Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 08 Απριλίου 2016 14:45

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας καθώς και οι ''δραμινές παρουσίες΄΄ στα εθνικά πρωταθλήματα αυτό το σαββατοκύριακο 9 και 10 Απριλίου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  9 και 10 Απριλίου καθώς επίσης μπορείτε να δείτε τις ''δραμινές παρουσίες΄΄ στα εθνικά  πρωταθλήματα .....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              29η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο 9   Απριλίου    2016    ώρα   17:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
09/04/16 17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
09/04/16 17:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ             29η     αγωνιστικη  (  Κυριακή   10  Απριλίου     2016     ωρα     17:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/04/16 17:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/04/16 17:00   ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ MATAIOYTAI      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι διαιτητές στην κατηγορια γεννηθέντων 2005-2006

 

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
20 10/04/16 12.30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
20 10/04/16 12.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
20 10/04/16 12.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
20 10/04/16 12.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΖΑΧΑΡΗ  Μ.
20 10/04/16 12.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

''Δραμινές παρουσίες '' στα εθνικά πρωταθλήματα

 

 

ΚΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ :   4ος διαιτητής στον αγώνα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ για την ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ 

 

 

ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ : 2ος βοηθος διαιτητή στον αγώνα των Κ-20 της ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ  μεταξύ ΑΕΚ και

ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 

 

- Ζαχαρόπουλος Ιορδάνης : παρατηρητής στον αγώνα ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ για τον 1ο όμιλο της Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.