Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017 13:21

Mεγάλο ''διπλό'' το Σκούταρι...νίκες για Καβάλα και Ορφανό! Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους της Γ'Εθνικής!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με την 9η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα στον 1ο όμιλο της Γ'Εθνικής κατηγορίας (και  συμμετέχει ο Μεγ.Αλέξ. Ξηροποτάμου) ....όπου σημειώθηκαν 14 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 112 τέρματα.

Ο Απόλλων Παραλιμνίου συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα του πρωταθλήματος αφού ξεπέρασε το εμπόδιο του μαχητικού Ξηροποτάμου τον οποίο και νίκησε με σκορ 2-0 χάρη σε δύο προσωπικά τέρματα του Δημήτρη Γαϊδαρτζή που έφτασε τα 9 τέρματα σε ισάριθμες αγωνιστικές .....

Η Ελπίδα Σκουτάρεως σημείωσε ''μεγάλο διπλό'' μέσα στην Χρυσούπολη επί του τοπικού Νέστου με σκορ 0-1 και συνεχίζει να βρίσκεται σε απόσταση βολής απο την κορυφή ....ενώ και η Καβάλα έφυγε με το τρίποντο απο την Καρπερή με σκορ 1-3 και παρέμεινε στο κυνήγι του Παραλιμνίου και της Καρπερής....

Ωραίο παιχνίδι έγινε στο Ορφανό όπου ο τοπικός Αετός επιβλήθηκε με σκορ 3-2 επί της Δόξας Προσκυνητών   και βγήκε  απο την επικίνδυνη ζώνη ...ενώ γκολ και βαθμούς ''μοιράστηκαν'' Νέο Σιδηροχώρι και Ορφέας Ξάνθης...και ''αλληλοεξουδετερώθηκαν'' στην μάχη της παραμονής....

Τέλος σε ένα μέτριο ματς....Διδυμότειχο και Άβατο έμειναν στο μηδέν.....(0-0)...

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική καθώς και γενικά στατιστικά απο τον 1ο όμιλο....ενώ μετά τους πίνακες μπορείτε να δείτε αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους της Γ' Εθνικής κατηγορίας 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Σημειώθηκαν 14 γκολ = σύνολο 112 γκολ
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 0-0  
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 3-2 1’ΤΣΑΜΠΕΓΙΑ , 18’ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ , 90’ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ – 61’ΣΙΧΛΟΙΜΙΡΗΣ , 62’ΜΟΣΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2-0 34’,54’ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 0-1 41’ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-1 30’ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ – 19’ΧΑΛΙΛ ΙΜΠΡΑΗΜ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 1-3 64’ΓΚΟΓΚΑΣ – 30’Γ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 50’ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ , 78’ΒΑΛΑΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε 9 αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 20 6 2 1 17-4 +13 6 3   12 4 0 0 9-0 +9   8 2 2 1 8-4 +4
2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 18 5 3 1 13-8 +5 6 3   8 2 2 1 7-6 +1   10 3 1 0 6-2 +4
3 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 17 5 2 2 14-7 +7 5 4   13 4 1 0 10-2 +8   4 1 1 2 4-5 -1
4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 14 4 2 3 10-4 +6 7 2   10 3 1 1 7-1 +6   4 1 1 2 3-3 0
5 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 13 3 4 2 8-6 +2 7 2   9 2 3 0 4-2 +2   4 1 1 2 4-4 0
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 13 3 4 2 6-6 0 8 1   10 3 1 0 4-1 +3   3 0 3 2 2-5 -3
7 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 12 3 3 3 9-10 -1 6 3   8 2 2 0 5-3 +2   4 1 1 3 4-7 -3
8 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 9 2 3 4 6-9 -3 8 1   6 2 0 2 4-5 -1   3 0 3 2 2-4 -2
9 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 8 2 2 5 8-12 -4 6 3   5 1 2 2 5-7 -2   3 1 0 3 3-5 -2
10 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 2 2 5 5-10 -5 8 1   6 2 0 2 4-4 0   2 0 2 3 1-6 -5
11 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 8 2 2 5 10-17 -7 2 7   5 1 2 0 4-5 -1   3 1 0 4 6-12 -6
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 6 1 3 5 6-19 -13 4 5   2 0 2 3 3-10 -7   4 1 1 2 3-9 -6
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η.......ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017….ΩΡΑ 15:00 Μ.Μ.)
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ    
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ    
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ    
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ    
                         
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 54
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 112
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 66
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 46
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 26
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 16
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 12
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 19 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -13 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 4 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 5 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ , ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ , ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΤΩΝ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ0 , ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΚΑΒΑΛΑ , ΚΑΡΠΕΡΗ , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 1 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ , ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 13 βαθμοί Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ (4-1-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 2 βαθμοί ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-2-3)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 10 βαθμοι ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (3-1-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 2 βαθμοί ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ (0-2-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός  0-2 (9/12)
ΑΠΕ Λαγκαδά-Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (9/12)
Ηρακλής-Φίλιππος Αλεξάνδρειας  2-0 (9/12)
Καμπανιακός-Εδεσσαϊκός  1-2 (9/12)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας  1-0
ΦΑΣ Νάουσα-ΑΕ Καρίτσας  1-0
Αλμωπός Αριδαίας-Κιλκισιακός  0-3
Ρεπό: Πιερικός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρακλής 13 9 2 2 23 9 14 29
2 Άρης Παλαιοχωρίου 14 9 2 3 24 11 13 29
3 Μακεδονικός 13 7 3 3 13 8 5 24
4 Αλμωπός Αριδαίας 13 6 5 2 17 10 7 23
5 ΑΠΕ Λαγκαδά 13 5 5 3 22 16 6 20
6 ΦΑΣ Νάουσα 13 6 2 5 13 12 1 20
7 Εδεσσαϊκός 13 5 4 4 15 16 -1 19
8 Πιερικός 13 6 1 6 13 15 -2 19
9 Αγροτικός Αστέρας 13 5 3 5 15 19 -4 18
10 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 13 5 2 6 15 20 -5 17
11 ΑΟ Καρδίας 13 5 1 7 15 16 -1 16
12 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 13 4 3 6 9 13 -4 15
13 Κιλκισιακός 13 3 3 7 13 17 -4 12
14 ΑΕ Καρίτσας 13 2 3 8 13 21 -8 9
15 Καμπανιακός 13 1 1 11 10 27 -17 4

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕΠ Καραγιαννίων  2-1
Νέος Αμφίλοχος-Αστέρας Παραποτάμου  2-1
Τηλυκράτης-Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0
Θεσπρωτός-Πανλευκάδιος  3-1
ΑΕ Λευκίμμης-Καστοριά  3-0
Δόξα Κρανούλας-Μακεδονικός Φούφα  0-0
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 11 8 1 2 21 8 13 25
2 Μακεδονικός Φούφα 11 6 2 3 9 7 2 20
3 Νέος Αμφίλοχος 11 7 0 4 24 10 14 21
4 ΑΕ Λευκίμμης 11 6 2 3 14 9 5 20
5 Θεσπρωτός 11 5 4 2 21 8 13 19
6 Ερμής Αμυνταίου 11 5 3 3 11 13 -2 18
7 Δόξα Κρανούλας 11 4 5 2 9 10 -1 17
8 ΑΕΠ Καραγιαννίων 12 5 2 5 15 17 -2 17
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 11 3 3 5 7 14 -7 12
10 Σκουφάς Κομποτίου 11 1 6 4 5 14 -9 9
11 Καστοριά 11 2 2 7 7 15 -8 8
12 Πανλευκάδιος 11 0 7 4 6 12 -6 7
13 Αστέρας Παραποτάμου 11 1 1 9 7 18 -11 4

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (12η αγωνιστική)

Βόλος ΝΠΣ-ΑΠΟΚ Βελούχι  5-1 
ΑΟ Σελλάνων–Οπούντιος Μαρτίνου  4-2
Ρήγας Φεραίος–Αχιλλέας Φαρσάλων  0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου–ΓΣ Αλμυρού  0-2
Αστέρας Ιτέας–ΑΟ Θήβα  2-1
Διγενής Νεοχωρίου–Νίκη Βόλου  1-1
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 11 10 0 1 32 9 23 30
2 ΓΣ Αλμυρού 11 7 1 3 14 8 6 22
3 Αστέρας Ιτέας 11 6 3 2 19 12 7 21
4 Νίκη Βόλου 11 5 3 3 19 8 11 18
5 ΑΟ Σελλάνων 11 5 3 3 18 15 3 18
6 Αμβρυσσέας Διστόμου 11 5 2 4 14 15 -1 17
7 Ολυμπιακός Βόλου 11 4 4 3 10 8 2 16
8 ΑΟ Θήβα 11 4 3 4 21 12 9 15
9 Ρήγας Φεραίος 11 3 4 4 10 13 -3 13
10 Διγενής Νεοχωρίου 11 3 2 6 6 15 -9 11
11 Αχιλλέας Φαρσάλων 11 2 2 7 6 19 -13 8
12 Οπούντιος Μαρτίνου 12 2 1 9 11 25 -14 7
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 11 2 0 9 7 28 -21 6

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Τσικλητήρας-Παλληξουριακός  3-0
Παναρκαδικός-Ζάκυνθος  1-0
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΣ Λεωνίδιο  1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Καλαμάτα  0-2
Αστέρας Βλαχιώτη-Αστέρας Αμαλιάδας  2-0
Πανηλειακός-Αχαϊκή  1-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 9 6 3 0 15 7 8 21
2 Αστέρας Αμαλιάδας 9 6 1 2 18 8 10 19
3 Πανηλειακός 9 5 2 2 13 4 9 17
4 Καλαμάτα 9 4 5 0 8 1 7 17
5 Παναρκαδικός 9 4 1 4 9 8 1 13
6 ΠΑΟ Βάρδας 9 4 1 4 6 7 -1 13
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 9 4 0 5 13 11 2 12
8 Τσικλητήρας 9 5 1 3 8 6 2 12
9 Αχαϊκή 9 3 2 4 9 9 0 11
10 Ζάκυνθος 9 2 3 4 5 9 -4 9
11 Παλληξουριακός 9 2 1 6 7 21 -14 7
12 ΑΣ Λεωνίδιο 9 0 0 9 2 22 -20 0

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Προοδευτική-ΑΟ Λουτράκι  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΣ Ρόδος  0-1
Ιωνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0
Διαγόρας Ρόδου-Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  0-0
Εθνικός-Πέλοπας Κιάτου  1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Προοδευτική 9 6 2 1 12 3 9 20
2 Εθνικός 8 5 2 1 12 1 11 17
3 Διαγόρας Ρόδου 8 4 3 1 9 3 6 15
4 ΑΣ Ρόδου 8 4 2 2 8 6 2 14
5 ΑΟ Λουτράκι 9 3 3 3 8 5 3 12
6 Ιάλυσος Ρόδου 8 2 5 1 12 9 3 11
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 8 2 2 4 7 8 -1 10
8 Ιωνικός 8 2 3 3 5 6 -1 9
9 Ασπρόπυργος 8 2 3 3 3 10 -7 9
10 Πέλοπας Κιάτου 8 1 2 5 4 13 -9 5
11 ΑΟ Ζευγολατιού 8 0 0 8 1 17 -16 0

 

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός-Παναργειακός  1-2
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Χαλκίς  1-1
Ερμής Κιβερίου-Τριγλία Ραφήνας  3-2
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Αιολικός  0-1
Θύελλα Ραφήνας-Ταμυναϊκός  0-1
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 8 6 2 0 12 2 10 20
2 ΑΟ Χαλκίς 8 4 3 1 11 6 5 15
3 ΑΕ Ερμιονίδας 7 3 2 2 7 4 3 11
4 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 7 3 2 2 4 5 -1 11
5 Ερμής Κιβερίου 7 2 4 1 11 10 1 10
6 Παναργειακός 7 2 4 1 6 5 1 10
7 Θύελλα Ραφήνας 7 2 1 4 5 7 -2 7
8 Αιολικός 7 2 1 4 4 8 -4 7
9 Ταμυναϊκός 8 2 1 5 5 11 -6 7
10 Πανθηραϊκός 7 1 3 3 7 8 -1 6
11 Τριγλία Ραφήνας 7 1 1 5 7 13 -6 4

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος  0-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-ΑΕ Κηφισιά  1-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Αιγάλεω  2-1
Ηλυσιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας  1-0
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών  2-0
Ρεπό: Φωστήρας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 9 6 2 1 17 9 8 20
2 Ατσαλένιος 9 4 4 1 9 4 5 16
3 Αιγάλεω 8 3 1 4 9 9 0 13
4 Ηλυσιακός 8 3 4 1 9 4 5 13
5 ΟΦ Ιεράπετρας 8 3 3 2 8 7 1 12
6 Φωστήρας 8 2 3 3 5 4 1 9
7 Ερμής Ζωνιανών 8 2 3 3 8 13 -5 9
8 ΑΕ Κηφισιά 8 1 4 3 8 10 -2 7
9 Άγιος Ιερόθεος 8 2 1 5 8 11 -3 7
10 ΑΟ Παλαιόχωρας 8 1 4 3 6 9 -3 7
11 ΑΕ Μυλοποτάμου 8 1 3 4 6 13 -7 6

 

Διαβάστηκε 407 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 11 Δεκεμβρίου 2017 13:26

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.