Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 17 Μαΐου 2017 21:02

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ (ΟΙ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ) !!! Κανόνες συμμετοχής και το πρόγραμμα των αγώνων !

Γράφτηκε από τον

Μια σπουδαία διοργάνωση θα διεξαχθεί το ερχόμενο σαββατοκύριακο 20 και 21 Μαϊου στο γήπεδο της Νέας Αμισού με την διοργάνωση του 7ου τουρνουά παιδικού ποδοσφαίρου ΠΑΟΠ Νέας Αμισού ''Οι μπέμπηδες'' με την συμμετοχή περισσοτέρων απο 100 ομάδων και 1000 μικρών  μας φίλων!!!!!

Ευχής έργο και καιρικων συνθηκών να το επιτρέψουν βέβαια....να περάσουμε όλοι μας μια βόλτα απο το γήπεδο της Νέας Αμισού για να χειροκροτήσουμε τους μικρούς μας φίλους!!!!!

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους κανόνες συμμετοχής καθώς και το πλήρες πρόγραμμα όλων των κατηγοριών !!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ (ΟΙ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ)

Η ακαδημία ποδοσφαίρου του ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ διοργανώνει το 7ο παιδικό τουρνουά ποδόσφαιρου με τη συμμετοχή 100 ομάδων το Σαββατοκύριακο 20 & 21 Μαΐου στο κυρίως & βοηθητικό γήπεδο της ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ.

$1·Σάββατο 20-05-2016         : Αγώνες για τις Κατηγορίες ΓΕΝ.  2004 & 2006 & 2008 & 2009

$1·Κυριακή 21-05-2016         : Αγώνες για τις Κατηγορίες ΓΕΝ.  2003 & 2005 & 2007 & 2010 &2011

ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

1) Στις φάσεις των ομίλων κάθε ομάδα παίρνει 3 βαθμούς για κάθε νίκη και 1 βαθμό για κάθε ισοπαλία. Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ομάδων υπερτερεί αυτή που κέρδισε στο μεταξύ τους αγώνα. Αν ο αγώνας είχε λήξει ισόπαλος, υπερτερεί αυτή που έχει καλύτερη διαφορά τερμάτων κι αν η διαφορά είναι η ίδια, υπερτερεί η ομάδα με την καλύτερη επίθεση.

 

 

2) Στους αγώνες κατάταξης αν κάποιος αγώνας λήξει ισόπαλος, κάθε ομάδα θα εκτελέσει από 3 πέναλτι, για να βγει ο νικητής.

 

 

3) Οι αλλαγές κατά την διάρκεια του παιχνιδιού είναι απεριόριστες και γίνονται χωρίς να διακόπτεται ο αγώνας. Ποδοσφαιριστής που έχει αντικατασταθεί, έχει δικαίωμα να ξαναμπεί σε αυτό.

 

 

4) Θα ισχύουν οι κανονισμοί του Κ.Α.Π., με εξαίρεση το οφσάιντ, το όποιο θα ισχύει  μόνο στις κατηγορίες ΓΕΝ 2003 & ΓΕΝ 2004 .

5) Οι ομάδες θα αγωνίζονται με:

$1·         9 ποδοσφαιριστές στις κατηγορίες   2003&2004&2005&2006

$1·         7 ποδοσφαιριστές στις κατηγορίες   2007 & 2008 &2009 & 2010-11.

6) Η διάρκεια των αγώνων θα είναι  20 λεπτά Με το τέλος της α΄ φάσης του τουρνουά (2 όμιλοι των 5 ομάδων) η πρώτη ομάδα του κάθε ομίλου θα αγωνιστεί για τις θέσεις 1 & 2, η δεύτερη για τις θέσεις 3 & 4  η τρίτη για τις θέσεις 5 & 6 η τέταρτη για τις θέσεις 7 & 8 και η πέμπτη για τις θέσεις 9 & 10.Στις κατηγορίες ΓΕΝ 2007 & ΓΕΝ 2009 & ΓΕΝ2010-11 όπου έχουμε την συμμέτοχη 12 ομάδων οι δυο πρώτες ομάδες των ομίλων θα παίξουν για τις θέσεις 1-8 και  οι τέσσερις τρίτες για τις θέσεις 9-12.

 

 

7) Λίγο πριν την λήξη του τουρνουά οι προπονητές όλων των ομάδων θα προτείνουν τους ποδοσφαιριστές, που κατά την γνώμη τους ξεχώρισαν στην διοργάνωση, για να προκύψουν και να βραβευτούν ο M.V.P. του τουρνουά και ο καλύτερος τερματοφύλακας της κάθε κατηγορίας.

8) Θα βραβευτεί και ο πρώτος  σκόρερ για κάθε κατηγορία.      

            

9) Σε κάθε νεαρό ποδοσφαιριστή θα δοθεί από 1 κρύο σάντουιτς και 1 νερό.

 

10) Σε όλες τις  ομάδες  θα απονεμηθούν κύπελλα.

 

11) Θα απονεμηθούν αναμνηστικά διπλώματα σε όλες τις ομάδες του τουρνουά

 

12) Επιπλέον, θα παρακαλούσαμε να τηρηθεί το ωράριο των αγώνων, έτσι ώστε να μην υπάρξουν καθυστερήσεις στον προγραμματισμό και παρουσιαστεί κούραση στους ποδοσφαιριστές, στους γονείς και τους θεατές.

 

13) Τέλος, θα παρακαλούσαμε τους προπονητές των ομάδων να μην χρησιμοποιήσουν μεγαλύτερα παιδιά από τις αναγραφόμενες ηλικίες, για την ομαλή διεξαγωγή του τουρνουά. Για την αποφυγή τέτοιων καταστάσεων θα παρακαλούσαμε τις αποστολές των ομάδων, να έχουν μαζί τους πιστοποιητικά γεννήσεως ή δελτία, καθώς και καταστάσεις υγείας των ποδοσφαιριστών τους.

 

 

ΚΑΛΗ  ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

 

 

 

το πρόγραμμα των αγώνων !

 

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΙΟΥ ΓΕΝ 2003

   
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

   
 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

   
 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

   
 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ

   
 

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

   
           

08.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

08.55

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

08.30

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

08.55

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B2

09.20

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.20

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

09.45

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

_

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.45

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.10

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.10

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.35

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.35

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.00

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.00

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.25

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

11.25

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

11.50

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.50

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.15

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.15

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

9-10

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

7-8

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.05

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

5-6

ΓΗΠΕΔΟ Β2

13.05

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

3-4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.30

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

1-2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

14.00

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

_

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΕΞΕΔΡΑ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΙΟΥ ΓΕΝ 2004

   
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

   
 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

   
 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

   
 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

   
 

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

   
           

08.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

08.55

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

08.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

08.55

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ B2

09.20

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.20

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

09.45

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.45

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

_

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.10

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

_

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.10

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.35

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.35

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.00

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.00

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

_

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.25

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

ΓΗΠΕΔΟ B2

11.25

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

11.50

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.50

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.15

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.15

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

_

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

9-10

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

7-8

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.05

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

5-6

ΓΗΠΕΔΟ Β2

13.05

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

3-4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.30

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

1-2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

14.00

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

_

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΕΞΕΔΡΑ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΙΟΥ ΓΕΝ 2005

   
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

   
 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

   
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

   
 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

   
           

14.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

14.30

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

14.55

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

14.55

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ B2

15.20

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.20

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

15.45

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

_

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.10

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.10

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

_

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.35

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

_

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.35

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

_

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.00

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

17.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

_

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.25

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

17.25

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

17.50

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

_

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.50

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.15

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.15

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

9-10

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

7-8

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.05

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

5-6

ΓΗΠΕΔΟ Β2

19.05

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

3-4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.30

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

1-2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

20.10

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

_

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΕΞΕΔΡΑ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΙΟΥ ΓΕΝ 2006

   
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

   
 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

Α.Ο.ΞΑΝΘΗΣ

   
 

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

   
 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

   
 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
           

14.30

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

14.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

14.55

ΞΑΝΘΗ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ B1

14.55

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

15.20

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.20

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

15.45

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.45

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.10

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

_

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.10

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

_

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.35

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

_

ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.35

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.00

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

17.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.25

ΞΑΝΘΗ

_

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B2

17.25

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

17.50

ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ

_

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.50

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.15

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.15

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

9-10

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.40

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

7-8

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.05

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

5-6

ΓΗΠΕΔΟ Β2

19.05

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

3-4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.30

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

_

1-2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

20.10

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

_

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΕΞΕΔΡΑ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ 2017 ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

           
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

           

15.45

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.45

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

15.45

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

16.10

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

16.10

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

-

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

16.10

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

-

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

16.35

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.35

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

-

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.35

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

17.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

-

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

17.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

-

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

17.00

ΒΟΡΕΙΟΙ

-

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

17.25

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

1

ΓΗΠΕΔΟ B1

17.25

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.25

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

3

ΓΗΠΕΔΟ B3

17.50

1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

17.50

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

5

ΓΗΠΕΔΟ B2

17.50

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

6

ΓΗΠΕΔΟ Β3

18.15

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1

-

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3

7

ΓΗΠΕΔΟ B3

18.15

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4

8

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.15

ΝΙΚΗΤΗΣ 1-ΝΙΚΗΤΗΣ 3

9

ΓΗΠΕΔΟ B1

18.40

ΝΙΚΗΤΗΣ 2-ΝΙΚΗΤΗΣ 4

10

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.40

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 5

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.40

ΝΙΚΗΤΗΣ 5

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

19.05

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 7

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

19.05

ΝΙΚΗΤΗΣ 7

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

19.05

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 9

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 9

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

20.10

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 ΕΞΕΔΡΑ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

       
 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΙΟΥ 2017 ΓΕΝ 2008

       
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

       

15.40

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

15.40

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.40

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

16.05

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

16.05

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

16.05

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

16.30

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

16.30

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.55

ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

 

ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

16.55

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

16.55

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

17.35

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

7Η-8Η ΘΕΣΗ

17.35

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

 

5Η-6Η ΘΕΣΗ

17.35

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

3Η-4Η ΘΕΣΗ

18.00

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

1Η-2Η ΘΕΣΗ

18.30

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
           
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 2017 - ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2008
           
  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ    
  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ   ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ    
  ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    
  ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ   Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ    
           
18.15 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ B1
18.15 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ - Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Β2
18.40 ΑΙΑΝΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ B1
18.40 Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Β2
19.05 ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ B1
19.05 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Β2
19.30 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  - 5--6 ΓΗΠΕΔΟ B3
19.30 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  - 3--4 ΓΗΠΕΔΟ Β2
19.30 ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ  - 1--2 ΓΗΠΕΔΟ B1

 

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           
 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΜΑΪΟΥ 2017 ΓΕΝ 2009

           
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΔΟΞΑΤΟ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

           

08.55

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

08.55

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

08.55

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.20

ΒΟΡΕΙΟΙ

_

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

09.20

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

09.20

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΔΟΞΑΤΟ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

09.45

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

_

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

09.45

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

_

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

09.45

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.10

ΔΟΞΑΤΟ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

10.10

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

10.10

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

_

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

10.35

1os A ΟΜΙΛΟΥ

_

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

1

ΓΗΠΕΔΟ B3

10.35

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.35

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

3

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.00

1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

4

ΓΗΠΕΔΟ Β3

11.00

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

5

ΓΗΠΕΔΟ B2

11.00

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

6

ΓΗΠΕΔΟ Β1

11.25

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3

7

ΓΗΠΕΔΟ B3

11.25

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ4

8

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.25

 ΝΙΚΗΤΗΣ 1

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 3

9

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.50

ΝΙΚΗΤΗΣ 2

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 4

10

ΓΗΠΕΔΟ Β3

11.50

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 5

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.50

ΝΙΚΗΤΗΣ 5

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.15

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 7

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

12.15

ΝΙΚΗΤΗΣ 7

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.15

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 9

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.40

ΝΙΚΗΤΗΣ 9

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.10

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

   

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           
 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ 2017 ΓΕΝ 2010-11

           
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

           

09.20

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

09.20

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

_

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

09.20

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.45

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

09.45

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

09.45

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

10.10

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

10.10

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

_

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.10

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.35

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

10.35

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

_

ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

10.35

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

_

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

11.00

1os A ΟΜΙΛΟΥ

_

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

1

ΓΗΠΕΔΟ B3

11.00

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.00

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

3

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.25

1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

4

ΓΗΠΕΔΟ Β3

11.25

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

5

ΓΗΠΕΔΟ B2

11.25

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

6

ΓΗΠΕΔΟ Β1

11.50

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3

7

ΓΗΠΕΔΟ B3

11.50

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ4

8

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.50

 ΝΙΚΗΤΗΣ 1

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 3

9

ΓΗΠΕΔΟ B1

12.15

ΝΙΚΗΤΗΣ 2

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 4

10

ΓΗΠΕΔΟ Β3

12.15

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 5

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.15

ΝΙΚΗΤΗΣ 5

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.40

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 7

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

12.40

ΝΙΚΗΤΗΣ 7

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.40

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 9

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.05

ΝΙΚΗΤΗΣ 9

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

13.30

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

   

7ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
   
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΜΑΪΟΥ 2017 ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2011
   
  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ
  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
  ΑΙΑΝΤΑΣ ΔΡΑΜΑΣ
  ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
   
13.45 ΠΑΟΠ-ΧΩΡΙΣΤΗ
13.45 ΑΙΑΝΤΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14.10 ΠΑΟΠ-ΑΙΑΝΤΑΣ 
14.10 ΧΩΡΙΣΤΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14.35 ΧΩΡΙΣΤΗ-ΑΙΑΝΤΑΣ
14.35 ΔΟΞΑ-ΠΑΟΠ
15.00 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.