Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 00:07

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας καθώς και του 1ου ομίλου της Γ΄εθνικής αυτό το σαββατοκύριακο 16 και 17 Ιανουαρίου 2016!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δραμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν...καιρού επιτρέποντος βέβαια ...αυτό το σαββατοκύριακο  16 και 17 Ιανουαρίου 2016 με κοινή ώρα έναρξης στις 15:00 μ.μ. 

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              16η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  15  Ιανουαρίου  2016    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/01/16 15:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/01/16 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ       17η     αγωνιστικη  (  Κυριακή    17   Ιανουαρίου  2016     ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/01/16 15:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00   ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ        15η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   17   Ιανουαρίου  2016    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/01/16 15:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΛΟΥΚΙΔΗΣ  Α. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/01/16 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (10η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/01/16 10.45 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
16/01/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
16/01/16 10.45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ Π.
16/01/16 10.45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.
16/01/16 10.45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
16/01/16 10.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
16/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.
16/01/16 10.45   Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
           
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2003-2004   (10η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
17/01/16 10.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
17/01/16 10.45 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
17/01/16 10.45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α.
17/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
17/01/16 10.45   Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (10η αγωνιστική ) 
16/01/16 10.45 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
17/01/16 12.30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
17/01/16 12.30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε.
17/01/16 12.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
17/01/16 12.30 ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ.
17/01/16 12.30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ.
17/01/16 12.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
17/01/16 12.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ.
17/01/16 12.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ.
17/01/16 12.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.

 

 

 

 

 

Επίσης δραμινή εκπροσώπηση θα έχουμε και στον αγώνα Ηρακλής Αμπελοκήπων - Έβρος Σουφλίου όπου άρχοντας της αναμέτρησης θα είναι ο αξιολογημένος διαιτητής της ΕΠΣ Δράμας  κ. Γεωργιτσόπουλος με βοηθούς τους κ.κ. Τσακίρη και Κουβαλάκη ενώ τον αγώνα της Δόξας Δράμας στο Αγιονέρι με αντίπαλο τον τοπικό Εθνικό θα διευθύνει ο κ. Μαρόπουλος της Ημαθίας .....

Αναλυτικά οι διαιτητές του 1ου ομίλου στην Γ΄εθνική είναι οι εξής :

 

 

 

 

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Άρης

Διαιτητές: Παπαργυρίου, Βρούζος, Ζέρβας (ΕΠΣ Πιερίας)

 

 

 

 

Καμπανιακός – Απόλλων Καλαμαριάς

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Κρυωνάς (ΕΠΣ Σερρών), Μποζατζίδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

 

 

 

 

Εορδαϊκός – Φ.Σ.Κοζάνη

Διαιτητές: Μπουμαρσόπουλος, Παπαδημητρίου, Καραμπούλας (ΕΠΣ Λάρισας)

 

 

 

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου

Διαιτητές: Γεωργιτσόπουλος, Τσακίρης,Κουβαλάκης (ΕΠΣ Δράμας)

 

 

 

Εθνικός Ν. Αγιονερίου-  Δόξα Δράμας

Διαιτητές: Μαρόπουλος, Παπαδάκης, Χρυσάνης (ΕΠΣ Ημαθίας)

 

 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητές: Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Γκιόση (ΕΠΣ Θράκης)

 

 

 

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Θύελλα Φιλώτα

Διαιτητές: Μίσσας (ΕΠΣ Τρικάλων), Γιαμούζης (ΕΠΣ Πιερίας), Κωτούλας (ΕΠΣ

Τρικάλων)

 

Ρεπό: Α.Ο. Καβάλα.



Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 16 Ιανουαρίου 2016 00:07

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.