Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2016 22:19

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2002-2003 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας , το πρόγραμμα του παιδικού πρωταθλήματος γεννηθέντων 2003-2004 και νεότερων....

Δείτε παρακάτω ολόκληρο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος.....

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2002-2003 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 29-10-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   – ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

Ν.ΑΜΙΣΟΥ        ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ           - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ          - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ      ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       - Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΡΕΠΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

----------------------------------------------------------------

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 05-11-2016  ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ        - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Κ.ΑΓΡΟΥ         ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ  

ΧΩΡΙΣΤΗΣ        ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ         - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ        Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ    - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

----------------------------------------------------------------

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ          

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ       ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ          - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ      ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ  - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ        Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ    - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ       ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ       - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 

ΡΕΠΟ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

----------------------------------------------------------------

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ      ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

Ν.ΑΜΙΣΟΥ       ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ         - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κ.ΑΓΡΟΥ        ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   - Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΧΩΡΙΣΤΗΣ       ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ          - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 

ΡΕΠΟ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ

----------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ  

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ       Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ     - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ        - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

ΧΩΡΙΣΤΗΣ       ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ          - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

ΡΕΠΟ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

-------------------------------------------------------------------------

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 03-12-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ   - Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ      ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

Ν.ΑΜΙΣΟΥ       ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ         - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

-------------------------------------------------------------------------

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    - Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ        - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΩΡΙΣΤΗΣ       ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ          - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ   - ΔΟΗΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 

Κ.ΑΓΡΟΥ        ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

ΡΕΠΟ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

-------------------------------------------------------------------------

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 17-12-2016 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ        - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ       Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ     - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ      ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ

Ν.ΑΜΙΣΟΥ       ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

ΡΕΠΟ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

-------------------------------------------------------------------------

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-2017 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ    - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ   - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

Κ.ΑΓΡΟΥ        ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ    Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ         - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 

Ν.ΑΜΙΣΟΥ       ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

-------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 21-01-2017 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ  - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ        - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 

ΦΙΛΙΠΠΟΥ       Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ     - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ     ΑΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ   - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

-------------------------------------------------------------------------

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑΒΒΑΤΟ 28-01-2017 ΩΡΑ 10.45

ΓΗΠΕΔΟ

Κ.ΑΓΡΟΥ       ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ   Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ         - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 

Ν.ΑΜΙΣΟΥ      ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ            - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ     ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ           - Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ    ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ   - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

-------------------------------------------------------------------------

Διαβάστηκε 1017 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.