Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 04 Μαΐου 2016 21:24

Το πρόγραμμα των αγώνων στο 6ο Τουρνουά Ακαδημιών Ποδοσφαίρου ΄΄Αντώνιος Δουμπέσσας΄΄ !!!!!

Γράφτηκε από τον

Ένα απο τα σημαντικότερα αθλητικά ποδοσφαιρικά γεγονότα που λαμβάνει χώρα στον Νομό Δράμας είναι και το τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου '' Αντώνης Δουμπέσσας'' που φέτος θα διεξαχθεί στις 14 και 15 Μαϊου 2016.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες ενώ μείνετε συντονισμένοι στην ORAGIASPOR-DRAMAS.GR WEB TV  για να δείτε τις καλύτερες στιγμές των μικρών μας φίλων !!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ"
 
Κυριακή 15 Μαΐου 2016 
 Κατηγορία γεν. 2003
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2
ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΟΚ MUNDIALITO ΚΑΒΑΛΑΣ
           
ΩΡΑ       ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
15.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ   Α1
15.30 ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α2
16.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2   Α1
16.00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ MUNDIALITO ΚΑΒΑΛΑΣ   Α2
16.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Α1
16.30 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α2
17.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Α1
17.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΠΑΟΚ MUNDIALITO ΚΑΒΑΛΑΣ   Α2
17.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α1
17.30 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Α2
18.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΚ MUNDIALITO ΚΑΒΑΛΑΣ   Α1
18.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Α2
18.30 4ος Α΄Ομίλου 4ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 7-8
18.30 3ος Α΄Ομίλου 3ος Β΄Ομίλου   Α2 / ΘΕΣΕΙΣ 5-6
19.00 2ος Α΄Ομίλου 1ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 1ος Α΄Ομίλου 2ος Β΄Ομίλου   Α2 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
19.30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Α2 / ΘΕΣΕΙΣ 3-4
19.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 1-2
20.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
Κυριακή 15 Μαΐου 2016 
  Κατηγορία γεν. 2004
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Β΄ΟΜΙΛΟΣ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ PIRIN ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ MESTA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
           
ΩΡΑ       ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
09.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ   Α 1
09.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 2
09.30 SKODA ΞΑΝΘΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 3
10.00 PIRIN ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   Α 1
10.00 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Α 2
10.00 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MESTA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ   Α 3
10.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 1
10.30 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 2
10.30 SKODA ΞΑΝΘΗΣ PIRIN ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ   Α 3
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   Α 1
11.00 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 2
11.00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ MESTA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ   Α 3
11.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 1
11.30 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 2
11.30 SKODA ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΟΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ   Α 3
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ PIRIN ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ   Α 1
12.00 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ MESTA ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ   Α 2
12.00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α 3
12.30 ΔΥΟ ΤΕΤΑΡΤΟΙ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΝΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   Α 1 / ΑΓΩΝΑΣ 1
12.30 ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΤΡΙΤΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΤΕΤΑΡΤΟΣ   Α 2 / ΑΓΩΝΑΣ 2
12.30 ΔΥΟ ΤΡΙΤΟΙ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΥΨΗΛΟΤΕΡΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   Α 3 / ΑΓΩΝΑΣ 3
13.00 ΔΥΟ ΑΛΛΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ   Α 1 / ΑΓΩΝΑΣ 4
13.00 ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ   Α 2 / ΑΓΩΝΑΣ 5
13.00 ΔΥΟ ΑΛΛΟΙ ΠΡΩΤΟΙ   Α 3 / ΑΓΩΝΑΣ 6
13.30 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ  1 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ 2   Α 3 / ΘΕΣΕΙΣ 11-12
13.30 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2   Α 2 / ΘΕΣΕΙΣ 9-10
13.30 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ 3 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ 4   Α 1 / ΘΕΣΕΙΣ 7-8
14.00 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 3 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 4   Α 3 / ΘΕΣΕΙΣ 5-6
14.00 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ 5 ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ 6   Α 2 / ΘΕΣΕΙΣ 3-4
14.00 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 5 ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 6   Α 1 / ΘΕΣΕΙΣ 1-2
14.30 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ"
Σάββατο 14 Μαΐου 2016 - Κατηγορία γεν. 2005
           
  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
  ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
  ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
  ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΕΚ FCSANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   SKODA ΞΑΝΘΗΣ
  ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ       ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
15.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   Α1
16.00 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Α2
16.00 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕΚ FCSANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Α3
16.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α1
16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Α2
16.30 ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   Α3
16.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α1
17.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α2
17.00 ΑΕΚ FCSANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α3
17.00 SKODA ΞΑΝΘΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α1
17.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α2
17.30 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α3
17.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΕΚ FCSANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Α1
18.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α2
18.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α3
18.00 ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α1
18.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΕΚ FCSANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Α2
18.30 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ SKODA ΞΑΝΘΗΣ   Α3
18.30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α1
19.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α2
19.00 5ος Α΄Ομίλου 5ος Β΄Ομίλου   Α3 / ΘΕΣΕΙΣ 9-10
19.00 4ος Α΄Ομίλου 4ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 7-8
19.30 3ος Α΄Ομίλου 3ος Β΄Ομίλου   Α2 / ΘΕΣΕΙΣ 5-6
19.30 2ος Α΄Ομίλου 2ος Β΄Ομίλου   Α3 / ΘΕΣΕΙΣ 3-4
19.30 1ος Α΄Ομίλου 1ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 1-2
20.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
6ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ"
 
Σάββατο 14 Μαΐου 2016 - Κατηγορία γεν. 2006
           
  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
  ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ   ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ
  ΠΑΟΔ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2
  ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΩΡΑ       ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
09.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ   Α1
09.30 ΠΑΟΔ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Α2
10.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ   Α1
10.00 ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α2
10.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΔ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α1
10.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Α2
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2   Α1
11.00 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α2
11.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Α1
11.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΔ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Α2
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   Α1
12.00 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2   Α2
12.30 4ος Α΄Ομίλου 4ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 7-8
12.30 3ος Α΄Ομίλου 3ος Β΄Ομίλου   Α2 / ΘΕΣΕΙΣ 5-6
13.00 2ος Α΄Ομίλου 1ος Β΄Ομίλου   Α1 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
13.00 1ος Α΄Ομίλου 2ος Β΄Ομίλου   Α2 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
13.30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Α2 / ΘΕΣΕΙΣ 3-4
13.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Α1 / ΘΕΣΕΙΣ 1-2
14.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
Σάββατο 14 Μαΐου 2016 - Κατηγορία γεν. 2007
           
  Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
  ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1   ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2
  ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
  ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΩΡΑ       ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
15.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Β1
15.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
16.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ   Β1
16.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Β2
16.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
16.30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
17.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   Β1
17.00 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Β2
17.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
17.30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
18.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΑΕΚ FC SANTOS ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ   Β1
18.00 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ   Β2
18.30 4ος Α΄Ομίλου 4ος Β΄Ομίλου   Β1 / ΘΕΣΕΙΣ 7-8
18.30 3ος Α΄Ομίλου 3ος Β΄Ομίλου   Β2 / ΘΕΣΕΙΣ 5-6
19.00 2ος Α΄Ομίλου 1ος Β΄Ομίλου   Β1 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
19.00 1ος Α΄Ομίλου 2ος Β΄Ομίλου   Β2 / ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
19.30 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Β2 / ΘΕΣΕΙΣ 3-4
19.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ   Β1 / ΘΕΣΕΙΣ 1-2
20.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
Κυριακή 15 Μαΐου 2016 - Κατηγορία γεν. 2008
 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ   ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2
ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ
09.15 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ   Β1
09.15 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   Β2
09.45 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
09.45 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2   Β2
10.15 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
10.15 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Β2
10.45 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Β1
10.45 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
11.15 ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
11.15 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
11.45 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Β1
11.45 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
12.15 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
12.15 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2   Β2
12.45 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1   Β1
12.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
13.15 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
13.15 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2   Β2
13.45 ΠΑΟΚ FAIR PLAY ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β1
13.45 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
14.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ    
 
Κυριακή 15 Μαΐου 2016 - Κατηγορία γεν. 2009
 
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ
16.00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2   Β1
16.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Β2
16.30 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1   Β1
16.30 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Β2
17.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1   Β1
17.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   Β2
17.30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2   Β1
17.30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Β2
18.00 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2   Β1
18.00 ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1   Β2
18.30 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   Β1
18.30 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Β2
19.00 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 1   Β1
19.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Β2
19.30 ΠΑΟΔ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   Β1
20.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
 
Σάββατο 14 Μαΐου 2016 Κατηγορία γεν. 2010
 
ΟΜΑΔΕΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΩΡΑ         ΓΗΠΕΔΟ
10.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
10.30 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ   Β2
10.30 ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
11.00 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ   Β2
11.00 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
11.30 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   Β2
11.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
12.00 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Β2
12.00 ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
12.30 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Β2
12.30 ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ   Β1
13.00 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   Β2
13.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ   Β1
13.30 ΒΟΡΕΙΟΙ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ   Β2
13.30 ΟΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ   Β1
14.15 ΛΗΞΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΠΟΝΟΜΕΣ
Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 04 Μαΐου 2016 21:27

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.