Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου 2017 23:42

Η περιφέρεια παίζει ποδόσφαιρο !! Αποτελέσματα και βαθμολογίες απο τον Έβρο μέχρι τις Σέρρες !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Πλούσια αγωνιστική δράση είχαμε το σαββατοκύριακο που μας πέρασε σε όλα τα τοπικά πρωταθλήματα της περιφέρειας...

Παρακάτω μπορείτε να δείτε την πλήρη αγωνιστική κίνηση απο τον ακριτικό Έβρο μέχρι και τις Σέρρες...

Αναλυτικά :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EΠΣ ΕΒΡΟΥ 

7η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ 0-0
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ-Α.Ο.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-3
ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ 0-3
ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣΛΥΚΟΦΗΣ-ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 0-0
ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ-ΟΡΕΣΤΗΣ 0-1
ΡΕΠΟ Α.Ο.ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ  

 

 

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΡΩΝ 17 5 2 0 12-3 +9
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16 5 1 1 18-6 +12
3 ΟΡΕΣΤΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ * 15 5 0 1 13-5 +8
4 ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ * 12 3 3 0 8-2 +6
5 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞ./ΠΟΛΗΣ * 8 2 2 2 7-5 +2
6 ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ 7 1 4 2 8-8 0
7 ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ* 6 1 3 2 3-7 -4
8 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ./ΠΟΛΗΣ * 4 1 1 4 7-13 -6
9 ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ* 4 1 1 4 5-12 -7
10 ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ 4 0 0 4 5-15 -10
11 ΕΝΩΣΗ ΛΥΚΩΦΗΣ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣ* 2 0 2 4 4-14 -10
ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ

 

 

8η αγωνιστική
ΑΡΔΑΣ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ  
ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ -ΝΙΚΗ ΑΠΑΛΟΥ  
Α.Ο.ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑΣΛΥΚΟΦΗΣ  
ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ-ΠΑΕ ΝΙΨΑΣ  
Α.Ο.ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ- ΟΡΕΣΤΗΣ  
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ  

 

 

 

 

 

ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ 

8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ 1-2
ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΩΣΤΗ 1-0
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΠΟΛΥΑΝΘΟΣ 4-3
ΑΝΑΓ. ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1-1
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΙΑΣΜΟΥ – ΜΕΣΟΥΝΗ 4-0
ΠΑΟΚ ΚΟΣΜΙΟΥ – ΕΛΠ. ΣΑΠΠΩΝ 1-0

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΔΟΞΑ ΓΡΑΤΙΝΗΣ 24 8 0 0 31-4 +27
2 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΙΑΣΜΟΥ * 19 7 0 1 27-5 +22
3 ΠΑΟΚ ΚΟΣΜΙΟΥ 17 5 2 1 22-7 +15
4 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ 16 5 1 2 13-4 +9
5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ 15 4 3 1 14-10 +4
6 ΔΟΞΑ ΣΩΣΤΗ 11 3 2 3 13-8 +5
7 ΑΝΑΓ. ΠΑΓΟΥΡΙΩΝ 8 2 2 4 11-20 -9
8 ΟΡΦΕΑΣ ΞΥΛΑΓΑΝΗΣ 7 2 1 5 9-15 -6
9 ΠΑΟΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 6 1 3 4 7-21 -14
10 ΟΡΦΕΑΣ ΣΤΡΥΜΗΣ 6 2 0 6 6-25 -19
11 Α.Ο. ΜΕΣΟΥΝΗΣ 2 0 2 6 4-19 -15
12 ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ * 0 0 2 6 7-27 -20
Ο ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΟΜΨΑΤΟΣ ΠΟΛΥΑΝΘΟΥ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ -2 ΒΑΘΜΟΥΣ

 

 

 

 

ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ 

8ηΑγωνιστική
Α.Ο. Βιστωνίδας – Άρης Πετεινού 1-4
Α.Ε. Ξάνθης – Αστέρας Μαγικού 0-2
Ασπίδα Ξάνθης – Ατλας Σελίνου 3-0
Ερμής Μανδρας – Κεντητή 3-2
Απόλλων Ξάνθης – Εχίνος Σπορ 1-1
Ηρακλής Ν. Ζυγού – Π. Μελάς Κουτσού 3-0 α.α.
Νέστος Κύρνου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-3 α.α.

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ 24 8 0 0 18-1 +17
2 ΑΡΗΣ ΠΕΤΕΙΝΟΥ 19 6 1 1 18-8 +10
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΙΚΟΥ 18 6 0 2 18-7 +11
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ 16 5 1 2 17-13 +4
5 ΕΧΙΝΟS SPOR 15* 4 3 1 14-9 +5
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 13 4 1 3 7-8 -1
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΥ ΖΥΓΟΥ 12 3 3 2 19-13 +6
8 ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ 10* 3 3 2 14-12 +2
9 Α.Ο. ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ 9 2 3 3 10-17 -7
10 ΚΕΝΤΗΤΗ 5 1 2 5 15-23 -8
11 ΕΡΜΗΣ ΜΑΝΔΡΑΣ 5 1 2 5 10-21 -11
12 Α.Ε. ΞΑΝΘΗΣ 4 1 1 6 6-16 -10
13 ΝΕΣΤΟΣ ΚΥΡΝΟΥ 4 1 1 6 2-18 -16
14 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
* Ο ΑΤΛΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΜΕ -2 ΒΑΘΜΟΥΣ

 

9η Αγωνιστική
Άρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού  
Ατλας Σελίνου – Α.Ο. Βιστωνίδας  
Κεντητή – Α.Ε. Ξάνθης  
Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης  
Π. Μελάς Κουτσού – Ερμής Μανδρας  
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Ξάνθης  
Ηρακλής Ν. Ζυγού – Νέστος Κύρνου  

 

 

 

 

ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

10η αγωνιστική
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βρασίδας Ν. Περάμου 3-1
ΑΕ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων 1-0
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Χρυσοχωρίου 5-1
Ορφέας Ελευθερούπολης-ΜΑ Αντιφιλίππων 0-0
Βύρων Καβάλας-Εθνικός Ν. Καρυάς 5-0
Δόξα Θεολόγου-Ατρόμητος Χαλκερού 2-0
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ηρακλής Καβάλας 3-0 α.α.

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ 26 8 2 0 27-9 +18
2 ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 22* 7 1 1 27-7 +20
3 ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ 19 6 1 3 24-8 +16
4 ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ 19 5 4 1 18-10 +8
5 ΑΝΑΓ. ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ 18 6 0 4 20-12 +8
6 ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17 5 2 3 19-6 +13
7 ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 15 4 3 3 20-13 +7
8 ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ 14 4 2 4 15-18 -3
9 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 13* 4 1 3 13-9 +4
10 ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ 13* 4 1 5 15-12 +3
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ 10 3 1 6 12-19 -7
12 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΚΑΡΥΑΣ 8 2 2 6 13-27 -14
13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 0 9 10-51 -41
14 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΚΑΙ Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

 

11η αγωνιστική
Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
ΜΑ Αντιφιλίππων-ΑΕ Καβάλας  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Κεραυνός Πέρνης  
Ατρόμητος Χαλκερού-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Ηρακλής Καβάλας-Βύρων Καβάλας  
Δόξα Θεολόγου-Φρίξος Πλατανοτόπου  

 

 

 

 

 

 

 

 

EΠΣ ΣΕΡΡΩΝ 

13η Αγωνιστική
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 1-0
ΧΡΥΣΟ-ΡΟΔΟΠΟΛΗ 7-0
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ 3-3
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 0-0
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ- ΨΩΜΟΤΟΠΙ 5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ 0-3

 

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 34 11 1 1 34-12 +22
2 Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ 28 9 1 3 39-9 +30
3 ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ 25 7 4 2 30-14 +16
4 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ 25 8 1 4 26-14 +12
5 ΛΕΥΚΩΝΑΣ 21 6 3 4 21-21 0
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 21 6 3 4 19-16 +3
7 Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ 18 5 3 5 25-26 -1
8 ΝΈΟ ΣΟΥΛΙ 17 5 2 6 20-20 0
9 Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ 16 5 1 7 13-21 -8
10 ΨΩΜΟΤΟΠΙ 8 2 2 9 17-39 -22
11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 7 2 1 10 14-31 -17
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ 2 0 2 11 8-43 -35

 

 

14η Αγωνιστική
ΧΡΥΣΟ-Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ  
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ  
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ  
Π.Σ. ΣΕΡΡΕΣ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ  
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ  
ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  
Διαβάστηκε 283 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 30 Νοεμβρίου 2017 00:17

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.