Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 19 Μαΐου 2016 19:47

Αποτελέσματα και τελικές βαθμολογίες στην κατηγορία 2005-2006 των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας !!!! Ποια είναι τα ζευγαρια των ημιτελικών !

Γράφτηκε από τον

Με την κατηγορία 2005-2006  & νεότεροι , η ORAGIASPOR-DRAMAS.GR ολοκληρώνει….λίγο πριν την διεξαγωγή της ημιτελικής φάσης  το πλούσιο αφιέρωμα της στα παιδικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Δράμας …..

Δείτε παρακάτω ποια ήταν τα αποτελέσματα στην κανονική περίοδο καθώς και τις τελικές βαθμολογίες των δύο ομίλων καθώς και ποια είναι τα ζευγάρια που προέκυψαν για τους ημιτελικούς …..

 

 

 

1ος ομιλος  

 

 

 

 

1η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 7 8 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 6 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 8 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 8 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 5 8 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
 
2η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 14 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 10 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 9 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 8 0 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
3η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 7 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 6 7 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 3 6 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 0 6 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 5 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
 
4η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 4 6 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6 2 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 7 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 0 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
 
5η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 6 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 0 4 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 8 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 2 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
 
6η αγωνιστική
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 5 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
 
7η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 10 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 9 1 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 8 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
8η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 6 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 0 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 6 2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
9η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  1 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 1 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
10η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 0 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 3 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 5 2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 1 4 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
11η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 1 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 8 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 3 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
12η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 5 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 6 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 7 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 3 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
13η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 4 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 6 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 0 5 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 1 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 2 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
 
14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1  1 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
 
15η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 7 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 7 0 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
 
16η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 6 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  0 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 3 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 9 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
 
17η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 9 2 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 5 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1 5 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 4 3 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
18η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 4 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 2 6 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 5 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 5 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
       
19η αγωνιστική      
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 2 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 6 0 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10 2 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
20η αγωνιστική
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 4 2 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 5 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 4 6 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 3 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
21η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 1 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0  0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ
 
22η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 9 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 8 4 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ  0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 9 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  58 19 1 0 98-16 +82
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ  43 13 4 3 74-32 +42
3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  38 12 2 6 79-57 +22
4 ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ  36 11 3 6 96-56 +40
5 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  30 9 3 8 66-54 +12
6 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  25 8 1 11 68-81 -13
7 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  24 7 3 10 40-68 -28
8 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 22 6 4 10 51-77 -26
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ  14 4 2 14 37-80 -43
10 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  13 3 4 13 50-83 -33
11 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ  12 3 3 14 28-83 -55

 

 

 

 

Στην ημιτελικη φάση προκρίθηκαν ΠΑΟΠ Νέας Αμισού και Ηρακλής Μαυροβάτου 

 

 

 

 

 

 

 

2ος ομιλος  

 

 

 

 

 

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 6 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 7 8 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 7 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 6 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 6 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
 
2η αγωνιστική   
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 9 4 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
       
3η αγωνιστική   
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 7 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 6 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 5 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
       
4η αγωνιστική   
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 1 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1 8 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 1 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
       
5η αγωνιστική   
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 3 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 5 4 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
       
6η αγωνιστική   
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0 9 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 6 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 6 2 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
       
7η αγωνιστική   
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 9 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
       
8η αγωνιστική   
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 10 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 10 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 7 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 4 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
       
9η αγωνιστική   
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 6 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 5 0 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
       
10η αγωνιστική   
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 12 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 8 6 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 10 5 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
       
11η αγωνιστική   
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 12 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 6 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 6 4 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
12η αγωνιστική   
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 7 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 7 9 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 5 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
       
13η αγωνιστική   
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 7 3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 7 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
14η αγωνιστική   
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1 5 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 5 6 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
       
15η αγωνιστική   
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 7 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 5 5 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 6 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
       
16η αγωνιστική   
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0 8 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3 5 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 4 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
17η αγωνιστική   
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 8 3 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 7 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2 8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 7 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
18η αγωνιστική   
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 7 6 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 11 0 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 4 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  49 16 1 1 98-18 +80
 2 ΔΟΞΑ   ΔΡΑΜΑΣ   45   15 0 3 88-32  +56 
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ  45 15 0 3 91-32 +59
4 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  34 11 1 6 59-43 +16
5 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΔΡΑΜΑΣ  27 9 0 9 67-53 +14
6 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  22 7 1 10 53-64 -9
7 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  22 7 1 10 55-75 -20
8 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  11 3 2 13 50-108 -58
9 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  6 2 0 16 40-111 -71
10 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  3 1 0 17 58-123 -65

 

 

 

 

 

 Στην ημιτελικη φάση προκρίθηκαν Ακρίτας Κάτω Νευροκοπίου και Ηρακλής Μαυροβάτου

 

 

 

 

Τα ζευγάρια της ημιτελικής φάσης  έχουν ως εξης :

 

 

Α1 - Β2    ΠΑΟΠ Νέας Αμισού - Δόξα Δράμας 

 

Β1- Α2     Ακρίτας Κάτω Νευροκοπίου - Ηρακλής Μαυροβάτου 

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 19 Μαΐου 2016 19:49

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.