Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 11 Μαρτίου 2017 23:22

Το μενού της Κυριακής 12 Μαρτίου 2017.....για τις δραμινές ομάδες!.....Δείτε....αποφασίστε....πάτε !

Γράφτηκε από τον

Δείτε παρακάτω τι περιλαμβάνει το μενού της σημερινής ημέρας....Κυριακή 12 Μαρτίου για όλα τα αθλήματα .....αποφασίστε και ακολούθως βρεθείτε σε κάποιο γήπεδο....!!!

 

 

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

 

 

Γ΄Εθνική .....1ος όμιλος ......22η αγωνιστική

γήπεδο Δόξης ......15:00 μ.μ. 

Δόξα Δράμας - Α.Ο. Καρδίας

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      1ος  ΟΜΙΛΟΣ 
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ  12 ΜΑΡΤΙΟΥ  2017
Σημειώθηκαν            γκολ =     351   σύνολο γκολ 
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ    
ΝΑΟΥΣΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ     
ΚΑΒΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ     
ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0-3 α.α.  
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ     
ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ     
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ    
ΡΕΠΟ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

 

 

 

Β΄ΕΠΣ Δράμας 

19η αγωνιστική.....ώρα 16:00 μ.μ. 

 

1ος όμιλος 

Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  ---1ος ομιλος ------    19η αγωνιστικη ……Κυριακη    12     Μαρτίου     2017……ωρα    16:00 μ.μ.
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
12/03/17 12:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ.
12/03/17 16:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
12/03/17 16:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΓΚΟΝΤΕ  Α.
12/03/17 16:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  Γ.
12/03/17 16:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
12/03/17 16:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
12/03/17 16:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.

 

 

2ος όμιλος 

Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  ---2ος ομιλος ------    19η αγωνιστικη ……Κυριακη    12  Μαρτίου     2017……ωρα    16:00 μ.μ.
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΒΟΗΘΟΣ
12/03/17 16:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΒΑΝΤΣΗΣ  Ι.
12/03/17 16:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ.
12/03/17 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
12/03/17 16:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12/03/17 16:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
12/03/17 16:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε.  ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
12/03/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ.

 

 

 

 

 

 

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

Α2 Γυναικών ....βόρειος όμιλος 

Κραχτίδη  ....ωρα 14:00 μ.μ. 

Τιτάνες Δράμας - Ηρακλής Θεσ/νικης 

 

 

 

Α΄ΕΚΑΣΑΜΑΘ 

17:00 μ.μ. (ΔΗΓΑ) Απόλλων Δράμας- Ηρακλεια 

19:00 μ.μ.(Προσοτσάνη) Προσοτσάνη-Ελευθερούπολη

 

 

 

 

 

 

 

ΒΟΛΕΥ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΑΡΤΕΜΙΣ-ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α

ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΙΑ 2 - ΓΣ ΔΡΑΜΑΣ 2

 

 

 

 

 

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

 

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

 

ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.