Δευτέρα, 15 Ιανουαρίου 2018 00:27

´´Μάγκας´´ ο Ξηροπόταμος ...σταμάτησε το Σκούταρι (1-0)!!!!!!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με το ''δεξί'' μπήκε στο 2018 ο Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου επικρατώντας με σκορ 1-0 επί της μέχρι πρότινος και αήττητης εκτός έδρας πρωτοπόρου Ελπίς Σκουτάρεως!!!!

Η δραμινή ομάδα αν και μπήκε ''μουδιασμένα'' στο ματς εντούτοις στην συνέχεια ισορρόπησε και κατάφερε να ρίξει στο καναβάτσο την αντίπαλο του ...χάνοντας μάλιστα αρκετές ευκαιρίες να μεγαλώσει το σκορ , παίρνοντας εκτός απο βαθμολογική και μια τεράστια ψυχολογική ανάσα για την δύσκολη συνέχεια !!!
Φάσεις και γκολ

Στο 8' καλό σουτ του Καπετάνου λίγο άουτ.
Στο 20' ο Μπερούκας θα μεταβιβασει στον Κουμπρόγλου το σουτ ελάχιστα άουτ.
Στο 32' κάθετη πάσα του Βουτσινά στον Κουμπρόγλου το σουτ του τελευταίου θα φύγει αρκετά μέτρα πάνω απο τα δοκάρια
Στο 42' σουτ του Μπάμπουρα άουτ.
Στο 44' φάουλ του Κουμπρόγλου κεφαλιά του Μπερούκα ..άουτ.
52'ΓΚΟΟΟΟΛ....1-0 !!!!!
Ωραία ατομική προσπαθεια του Κουμπρόγλου θα σεντράρει και ο Καραγκιοζίδης απο κοντά σε ανυπεράσπιστη εστία θα βάλει σε θέση οδηγού την δραμινή ομάδα !!!!!
Στο 60' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟ όταν σε σου του Καράμπελα ο Ταταρίδης διώχνει σε πρώτο χρόνο και μπλοκάρει πριν ο Μπερούκας σημειώσει και δεύτερο τέρμα!!!!!

 

 

 DSC 0241

 

Δείτε ΕΔΩ πλούσιο φωτορεπορτάζ με τον φακό της

Χριστίνας Γεωργιάδου !!!

 

 

 

 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου (Τάσος Λευκόπουλος):

Κιουμουρτζής, Γκαρακλίδης, Κονταξής, Τσιάρας, Βραμέντζαλής, Βουτσινάς, Καράμπελας, Μπάμπουρας, Γκόγκας (35' Καραγκιοζίδης), Κουμπρόγλου (90' Αμαραντίδης), Μπερούκας

 

Ελπίς Σκουτάρεως ( Απόστολος Στύλος):

Ταταρίδης, Γεωργιαδης, Σαϊνατούδης, Κοφοκότσιος, Μουσικάλης, Νικολίτσας, Ζιγκερίδης (87' Κασμερίδης), Νικολαΐδης, Παναγιωτίδης (66' Γεράκης), Καπετάνος (74' Στεφανίδης), Παπαασιλείου ( 83' Ταχματζίδης)

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
Σημειώθηκαν 17 γκολ = σύνολο 149 γκολ
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΣΚΟΡΕΡΣ
(0-1) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 1-0 22’ΚΟΒΑΤΣΗΣ
(5-0) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 2-1 34’ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ , 45’ΜΟΥΤΕΣΙΔΗΣ – 59’ΚΟΥΤΡΑΣ
(2-2) ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 5-2 16’ΚΑΠΑΤΖΗΣ , 40’ΤΣΑΠΕΓΙΑ , 58’ΕΛΕΖΙ, 60’ΔΟΥΜΠΛΑΤΖΗΣ , 88’ΔΟΥΜΑΝΗΣ – 11’ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ , 14’ΠΙΝΤΣΗΣ
(1-3) ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 1-1 72’ΔΟΝΤΣΟΣ – 45’ΒΑΛΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
(1-2) ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-2 36’ΣΙΧΛΟΙΜΙΡΗΣ – 41’, 64’ΧΙΝΤ ΙΜΕΡ
(0-2) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 1-0 52’ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε 12 αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 27 8 3 1 24-6 +18 6 5   18 6 0 0 15-1 +14   8 2 2 1 8-4 +4
2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 24 7 3 2 15-9 +6 8 3   8 2 2 1 8-6 +2   13 4 1 1 7-3 +4
3 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 21 6 3 3 18-9 +9 6 5   16 5 1 0 13-2 +11   5 1 2 2 5-7 -2
4 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 21 6 3 3 16-12 +4 7 4   11 3 2 0 11-5 +6   7 2 1 3 5-7 -2
5 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 20 6 2 4 13-6 +7 9 2   13 4 1 2 8-2 +6   4 1 1 2 5-4 +1
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 18 4 6 2 9-8 +1 10 1   11 3 2 0 6-3 +3   6 1 3 2 3-5 -2
7 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 15 4 3 5 9-11 -2 9 2   6 2 0 3 5-6 -1   6 1 3 2 4-5 -1
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 14 4 2 6 7-13 -6 9 2   9 3 0 2 6-4 +2   2 0 2 4 1-9 -8
9 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 13 3 4 5 8-12 -4 8 3   9 2 3 0 4-2 +2   4 1 1 4 4-10 -6
10 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 11 3 2 7 13-21 -8 3 8   5 1 2 1 6-9 -3   6 2 0 4 7-12 -5
11 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 8 2 2 8 10-19 -9 7 4   5 1 2 3 5-8 -3   3 1 0 4 5-11 -6
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 6 1 3 8 7-23 -16 5 6   2 0 2 4 3-11 -8   4 1 1 3 4-12 -8
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13η.......ΚΥΡΙΑΚΗ 21 IANOYΑΡΙΟΥ 2018….ΩΡΑ 15:00 Μ.Μ.)
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΚΟΡ ΣΚΟΡΕΡΣ
(1-1) Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ    
(0-2) ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    
(0-2) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    
(1-1) ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ    
(1-1) ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ    
(2-1) ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ    
ΣΕ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
                         
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 72
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 149
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 90
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 59
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 36
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 18
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 18
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 24 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 7 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ , ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 23 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +18 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -16 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 8 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ , ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΕΣ , ΚΑΡΠΕΡΗ , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 1 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 18 βαθμοί ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (6-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 2 βαθμοί ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-2-4)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 13 βαθμοι ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (4-1-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 2 βαθμοί ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ (0-2-4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)

 

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου  0-1
Κιλκισιακός-ΑΟ Καρδίας  0-2
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΕ Καρίτσας  0-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Αγροτικός Αστέρας  1-2
Πιερικός-ΦΑΣ Νάουσα  2-2
Ηρακλής-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  4-0
Καμπανιακός-Αλμωπός Αριδαίας  0-0
Ρεπό: Μακεδονικός

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 17 12 2 3 29 12 17 38
2 Ηρακλής 17 11 4 2 32 11 21 37
3 Αλμωπός Αριδαίας 17 7 8 2 19 11 8 29
4 Μακεδονικός 16 8 4 4 16 11 5 28
5 ΦΑΣ Νάουσα 17 7 5 5 17 15 2 26
6 Αγροτικός Αστέρας 17 7 4 6 20 24 -4 25
7 Εδεσσαϊκός 17 6 6 5 18 17 1 24
8 ΑΠΕ Λαγκαδά 17 6 6 5 27 24 3 24
9 ΑΟ Καρδίας 16 7 2 7 19 17 2 23
10 Πιερικός 17 7 2 8 17 20 -3 23
11 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 17 5 4 8 16 26 -10 19
12 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 17 4 4 9 12 19 -7 16
13 ΑΕ Καρίτσας 17 3 6 8 17 24 -7 15
14 Κιλκισιακός 16 3 3 10 13 22 -9 12
15 Καμπανιακός 17 1 4 12 10 29 -19 7

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

 

ΑΕ Λευκίμμης-Νέος Αμφίλοχος  3-2
Θεσπρωτός-Τηλυκράτης  1-2
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Εθνικός Φιλιππιάδας  0-0
Πανλευκάδιος-Αστέρας Παραποτάμου  0-1
Μακεδονικός Φούφα-Σκουφάς Κομποτίου  2-1
Δόξα Κρανούλας-Ερμής Αμυνταίου  0-1
Ρεπό: Καστοριά

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 14 10 2 2 26 11 15 32
2 Μακεδονικός Φούφα 14 8 3 3 12 8 4 27
3 Ερμής Αμυνταίου 14 8 3 3 15 14 1 27
4 ΑΕ Λευκίμμης 14 7 3 4 19 14 5 24
5 Θεσπρωτός 14 6 5 3 22 10 12 23
6 Νέος Αμφίλοχος 14 7 1 6 25 15 10 22
7 ΑΕΠ Καραγιαννίων 14 5 4 5 17 19 -2 19
8 Δόξα Κρανούλας 14 4 6 4 12 15 -3 18
9 Σκουφάς Κομποτίου 14 2 7 5 8 14 -6 13
10 Εθνικός Φιλιππιάδας 13 3 4 6 8 16 -8 13
11 Καστοριά 13 2 3 8 8 17 -9 9
12 Αστέρας Παραποτάμου 14 2 3 9 10 20 -10 9
13 Πανλευκάδιος 14 0 8 6 7 16 -9 8

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)

 

Βόλος ΝΠΣ-Ρήγας Φεραίος  2-0
Αστέρας Ιτέας-Αμβρυσσέας Διστόμου  2-0
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού  3-2
ΑΟ Θήβα-Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0
Νίκη Βόλου-ΑΟ Σελλάνων  1-0
Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου  1-1
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 14 13 0 1 40 9 31 39
2 Νίκη Βόλου 14 8 3 3 23 9 14 27
3 ΓΣ Αλμυρού 13 8 1 4 17 11 6 25
4 Αστέρας Ιτέας 14 7 3 4 22 15 7 24
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 14 7 2 5 18 17 1 23
6 ΑΟ Θήβα 14 6 4 4 25 12 13 22
7 Ολυμπιακός Βόλου 14 5 5 4 13 10 3 20
8 ΑΟ Σελλάνων 14 5 5 4 19 17 2 20
9 Ρήγας Φεραίος 14 3 4 7 9 18 -9 13
10 Διγενής Νεοχωρίου 14 3 3 8 7 22 -15 12
11 Οπούντιος Μαρτίνου 14 3 2 9 14 27 -13 11
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 14 2 4 8 7 21 -14 10
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 13 2 0 12 7 33 -26 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Βάρδας-Τσικλητήρας  1-0
Παναρκαδικός-Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-0
Πανηλειακός-Αστέρας Βλαχιώτη  1-1
Παλληξουριακός-Αστέρας Αμαλιάδας  0-4
Αχαϊκή-Καλαμάτα  0-0
Ζάκυνθος-ΑΣ Λεωνίδιο  5-0

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 12 8 4 0 21 8 13 28
2 Αστέρας Αμαλιάδας 12 8 2 2 25 9 16 26
3 Πανηλειακός 12 6 4 2 17 7 10 22
4 Καλαμάτα 12 5 7 0 12 3 9 22
5 Παναρκαδικός 12 6 1 5 13 9 4 19
6 Τσικλητήρας 12 6 2 4 10 8 2 16
7 ΠΑΟ Βάρδας 12 5 2 5 8 9 -1 17
8 Ζάκυνθος 12 4 3 5 15 13 2 15
9 Διαγόρας Βραχνεΐκων 12 5 0 7 16 18 -2 15
10 Αχαϊκή 12 3 4 5 9 12 -3 13
11 Παλληξουριακός 12 2 1 9 7 28 -21 7
12 ΑΣ Λεωνίδιο 12 0 0 12 3 32 -29 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

Ιωνικός-Προοδευτική  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού-Εθνικός  0-4
ΑΟ Λουτράκι-Πέλοπας Κιάτου  3-2
ΑΣ Ρόδος-Ασπρόπυργος  3-0
Ιάλυσος Ρόδου-ΑΠΟ Κερατσίνι  1-0
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Προοδευτική 11 7 3 1 17 3 14 24
2 Εθνικός 11 7 2 2 20 4 16 23
3 Ιάλυσος Ρόδου 11 5 5 1 15 9 6 20
4 Διαγόρας Ρόδου 10 5 3 2 10 4 6 18
5 ΑΣ Ρόδου 11 5 3 3 12 9 3 18
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 11 4 2 5 10 10 0 16
7 ΑΟ Λουτράκι 11 4 3 4 11 8 3 15
8 Ιωνικός 11 3 5 3 7 6 1 14
9 Ασπρόπυργος 11 2 4 5 3 14 -11 10
10 Πέλοπας Κιάτου 11 1 3 7 6 17 -11 6
11 ΑΟ Ζευγολατιού 11 0 0 11 1 28 -27 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

ΑΕ Ερμιονίδα-Αιολικός  1-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αήττητος Σπάτων  0-1
Ερμής Κιβερίου-Πανθηραϊκός  0-0
ΑΟ Χαλκίς-Παναργειακός  1-2
Τριγλία Ραφήνας-Ταμυναϊκός  2-1
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 11 8 2 1 17 4 13 26
2 Παναργειακός 11 5 5 1 12 7 5 20
3 ΑΟ Χαλκίς 11 5 3 3 15 11 4 18
4 ΑΕ Ερμιονίδας 11 3 5 3 11 9 2 14
5 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 11 4 2 5 7 11 -4 14
6 Αιολικός 11 3 4 4 9 11 -2 13
7 Τριγλία Ραφήνας 11 4 1 6 12 17 -5 13
8 Πανθηραϊκός 11 2 6 3 10 9 1 12
9 Θύελλα Ραφήνας 10 3 3 4 8 9 -1 12
10 Ερμής Κιβερίου 11 2 5 4 13 18 -5 11
11 Ταμυναϊκός 11 2 2 7 7 15 -8 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)

 

ΟΦ Ιεράπετρας-Ηρόδοτος  1-1
ΑΕ Μυλοποτάμου-Άγιος Ιερόθεος  2-2
Ατσαλένιος-Ερμής Ζωνιανών  0-0
ΑΕ Κηφισιά-ΑΟ Παλαιόχωρας  0-2
Φωστήρας-Αιγάλεω  1-2
Ρεπό: Ηλυσιακός

 

Βαθμολογία

 

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 11 6 4 1 18 10 8 22
2 Αιγάλεω 11 7 1 3 14 10 4 22
3 Ηλυσιακός 10 4 5 1 13 5 8 17
4 ΟΦ Ιεράπετρας 11 4 5 2 11 9 2 17
5 Ατσαλένιος 11 4 5 2 10 8 2 17
6 Ερμής Ζωνιανών 11 3 4 4 9 14 -5 13
7 ΑΟ Παλαιόχωρας 11 3 4 4 9 10 -1 13
8 Άγιος Ιερόθεος 11 3 2 6 12 15 -3 11
9 Φωστήρας 11 2 4 5 6 7 -1 10
10 ΑΕ Κηφισιά 11 1 5 5 9 15 -6 8
11 ΑΕ Μυλοποτάμου 11 1 5 5 8 16 -8 8

 

 

 

Διαβάστηκε 634 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 15 Ιανουαρίου 2018 00:32

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  • No feeds found!

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.