλεω  2-0
Φωστήρας-ΑΟ Παλαιόχωρας  3-2
ΑΕ Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών  4-1
Ατσαλένιος-Άγιος Ιερόθεος  2-1
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηλυσιακός  1-0
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 16 9 5 2 24 11 13 32
2 Αιγάλεω 15 9 2 4 23 15 8 29
3 ΑΟ Παλαιόχωρας 16 6 5 5 15 13 2 23
4 Ηλυσιακός 15 5 7 3 18 11 7 22
5 Ατσαλένιος 16 5 6 5 14 17 -3 21
6 ΟΦ Ιεράπετρας 15 4 7 4 12 12 0 19
7 Φωστήρας 16 4 6 6 12 12 0 18
8 Άγιος Ιερόθεος 16 4 4 8 15 20 -5 16
9 ΑΕ Κηφισιά 15 4 5 6 17 20 -3 17
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 15 3 6 6 13 18 -5 15
11 Ερμής Ζωνιανών 15 3 5 7 13 27 -14 11

 

Διαβάστηκε 367 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2018 22:38

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.