Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 13 Μαΐου 2016 22:05

Το πρόγραμμα του 6ου τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου του ΠΑΟΠ Νέας Αμισού και συνέντευξη των κ.κ. Πολυχρονίδη ,Χατζόπουλου και Χατζημιχαήλ !!!!! (video)

Γράφτηκε από τον

Όλα είναι ετοιμα για την μεγάλη γιορτή του δραμινού παιδικού ποδοσφαίρου που θα λάβει χώρα αυτό το σαββατοκύριακο  14 και 15 Μαϊου  στην Νέα Αμισό με την διεξαγωγή του 6ου τουρνουά ποδοσφαίρου ακαδημιών του τοπικού ΠΑΟΠ με την συμμετοχή 67 ομάδων (!!!) και περισσοτέρων απο 1000 μικρών αθλητών!!!!!!

Αριθμός πράγματι εντυπωσιακός......

Καλό καιρό θα έχει....και όσοι έχετε χρόνο είναι μια πρώτης τάξης ευκαιρία να απολαύσετε ποδόσφαιρο μα πάνω απ'όλα παιδικά χαμόγελα......

Εμείς σας παραθέτουμε το πρόγραμμα του 6ου τουρνουά ποδοσφαίρου ακαδημιών του ΠΑΟΠ Νέας Αμισού καθώς και την συνέντευξη των διοργανωτών όπου στην κάμερα της ORAGIASPOR-DRAMAS που βρέθηκε στο γήπεδο της Νέας Αμισού  μιλούν οι κ.κ. Γιώργος Πολυχρονίδης , Γιάννης  Χατζόπουλος    και Δημήτρης Χατζημιχαήλ.... και σας ευχόμαστε ένα ανέμελο σαββατοκύριακο !!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

2003

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2016 - ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2003

           
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

ΑΠΠΟΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ

 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

           

08.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

-

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

09.00

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

-

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

09.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

-

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

09.30

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ

-

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

09.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

-

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

10.00

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

-

ΑΠΠΟΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

10.00

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

-

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

10.30

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

-

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ A2

10.30

ΑΠΠΟΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

11.00

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

11.00

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

11.30

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

11.30

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

12.00

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

12.00

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

12.30

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

12.30

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

13.00

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5 - 6

ΓΗΠΕΔΟ A2

13.00

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

13.30

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

13.30

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

14.00

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004

 

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2016 - ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2004

           
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

Α.Ε ΞΑΝΘΗΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

           

14.45

ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

15.15

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

-

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

15.15

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

15.45

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

15.45

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

-

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

16.15

ΠΑΟΚ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΤΟ

-

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

16.15

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΣΚΟΝΤΑ ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

16.45

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

-

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A1

16.45

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

-

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α2

17.15

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

17.15

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

17.45

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A1

17.45

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α2

18.15

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

18.15

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

18.45

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

18.45

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

19.15

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5 - 6

ΓΗΠΕΔΟ A2

19.15

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

19.45

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

19.45

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

20.15

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

 

 

2005

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2016 ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2005

           
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ

 

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

           

15.00

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

-

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

15.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ

-

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

15.00

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

-

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

15.30

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

15.30

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

-

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

15.30

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

16.00

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

-

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

16.00

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

-

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

16.00

ΒΟΡΕΙΟΙ

-

ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

16.30

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ

-

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

16.30

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

-

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

16.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

-

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

17.00

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

1

ΓΗΠΕΔΟ B1

17.00

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

17.00

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

3

ΓΗΠΕΔΟ B3

17.30

1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

17.30

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

5

ΓΗΠΕΔΟ B2

17.30

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

6

ΓΗΠΕΔΟ Β3

18.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1

-

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3

7

ΓΗΠΕΔΟ B3

18.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2-ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 4

8

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.00

ΝΙΚΗΤΗΣ 1-ΝΙΚΗΤΗΣ 3

9

ΓΗΠΕΔΟ B1

18.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 2-ΝΙΚΗΤΗΣ 4

10

ΓΗΠΕΔΟ Β1

18.30

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 5

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

18.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 5

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

19.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 7

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ 7

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

19.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 9

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

19.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 9

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

20.00

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

   
               
 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2016 ΓΕΝ 2006

   
               
               
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

Δ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

 

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

Α.Ε ΞΑΝΘΗΣ

 

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

 

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

               

15.00

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

_

Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

   

15.00

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

_

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

15.00

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

_

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

   

15.30

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

_

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

15.30

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 1

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

   

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΠΑΝΣΕΡΑΙΚΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

   

16.00

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

_

Α.Ε.ΞΑΝΘΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B1

   

16.00

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

_

ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

16.00

Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B3

   

16.30

ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ

_

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

16.30

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ

_

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ B2

   

16.30

ΑΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

   

17.00

1os A ΟΜΙΛΟΥ

_

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

1

ΓΗΠΕΔΟ B1

   

17.00

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

2

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

17.00

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

3

ΓΗΠΕΔΟ B3

   

17.30

1ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

4

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

17.30

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

5

ΓΗΠΕΔΟ B2

   

17.30

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Δ ΟΜΙΛΟΥ

6

ΓΗΠΕΔΟ Β3

   

18.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 1

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 3

7

ΓΗΠΕΔΟ B1

   

18.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 2

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ4

8

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

18.00

 ΝΙΚΗΤΗΣ 1

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 3

9

ΓΗΠΕΔΟ B3

   

18.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 2

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 4

10

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

18.30

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 5

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

18.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 5

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 6

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

   

19.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 7

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β3

   

19.00

ΝΙΚΗΤΗΣ 7

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 8

 

ΓΗΠΕΔΟ Β2

   

19.00

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 9

 

ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

19.30

ΝΙΚΗΤΗΣ 9

 

ΝΙΚΗΤΗΣ 10

 

ΓΗΠΕΔΟ Β1

   

20.00

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2007

 

 

 

 

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

           

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2016 - ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007

           
 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ

 

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

 

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

Α.Ε.ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

           

14.45

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

-

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

15.15

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΒΟΡΕΙΟΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

15.15

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ

-

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

15.45

ΠΑΟΚ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

15.45

ΒΟΡΕΙΟΙ

-

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

16.15

ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ

 

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

16.15

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΣ

-

ΑΕΤΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

16.45

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

16.45

ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ

-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

17.15

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

17.15

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

17.45

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

17.45

2ος Β ΟΜΙΛΟΥ

-

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Α1

18.15

2ος Α ΟΜΙΛΟΥ

-

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ A2

18.15

1ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

1ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ Α1

18.45

2ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

1ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ A2

18.45

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Α ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ Α1

19.15

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 5-6

ΓΗΠΕΔΟ A2

19.15

3ος Β ΟΜΙΛΟΥ

 

3ος Γ ΟΜΙΛΟΥ

 

ΓΗΠΕΔΟ Α1

19.45

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A2

19.45

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ A1

20.15

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

2008

 

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

   
           
 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2015 ΓΕΝ 2008

   
           
           
 

Α ΟΜΙΛΟΣ

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

   
 

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

 

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

   
 

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

   
 

ΔΟΞΑΤΟ

 

ΑΙΑΝΤΑΣ

   
 

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

   

09.30

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΔΟΞΑΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.30

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

_

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

09.55

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

_

ΑΙΑΝΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

09.55

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

_

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΗΠΕΔΟ B2

10.20

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.20

ΔΟΞΑΤΟ

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

10.45

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

_

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

10.45

ΑΙΑΝΤΑΣ

_

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.10

ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ

_

ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.10

ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

_

ΔΟΞΑΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

11.35

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

_

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ B1

11.35

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

_

ΑΙΑΝΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.00

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

7Η-8Η ΘΕΣΗ

ΓΗΠΕΔΟ B1

12.00

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

_

5Η-6Η ΘΕΣΗ

ΓΗΠΕΔΟ Β2

12.25

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

3Η-4Η ΘΕΣΗ

ΓΗΠΕΔΟ B2

12.25

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

1Η-2Η ΘΕΣΗ

ΓΗΠΕΔΟ Β1

12.50

ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 
       

 
       

 
       

 
       

 
       

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 13 Μαΐου 2016 22:10

Πολυμέσα

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.