Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 05 Ιανουαρίου 2016 14:05

Το πρόγραμμα της Β1 ΕΠΣ Δράμας ( 16η αγωνιστική εως 20η αγωνιστική )

Γράφτηκε από τον

 Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας , το πρόγραμμα των αγώνων στον 1ο όμιλο της Β΄κατηγορίας μέχρι και τις 7 Φεβρουαρίου 2016 (16η μέχρι και 20η αγωνιστική) οπότε και λήγει η αδειοδότηση των αθλητικών εγκαταστάσεων .

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICAΒ ΄ ΓΥΡΟΥ 2015-2016

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 10-01-2016   ΩΡΑ  15.00

ΓΗΠΕΔΟ

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ   ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ       ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ

Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ   - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 

Ν.ΑΜΙΣΟΥ        ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ          - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

                ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ        - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ      ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ     - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 

ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ       - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 

-------------------------------------------------------------------------

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-01-2016   ΩΡΑ  15.00

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΡΑΧΤΙΔΗ        Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 

ΑΔΡΙΑΝΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ       - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 

ΦΤΕΛΙΑΣ         ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ           - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

               ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ    - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ      ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ     - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ       - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 

ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ     ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ       - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 

-------------------------------------------------------------------------

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-01-2016   ΩΡΑ  15.00

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΔΡΙΑΝΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ       - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ    - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 

               ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ  ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ       ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ    ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ   - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 

Ν.ΑΜΙΣΟΥ        ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ          - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ      ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ     - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 

-------------------------------------------------------------------------

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016   ΩΡΑ  15.15

ΓΗΠΕΔΟ

ΚΡΑΧΤΙΔΗ        Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ       - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 

               ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ    ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ      ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ     - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 

ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ     ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ       - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 

ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ     ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ       - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗ

ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ      ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ     - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ      ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ        - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

-------------------------------------------------------------------------

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΚΥΡΙΑΚΗ 07-02-2016   ΩΡΑ  15.15

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

               ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ           - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ  ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ

ΑΔΡΙΑΝΗΣ        ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ       - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 

ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ    - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 

ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ   ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 

Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ       ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ      - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ

Ν.ΑΜΙΣΟΥ        ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ          - ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ 

------------------------------------------------------

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 05 Ιανουαρίου 2016 14:12

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.