Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2017 15:46

Στην κορυφή η Καβάλα...STOP του Νέστου στο Παραλίμνιο.....''έσπασε το ρόδι'' ο Αετός Ορφανού με τον Δραμινό Μιχάλη Δούμπλατζη !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Mε την 6η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα στον 1ο όμιλο της Γ'Εθνικής κατηγορίας όπου σημειώθηκαν 11 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 79 τέρματα...

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , η κορυφή ...άλλαξε χέρια αφού η Καβάλα (2-1 τους Προσκυνητές ) εκμεταλλεύτηκε το στραβοπάτημα του Παραλιμνίου στην Χρυσούπολη (2-0 ο Νέστος ) και ''στρογγυλοκάθησε'' στην πρώτη θέση...

Στα υπόλοιπα ματς , ο Ορφέας Ξάνθης κατέβαλλε την αντίσταση του μαχητικού Ξηροποτάμου με σκορ 1-0 ....γκολ και βαθμους (1-1) μοιράστηκαν Καρπερή και Άβατο....η Α.Ε. Διδυμοτείχου συνέχισε την εκπληκτική της πορεία περνώντας και απο το Σκούταρι (0-2 αλλά στο γήπεδο Σιδηροκάστρου...προσωρινή έδρα των Σερραίων) και τέλος ο Δραμινός Μιχάλης Δούμπλατζης χάρισε στον Αετό Ορφανού το πρώτο τρίποντο (0-1 μέσα στο Σιδηροχώρι)....

Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η βαθμολογία , η επόμενη αγωνιστική καθώς και στατιστικά απο τον 1ο όμιλο έχουν ως εξής (μετά τους πίνακες του 1ου ομίλου ακολουθουν αποτελέσματα και βαθμολογίες απο όλους τους ομίλους ) :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Σημειώθηκαν 11 γκολ = σύνολο 79 γκολ
ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 0-2 73’ΘΑΝΟΣ , 77’ΕΜΡΕ
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-0 45’ΧΙΝΤ ΙΜΕΡ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 2-1 36’ΜΠΛΙΟΣ , 55’ ΓΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – 45’ΜΟΣΧΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-1 74’ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ – 55’ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 0-1 9’ΔΟΥΜΠΛΑΤΖΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 2-0 27’ΤΑΝΑΚΤΣΟΓΛΟΥ , 76’ΚΡΟΛ
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε 6 αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 13 4 1 1 11-5 +6 3 3   12 4 0 0 10-2 +8   1 0 1 1 1-3 -2
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 11 3 2 1 13-4 +9 3 3   6 2 0 0 6-0 +6   5 1 2 1 7-4 +3
3 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 11 3 2 1 6-3 +3 5 1   7 2 1 0 3-1 +2   4 1 1 1 3-2 +1
4 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 10 3 1 2 7-3 +4 5 1   7 2 1 0 4-0 +4   3 1 0 2 3-3 0
5 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 9 2 3 1 8-7 +1 4 2   5 1 2 1 5-5 0   4 1 1 0 3-2 +1
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 9 2 3 1 5-5 0 5 1   7 2 1 0 3-1 +2   2 0 2 1 2-4 -2
7 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 8 2 2 2 7-7 0 4 2   5 1 2 0 4-3 +1   3 1 0 2 3-4 -1
8 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 8 2 2 2 5-6 -1 5 1   6 2 0 1 4-4 0   2 0 2 1 1-2 -1
9 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 6 1 3 2 4-6 -2 5 1   2 0 2 0 1-1 0   4 1 1 2 3-5 -2
10 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 5 1 2 3 6-11 -5 1 5   2 0 2 0 2-2 0   3 1 0 3 4-9 -5
11 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 1 4 3-7 -4 5 1   3 1 0 2 3-4 -1   1 0 1 2 0-3 -3
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 2 4 4-15 -11 2 4   1 0 1 3 2-9 -7   1 0 1 1 2-6 -4
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η.......ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017….ΩΡΑ 15:00 Μ.Μ.)
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ    
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ    
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ    
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ    
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ    
                         
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 36
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 79
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 47
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 32
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 17
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 12
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 7
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 3 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ , ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 3 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 15 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -11 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 4 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ , ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ , ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 0 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 1 ΚΑΒΑΛΑ , ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 1 ΚΑΒΑΛΑ , ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ , ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ,ΣΚΟΥΤΑΡΙ , ΑΒΑΤΟ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 12 βαθμοί Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ (4-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 1 βαθμος ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-1-3)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 5 βαθμοί ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (1-2-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 0 βαθμοί ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ (0-1-2) , ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-1-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  5-1
Καμπανιακός-ΦΑΣ Νάουσα  0-1
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας  4-0
Ηρακλής-Μακεδονικός  1-0
Πιερικός-ΑΕ Καρίτσας  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας  2-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Κιλκισιακός  2-1
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 9 6 1 2 17 6 11 19
2 Αλμωπός Αριδαίας 9 4 5 0 15 6 9 17
3 Ηρακλής 8 5 2 1 11 5 6 17
4 ΑΠΕ Λαγκαδά 8 4 3 1 16 8 8 15
5 ΦΑΣ Νάουσα 8 5 0 3 10 7 3 15
6 Αγροτικός Αστέρας 9 4 2 3 12 14 -2 14
7 Μακεδονικός 8 4 1 3 7 7 0 13
8 Πιερικός 9 4 1 4 9 11 -2 13
9 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 9 4 1 4 12 16 -4 13
10 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 3 2 3 7 8 -1 11
11 ΑΟ Καρδίας 8 3 0 5 8 9 -1 9
12 ΑΕ Καρίτσας 9 2 2 5 10 14 -4 8
13 Εδεσσαϊκός 8 2 2 4 8 14 -6 8
14 Κιλκισιακός 8 1 1 6 6 13 -7 4
15 Καμπανιακός 8 0 1 7 4 14 -10 1

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Θεσπρωτός-ΑΕΠ Καραγιαννίων  1-1
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης  1-3
Δόξα Κρανούλας-Νέος Αμφίλοχος  0-3
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου  2-0
Καστοριά-Σκουφάς Κομποτίου  3-1
Εθνικός Φιλιππιάδας-Αστέρας Παραποτάμου  0-2
Ρεπό: Πανλευκάδιος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 8 6 1 1 13 4 9 19
2 Μακεδονικός Φούφα 8 5 1 2 8 6 2 16
3 ΑΕ Λευκίμμης 8 4 2 2 8 7 1 14
4 ΑΕΠ Καραγιαννίων 8 4 2 2 10 7 3 14
5 Ερμής Αμυνταίου 8 3 3 2 6 9 -3 12
6 Νέος Αμφίλοχος 7 4 0 3 15 7 8 12
7 Δόξα Κρανούλας 7 3 2 2 6 8 -2 11
8 Θεσπρωτός 7 1 4 2 7 5 2 7
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 7 1 3 3 4 8 -4 6
10 Πανλευκάδιος 7 0 5 2 2 5 -3 5
11 Σκουφάς Κομποτίου 7 0 5 2 2 5 -3 5
12 Αστέρας Παραποτάμου 7 1 1 5 5 10 -5 4
13 Καστοριά 7 1 1 5 5 10 -5 4

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Αστέρας Ιτέας-Οπούντιος Μαρτίνου  1-0
Βόλος ΝΠΣ-Αμβρυσσέας Δίστομου  3-1
Διγενής Νεοχωρίου-Ρήγας Φεραίος  0-0
Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου  1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι-ΑΟ Σελλάνων  1-2
ΓΣ Αλμυρού-Αχιλλέας Φαρσάλων  2-0
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 8 7 0 1 23 8 15 21
2 Ολυμπιακός Βόλου 8 3 4 1 8 4 4 13
3 ΓΣ Αλμυρού 7 4 1 2 10 6 4 13
4 Αστέρας Ιτέας 7 4 1 2 11 10 1 13
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 8 4 1 3 11 11 0 13
6 Νίκη Βόλου 7 3 2 2 9 6 3 11
7 ΑΟ Θήβα 7 2 3 2 12 9 3 9
8 ΑΟ Σελλάνων 7 2 2 3 8 11 -3 8
9 Ρήγας Φεραίος 7 2 2 3 6 9 -3 8
10 Διγενής Νεοχωρίου 7 2 1 4 4 7 -3 7
11 ΑΠΟΚ Βελούχι 7 2 0 5 6 10 -4 6
12 Οπούντιος Μαρτίνου 7 2 0 5 7 14 -7 6
13 Αχιλλέας Φαρσάλων 7 1 1 5 3 13 -10 4

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη-Παλληξουριακός  2-0
Καλαμάτα-Ζάκυνθος  2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Αχαϊκή  2-2
ΑΣ Λεωνίδιο-Τσικλητήρας  0-2
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανηλειακός  2-1
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός  1-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Αμαλιάδας 6 5 1 0 17 5 12 16
2 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6 4 0 2 11 5 6 12
3 Καλαμάτα 6 3 3 0 5 0 5 12
4 Αστέρας Βλαχιώτη 6 3 3 0 8 4 4 12
5 Παναρκαδικός 6 3 0 3 7 6 1 9
6 Πανηλειακός 6 2 2 2 9 4 5 8
7 Αχαϊκή 6 2 2 2 7 6 1 8
8 ΠΑΟ Βάρδας 6 2 1 3 4 6 -2 7
9 Παλληξουριακός 6 2 0 4 6 15 -9 6
10 Τσικλητήρας 6 3 0 3 4 6 -2 5
11 Ζάκυνθος 6 1 2 3 3 8 -5 5
12 ΑΣ Λεωνίδιο 6 0 0 6 1 17 -16 0

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Διαγόρας Ρόδου-ΑΟ Ζευγολατιού  2-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική  0-1
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας-Ιάλυσος  1-1
Πέλοπας Κιάτου-ΑΣ Ρόδος  1-2
Εθνικός-ΑΟ Λουτρακίου  2-0
Ρεπό: Ιωνικός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Προοδευτική 6 4 1 1 8 1 7 13
2 Εθνικός 6 3 2 1 10 1 9 11
3 Διαγόρας Ρόδου 5 3 2 0 7 2 5 11
4 Ιάλυσος Ρόδου 6 2 4 0 9 5 4 10
5 ΑΟ Λουτράκι 6 3 0 3 7 4 3 9
6 ΑΣ Ρόδου 5 2 2 1 6 5 1 8
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 5 1 2 2 4 5 -1 7
8 Ασπρόπυργος 6 2 1 3 3 10 -7 7
9 Ιωνικός 5 1 2 2 2 3 -1 5
10 Πέλοπας Κιάτου 5 0 1 4 2 11 -9 1
11 ΑΟ Ζευγολατιού 5 0 0 5 1 12 -11 0

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας  0-3
Παναργειακός-Τριγλία Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός-ΑΟ Χαλκίς  2-2
Θύελλα Ραφήνας-Ερμής Κιβερίου  2-2
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 6 5 1 0 9 1 8 16
2 ΑΕ Ερμιονίδας 6 3 2 1 7 2 5 11
3 ΑΟ Χαλκίς 6 3 2 1 9 5 4 11
4 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 5 2 2 1 3 4 -1 8
5 Θύελλα Ραφήνας 5 2 1 2 5 5 0 7
6 Ερμής Κιβερίου 5 1 3 1 7 7 0 6
7 Πανθηραϊκός 6 1 3 2 6 6 0 6
8 Παναργειακός 5 1 3 1 3 3 0 6
9 Αιολικός 5 1 1 3 2 5 -3 4
10 Ταμυναϊκός 6 1 1 4 4 10 -6 4
11 Τριγλία Ραφήνας 5 0 1 4 2 9 -7 1

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (6η αγωνιστική)
Ηλυσιακός-ΑΕ Μυλοποτάμου  2-0
Αιγάλεω-Ηρόδοτος  1-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-Φωστήρας  0-0
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Κηφισιά  2-1
Άγιος Ιερόθεος-Ατσαλένιος  1-2
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 6 5 1 0 13 5 8 16
2 Ατσαλένιος 6 3 2 1 7 3 4 11
3 Ηλυσιακός 5 2 3 0 6 1 5 9
4 Φωστήρας 6 2 3 1 4 1 3 9
5 ΟΦ Ιεράπετρας 5 2 1 2 4 4 0 7
6 Αιγάλεω 5 2 1 2 4 5 -1 7
7 Ερμής Ζωνιανών 5 2 1 2 7 10 -3 7
8 ΑΟ Παλαιόχωρας 6 1 3 2 6 8 -2 6
9 ΑΕ Κηφισιά 5 0 4 1 2 3 -1 4
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 5 0 2 3 4 11 -7 2
11 Άγιος Ιερόθεος 6 0 1 5 5 11 -6 1

 

 

 

 

 

 

 

Διαβάστηκε 421 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 13 Νοεμβρίου 2017 15:58

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  • No feeds found!

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.