Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 08 Ιανουαρίου 2016 14:00

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 9 και 10 Ιανουαρίου 2016)

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Δράμας  οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 9 και 10 Ιανουαρίου 2016 με κοινή ώρα έναρξης στις 15:00 μ.μ. 

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              15η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  8  Ιανουαρίου  2016    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
09/01/16 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Β. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
09/01/16 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ  Κ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ       16η    αγωνιστικη  (  Κυριακή    10    Ιανουαρίου  2016     ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/01/16 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  Κ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΜΠΥΡΟΣ  Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00   ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
10/01/16 15:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ     14η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   10   Ιανουαρίου  2016    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
10/01/16 15:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
10/01/16 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (9η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
09/01/16 10.45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΠΥΡΟΣ Θ.
09/01/16 10.45 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
09/01/16 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
09/01/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
09/01/16 10.45 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ.
09/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Δ.
09/01/16 10.45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
09/01/16 10.45   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
20/12/15 10.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (9η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
10/01/16 10.45 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι.
10/01/16 10.45 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ.
10/01/16 10.45 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ.
10/01/16 10.45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
10/01/16 10.45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
10/01/16 10.45 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ.
10/01/16 10.45 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α.
10/01/16 10.45   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
20/12/15 12.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20/12/15 12.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ.

 

 

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.