Τρίτη, 29 Αυγούστου 2017 23:32

LIVE !!!! Kλήρωση τοπικών πρωταθλημάτων και κυπέλλου ΕΠΣ Δράμας (Τετάρτη 30/8 , ώρα 19:00 μ.μ.)!!!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Η μεγάλη στιγμή για όλες τις ομάδες της ΕΠΣ Δράμας έφτασε......

Παρακολουθείστε το απόγευμα της Τετάρτης 30 Αυγούστου 2017 απο τις 18:30  LIVE   την εξέλιξη της κλήρωσης των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας .....ενώ μετά το τέλος της διαδικασίας θα αναρτηθούν τα προγράμματα των πρωταθλημάτων .....

 

κληρωτιδα

 

 

 

Δείτε ΕΔΩ τον καταρτισμό των πρωταθλημάτων

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 μ.μ. 

Φίλοι και φίλες του δραμινού ποδοσφαίρου καλησπέρα απο το Δημαρχιακό Μέγαρο Δράμας όπου σε λίγα λεπτά αρχίζει η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων για την ερχόμενη ποδοσφαιρική περίοδο 2017-18....

Μετά απο αρκετά χρόνια η κλήρωση θα διεξαχθεί απόντος του προέδρου της ΕΠΣ Δράμας κ. Γιώργου Χατζησαρόγλου ο οποίος βρίσκεται στην Αθήνα όντας ως νεοεκλεγόμενο μέλος της νεας δίοικησης της Ε.Π.Ο. και απο σήμερα έχει τοποθετηθεί ως υπεύθυνος στην Επιτροπή Γυναικείου Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου και Εθνικών Ομάδων Γυναικών .

Τα θερμά μας συγχαρητήρια στον πρόεδρο της δραμινής λίγκας στον οποίο και ευχόμαστε καλή δύναμη και υγεία !!!!!

 

 

19:20.....η διαδικασία ξεκίνησε με τον χαιρετισμό του αντιπροέδρου της ΕΠΣ Δράμας κ.Λαζαρίδη Σάκη που έχει το γενικό πρόσταγμα της βραδιάς..

 

19:25.....ο Γεν. Γραμματέας της ΕΠΣΔ κ. Δημήτρης Αθανασιάδης εξηγεί κάποιους παράμετρους των τοπικών διοργανώσεων!

 

Η κλήρωση ξεκίνησε .....για το κύπελλο ερασσιτεχνών αρχικά.....

Δείτε παρακάτω στην ενότητα του κυπέλλου....

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ

 

Δείτε εδώ ποιοι δήλωσαν συμμετοχή !

 

Στην 1η φάση του κυπέλλου συμμετέχουν οι ομάδες της Β΄κατηγορίας ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ......

 

Έτσι δήλωσαν συμμετοχή  ΜΟΝΟ 13 απο τις 24 ομάδες που μπορείτε να δείτε παραπάνω...

 

Δεν δήλωσαν συμμετοχή 11 ομάδες και είναι απο τον 1ο όμιλο οι Άρης Καλαμώνα , ΠΑΜΑ Αγ. Αθανασίου , Απόλλων Νέας Σεβάστειας , Αρης Μικροχωρίου και Άρης Καλαμώνα........

 

......ενώ απο τον 2ο όμιλο οι Φίλιππος Δράμας , Ποντ. Αργυρούπολης , Μεγ.Αλέξ. Γραμμένης , Αετοί Λευκογείων , Μαυραετοι Μεγαλοκάμπου και Ηρακλής Μυλοποτάμου ...

 

η πρώτη ομάδα που βγαίνει προκρίνεται στην επόμενη φάση του κυπέλλου χωρίς αγώνα και είναι ο Απόλλων Νεροφράκτη...

 

 

1η φάση 

 

1η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ (ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017)
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ 
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ     
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ   ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ      
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ      
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ      
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ   ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ     
 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ     
Χωρίς αγώνα προκρίνεται :     ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ

 

 

 19:40 αρχίζει η κλήρωση της  2ης φάση του κυπέλλου ......

 

 

2η φάση 

 

2η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ 
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ 

νικητής

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 

   

νικητής

ΑΡΗ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΜΑΥΡ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 

νικητής

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ- ΚΕΡ.ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 

   

 νικητής 

ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 

νικητής

ΑΚΡΙΤΑ Ν. ΚΡΩΜΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  

   
Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην 3η φάση :     νικητής ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 

 

 

 

 

19:45.....ήρθε η ώρα για την κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων .....

 

Αρχικά θα γίνει η κλήρωση της Β1 ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ...

 

 

 

 

Α΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 

 

 

1η Αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ   ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ    
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ   ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ    
 ΜΕΓ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    
 Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ   Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ   
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ   
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ    
 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ    
 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β1 ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 

 

 

1η Αγωνιστική
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ    
 ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ   
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ   
 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ   
 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  ΠΑΜΑ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ  ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β2 ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 

 

 

1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ   ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ    
 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ    
 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ    
 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ   
 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΔΟΥΜΠΕΣΑ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    
 ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ    

 

 

* Μετά το τέλος της κλήρωσης θα αναρτηθούν τα προγράμματα των πρωταθλημάτων σε όλες τις κατηγορίες !

 

 

 η διαδικασία ολοκληρώθηκε .......ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ !!!!!

 

 

Διαβάστηκε 1861 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 30 Αυγούστου 2017 17:21

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.