Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Τετάρτη, 07 Ιουνίου 2017 12:36

Παιδικό ποδόσφαιρο ΕΠΣ Δράμας ...αφιέρωμα μέρος 3ο (τελευταίο) ! Τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος στην κατηγορία γεννηθέντων 2006-2007 και νεότεροι σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον

Συνεχίζοντας με το τρίτο μέρος ολοκληρώνουμε τα αφιερώματα στο παιδικό ποδόσφαιρο της Δράμας με την τελευταία κατηγορία που είναι αυτή των γεννηθέντων 2006-2007 και νεότερων , όπου παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα ολόκληρου του πρωταθλήματος και στους δύο ομίλους ωστόσο και σε αυτήν την κατηγορία ΟΡΘΑ δεν ισχύει η βαθμολογική κατάταξη !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1ος όμιλος 

 

 

1η αγωνιστικη
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 8 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 6 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 10 0 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2η αγωνιστικη 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 5 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 6 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 5 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
3η αγωνιστικη
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4 6 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 6 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
4η αγωνιστικη
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 3 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 7 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 7 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
5η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 10 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 10 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
6η αγωνιστικη 
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 7 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 5 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 10 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
7η αγωνιστικη 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 6 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 6 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
8η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 9 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
9η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 8 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 9 6 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
10η αγωνιστικη 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 7 3 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 5 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 5 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 8 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
11η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 6 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 7 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
12η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 7 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 9 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 0 6 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 4 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
13η αγωνιστικη 
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 5 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 6 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
14η αγωνιστικη 
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 12 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 7 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
15η αγωνιστικη 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 9 1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 7 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 6 2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
16η αγωνιστικη 
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 12 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
17η αγωνιστικη 
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 9 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 6 0 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
18η αγωνιστικη 
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 6 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 3 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος 

 

 

1η αγωνιστικη
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 6 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 8 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2η αγωνιστικη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 4 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 6 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 5 4 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 0 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3η αγωνιστικη
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 7 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 4 10 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
4η αγωνιστικη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 4 8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 5 1 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 5 4 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
5η αγωνιστικη
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 7 1 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 8 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 2 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
6η αγωνιστικη
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 4 1 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 9 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
7η αγωνιστικη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 7 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 0 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8η αγωνιστικη
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 6 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
9η αγωνιστικη
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 1 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
10η αγωνιστικη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 2 4 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 3 9 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11η αγωνιστικη
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 5 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
12η αγωνιστικη
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 8 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 8 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
13η αγωνιστικη
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 3 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 4 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 6 7 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
14η αγωνιστικη
ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 1 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 7 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
15η αγωνιστικη
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 3 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 2 6 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 11 1 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16η αγωνιστικη
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 9 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 5 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
17η αγωνιστικη
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18η αγωνιστικη
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 4 7 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 6 3 ΔΟΞΑ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1 5 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.