Τετάρτη, 17 Ιανουαρίου 2018 23:00

Το πρόγραμμα των αγώνων στην ΕΠΣ Δράμας το Σαββατο 20/1.....αναβολή των αγώνων την Κυριακή 21/1 λόγω του ΠΑΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!!!!

Γράφτηκε από τον
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας , το πρόγραμμα των αγώνων που θα διεξαχθούν το ερχόμενο Σαββάτο 20 Ιανουαρίου για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας καθώς και το παιδικό πρωτάθλημα γεννηθέντων 2003-2004 ενώ όπως έγινε γνωστό η αγωνιστική δραστηριότητα της Κυριακής 21/1 (Β΄ΕΠΣ Δράμας και παιδικά πρωταθλήματα 2005-06 και 2007-08) αναβάλλονται λόγω του ΠΑΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΝΙΚΗ και θα διεχθούν την μεθεπόμενη Κυριακή 28 Ιανουαρίου.......

Αναλυτικά :

 

 

 

 

 

 

 

 





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA
Α΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΑ
ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΚΑΛΑΜΩΝΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
------------------------------------------







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
Α ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

11η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ- ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
-----------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 



Οι αγώνες που ήταν να διεξαχθούν την Κυριακή 21-01-2018 θα διεξαχθούν την επόμενη Κυριακή 28-01-2018 σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα :


Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Β ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας

• ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 15.00 θα διεξαχθεί η 13η Αγωνιστική των Β1 και Β2 Ομίλων της Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας δηλαδή

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 
-----------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA
B ΄ ΓΥΡΟΥ 2017-2018

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 
ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ 
Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
-----------------------------------------







Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 2005-2006 και νεότεροι
• ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 θα διεξαχθεί η 10η Αγωνιστική των 1ου και 2ου Ομίλων δηλαδή 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ 2016 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
ΡΕΠΟ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
-----------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 

10η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 11:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
------------------------------------------










Πρόγραμμα αγώνων παιδικών πρωταθλημάτων 2007-2008 και νεότεροι
• ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 θα διεξαχθεί η 10η Αγωνιστική των 1ου και 2ου Ομίλων δηλαδή 



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ -ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 
ΡΕΠΟ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
-----------------------------------------


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

10η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 

Διαβάστηκε 423 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.