Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 05 Μαΐου 2017 22:15

Το πρόγραμμα του 1ου τουρνουά της ΕΠΣ Δράμας ''Γεώργιος Μπακαλόπουλος'' ! (Αθλητικό Κέντρο Νικοτσάρα .....Σαββάτο 13 και Κυριακή 14 Μαϊου )

Γράφτηκε από τον

 Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα του 1ου τουρνουά ποδοσφαίρου  Ακαδημιών που διοργανώνει η ΕΠΣ Δράμας στο Αθλητικό Κέντρο του Νικοτσάρα  αυτό το σαββατοκύριακο και είναι αφιερωμένο στην μνήμη του Γιώργου Μπακαλόπουλου.....

Το τουρνουα αφορά τις ηλικίες γεννηθέντων 2004-2005 και 2006-2007......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 

  2004-2005 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

            1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

                   3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ 

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

ΕΘ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ          

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ      

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

    5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

                                    

                                Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

                                 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ

                                 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

 

 

 

 

2004-2005 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  1ΟΥ ΚΑΙ 20Υ ΟΜΙΛΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-05-2017  

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΩΡΑ 09.00

 

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΩΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

  

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ                                             

  

09.00 - 09.25                                              

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

09.30 - 09.55

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ–ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

10.00 – 10.25

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

10.30 – 10.55

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

11.00 – 11.25

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ  - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ

11.30 – 11.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004-2005 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ΟΥ  4ΟΥ   5ΟΥ ΟΜΙΛΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13-05-2017  

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΩΡΑ 12.00

 

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΩΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

  

   ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ -  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

   Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

12.00 – 12.25

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

12.25 – 12.55

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ

13.00 – 13.25

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

13.30 – 13.55

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

14.00 – 14.25

ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

14.30 – 14.55

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2006-2007 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

 

 

 

 

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Π.Σ. ΔΡΑΜΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   2006-2007 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

            1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

                   3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ 

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ          

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΟΞΑ 2016      

            4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

                   6ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ          

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2007 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ΟΥ  5ΟΥ   6ΟΥ ΟΜΙΛΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-05-2017  

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΩΡΑ 09.00

 

 

 

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

11.00 – 11.25

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ

11.30 – 11.55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006-2007 ΚΑΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  2ΟΥ  3ΟΥ  4ΟΥ ΟΜΙΛΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14-05-2017  

ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΩΡΑ 12.00

 

 

ΑΓΩΝΕΣ

ΩΡΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

  

   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

   Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

12.00 – 12.25

Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

12.25 – 12.55

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΔΟΞΑ 2016 – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

13.00 – 13.25

Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

13.30 – 13.55

 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΔΟΞΑ 2016

14.00 – 14.25

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ

14.30 – 14.55

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 06 Μαΐου 2017 09:03

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.