Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2016 21:12

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 23 και 24 Ιανουαρίου !!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών των αγώνων των παιδικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  23 και 24 Ιανουαρίου 2016 με κοινή ώρα έναρξης στις 15:00 μ.μ.

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο την επόμενη εβδομάδα (30 και 31 Ιανουαρίου )

οι αγώνες αλλάζουν ώρα έναρξης

και απο 15:00 μ.μ. θα αρχίζουν στις 15:15 μ.μ. !!!!!!

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              17η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  23    Ιανουαρίου  2016    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/01/16 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. ΜΠΥΡΟΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/01/16 15:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ        18η     αγωνιστικη  (  Κυριακή    24   Ιανουαρίου  2016     ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/01/16 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ  Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00   ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ       16η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   24   Ιανουαρίου  2016    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
24/01/16 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
24/01/16 15:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (11η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/01/16 10.45 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ.
23/01/16 10.45 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β.
23/01/16 10.45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.
23/01/16 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
23/01/16 10.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
23/01/16 10.45 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
23/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
23/01/16 10.45   ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2003-2004   (11η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/01/16 12.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ Β.
24/01/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.
24/01/16 10.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Κ.
24/01/16 10.45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
24/01/16 10.45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
24/01/16 10.45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.
24/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
24/01/16 10.45   Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (11η αγωνιστική ) 
23/01/16 10.45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
24/01/16 12.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΖΑΧΑΡΗ  Μ.
24/01/16 12.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ Α.
24/01/16 12.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
24/01/16 12.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ Π.
24/01/16 12.30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ.
24/01/16 12.30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
24/01/16 12.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
24/01/16 12.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
24/01/16 12.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (8η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/12/15 11.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α.
20/12/15 12.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.
20/12/15 12.30 ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
20/12/15 12.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ Β.
20/12/15 12.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι.
20/12/15 12.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20/12/15 12.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ.

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.