Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 06 Μαΐου 2016 21:34

Αποτελέσματα και τελικές βαθμολογίες στο παιδικό πρωτάθλημα της ΕΠΣ Δράμας στην κατηγορία γεννηθέντων 2001-2002 !!!!! Ποια είναι τα ζευγάρια των ημιτελικών αγώνων !!!!!!

Γράφτηκε από τον

Ολοκληρώθηκε η κανονική περίοδος στα παιδικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Δράμας και αρχής γενομένης απο σήμερα και  απο την μεγαλύτερη ηλικιακά κατηγορία( γεννηθέντες 2001-2002) η ORAGIASPOR-DRAMAS , θα σας βάλει στο κλίμα εν'όψει και της δεύτερης φάσης με την διεξαγωγή των ημιτελικών αγώνων καθώς και των τελικών όπου θα καλυφθούν τηλεοπτικά απο την ORAGIASPOR-DRAMAS WEB TV !!!!!

Ξεκινώντας απο την κατηγορία 2001-2002 λοιπόν , παρακάτω μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις τελικές βαθμολογίες στους δύο ομίλους καθώς και ποια είναι  τα ζευγάρια των ημιτελικών !!!!!

 

 

1ος όμιλος 

 

 

 

1η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 3 1 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 7 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 0 2 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
       
2η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 3 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
       
3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 3 7 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 5 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 4 3 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 2 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
       
4η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 2 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 0 3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 8 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
       
5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 4 4 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 2 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 6 0 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 2 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
       
6η αγωνιστική
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10 1 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 1 0 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 5 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 7 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
       
7η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 3 12 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 3 7 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 5 0 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 2 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
       
8η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 7 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 8 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 0 5 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 3 1 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
       
9η αγωνιστική
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 0 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
       
10η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 3 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 1 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
       
11η αγωνιστική      
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 3 0 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2 13 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1 4 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
       
12η αγωνιστική
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 4 3 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 3 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 1 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
       
13η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 9 0 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 2 3 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 3 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 6 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
       
14η αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 2 2 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 3 1 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 1 1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 3 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
       
15η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 0 5 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2 0 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
       
16η αγωνιστική
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 7 0 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9 1 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 0 3 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 0 3 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
       
17η αγωνιστική
ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 9 1 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 2 4 Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
       
18η αγωνιστική
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1 0 ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 4 0 ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 2 0 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 2 12 ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

 

 

 

 

η  τελική βαθμολογία στον 1ο όμιλο 

 

  ΟΜΑΔΑ  ΒΑΘΜΟΙ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ    42 
  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 41 
  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 32 
ΠΑΜΑ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  31
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ   21
ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ   17
ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ 16
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  6
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 5

 

 

Στους ημιτελικούς προκρίνονται ο Φίλιππος Δράμας (Α1)   και ο Εθνικος Αστέρας Καλλιφύτου (Α2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος   

 

 

 

 

 

 

 

1η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 5 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 5 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
       
2η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 12 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 5 0 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
       
3η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 9 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 7 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
       
4η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 3 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 8 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
       
5η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 5 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
       
6η αγωνιστική
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 1 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 5 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 6 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
       
7η αγωνιστική
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 10 0 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
       
8η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2 3 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 4 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 4 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
       
9η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 7 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 8 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 0 2 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
       
10η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 11 2 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 5 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
       
11η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 0 5 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 4 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
12η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 4 0 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1 5 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 7 0 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
       
13η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 3 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0 6 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 5 0 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
       
14η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 10 Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2 1 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0 3 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1 3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

 

 

 

 

 

η  τελική βαθμολογία  του 2ου ομίλου   

 

 

  ΟΜΑΔΑ  ΒΑΘΜΟΙ
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  Α.Ο. 40
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ  37
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ  ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  27
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  27
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  16
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 13
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ  0

 

 

 

 

 

 

Στους ημιτελικούς αγώνες προκρίνονται ο Πανδραμαϊκός (Β1) και η Δόξα Δράμας (Β2)

 

 

 

 

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ    ΦΑΣΗ   

 

 

Έτσι λοιπόν στην ημιτελική φάση του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Δράμας στην κατηγορία γεννηθεντων 2001-2002 θα αγωνιστούν :  

 

 

 

Α1 -  Β2          ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΔΡΑΜΑΣ  -   ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 

 

 

 

Α2 - Β1          ΕΘΝ.ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ -   Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΊΚΟΣ 

 

 

 

 

 

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 06 Μαΐου 2016 21:43

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.