Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 10 Μαΐου 2016 20:29

Αποτελέσματα και τελικές βαθμολογίες στο παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Δράμας στην κατηγορία γεννηθέντων 2003-2004 !!!!! Ποια είναι τα ζευγάρια των ημιτελικών αγώνων !!!!!!

Γράφτηκε από τον

Αφιερώματος συνέχεια για τα παιδικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Δράμας και σήμερα θα ασχοληθούμε με το δεύτερο τη τάξει πρωτάθλημα , αυτό της κατηγορίας γεννηθέντων 2003-2004 όπου μάλιστα επιτρέπεται και περιορισμένος αριθμός συμμετοχής κοριτσιών στις ομάδες....

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος και τις τελικές βαθμολογίες στους δύο ομίλους καθώς και τα ζευγάρια των ημιτελικών αγώνων που προέκυψαν....

 

1ος ομιλος

 

1η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 10 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 1 0 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
2η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 5 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 0 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
 
3η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 13 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 0 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
4η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 6 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 0 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
 
5η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 3 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 5 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
 
6η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 4 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 1 0 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
 
7η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 1 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 10 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 6 2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
8η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 0 1 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 5 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
 
9η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0 4 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 6 0 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 2 1 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
 
10η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 6 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
 
11η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 1 0 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
12η αγωνιστική
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0 7 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 1 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 2 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
 
13η αγωνιστική
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 0 2 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
14η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ 0 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 1 4 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
15η αγωνιστική
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 2 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 4 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
16η αγωνιστική
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 1 ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0 4 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 0 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
 
17η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 3 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 3 0 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
 
18η αγωνιστική
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 4 1 ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ
ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 0 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

 

 

η τελική βαθμολογία του 1ου ομιλου 

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 42 13 3 0 36-2 +34
2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ  33 10 3 3 61-18 +43
3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  29 8 5 3 30-15 +15
4 ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΛΟΥ ΑΓΡΟΥ  28 9 1 6 21-21 0
5 ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  23 7 2 7 27-18 +9
6 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  19 5 4 7 27-34 -7
7 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  18 5 3 8 26-36 -10
8 ΠΑΜΑ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  10 2 4 10 29-37 -8
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ  1 0 1 15 9-85 -76

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος  

 

 

1η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 4 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
 
2η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
 
3η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 10 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 12 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
 
4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
 
5η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 4 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
 
6η αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4 8 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
 
7η αγωνιστική
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 7 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
 
8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 9 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 1 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
 
9η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 5 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 4 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
 
10η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
 
11η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 5 1 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 6 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
12η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 1 4 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 0 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
 
13η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 14 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 4 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
 
14η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 1 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ
 

 

 

 

η τελική βαθμολογια του 2ου ομίλου 

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 42 14 0 0 74-12 +62
2 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  36 12 0 2 59-14 +45
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ  28 9 1 4 40-31 +9
4 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  25 8 1 5 30-21 +9
5 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  15 5 0 9 25-63 -38
6 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  13 4 1 9 20-38 -18
7 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  7 2 1 11 10-37 -27
8 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  0 0 0 14 0-42 -42

 

 

 

 

 

 

 

Ημιτελική   φάση 

Α1 - Β2        Εθν.Αστέρας Καλλιφύτου -  Ακρ. Κάτω Νευροκοπίου 

Β1 - Α2        Δόξα Δράμας - Φίλιππος Δράμας 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.