Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 18 Δεκεμβρίου 2015 11:17

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 19 και 20 Δεκεμβρίου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  19 και 20 Δεκεμβρίου  με ώρα έναρξης στις 15:00 μ.μ.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              14η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  19   Δεκεμβρίου    2015    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
19/12/15 15:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ Κ. ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΜΠΥΡΟΣ  Θ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
19/12/15 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ  Κ. ΖΗΡΔΑΣ  Α. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. Ε.Δ.ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ    14η    αγωνιστικη  (  Κυριακή    20    Δεκεμβριου      2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/12/15 15:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ  Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ  Α. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ  Κ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ      
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ    13η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   20   Δεκεμβρίου       2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
20/12/15 15:00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ  Γ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
20/12/15 15:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΡΗΓΟΥΛΗΣ  Σ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 

 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (8η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/12/15 10.45 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ.
19/12/15 10.45 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ.
19/12/15 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΜ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2003-2004   (8η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/12/15 10.45 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΕΡΕΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20/12/15 10.45 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β.
20/12/15 10.45 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
20/12/15 10.45 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (8η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
19/12/15 11.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α.
20/12/15 12.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.
20/12/15 12.30 ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
20/12/15 12.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ Β.
20/12/15 12.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι.
20/12/15 12.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.
20/12/15 12.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20/12/15 12.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΛΟΥΤΣΚΑΣ  Κ.

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.