Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 30 Οκτωβρίου 2015 11:42

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 30/10 και 1/11 !!!!ΠΡΟΣΟΧΗ : ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ !!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου και 1 Νοεμβρίου .

ΠΡΟΣΟΧΗ : Απο αυτο το σαββατοκύριακο η ώρα έναρξης των αγώνων είναι στις

15:00 μ.μ. !!!!!!!

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              7η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  31      Οκτωβρίου   2015    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
31/10/15 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. ΖΗΡΔΑΣ Α. Ε.Δ.ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
31/10/15 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Β. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ Γ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ Ε. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
31/10/15 15:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ Π. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ Μ. Ε.Δ.ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
31/10/15 15:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Γ. ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ Β. Ε.Δ.ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
31/10/15 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
31/10/15 15:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΖΑΧΑΡΗ Μ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
31/10/15 15:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Θ. ΚΕΛΙΔΗΣ  Χ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Β. Ε.Δ.ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
31/10/15 15:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ Α. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  Ι.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ             7η    αγωνιστικη  (  Κυριακή    1 Νοεμβρίου      2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/11/15 15:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΖΑΧΑΡΗ  Μ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ  Π.
01/11/15 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Ε.
01/11/15 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ             6η    αγωνιστικη  (  Κυριακή    1 Νοεμβρίου      2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/11/15 15:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ  Μ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ  Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/11/15 15:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 

 

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2001-2002   (1η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
31/10/15 11.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ.
31/10/15 11.30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ι.
31/10/15 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
31/10/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σ
31/10/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κ.
31/10/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π.
31/10/15 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
31/10/15 11.30 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2003-2004   (1η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01/11/15 11.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ Β.
01/11/15 11.00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π.
01/11/15 11.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β.
01/11/15 11.00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α.
01/11/15 11.00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
01/11/15 11.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
01/11/15 11.00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
01/11/15 11.00 ΔΟΞΑΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ Ρ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ  2004-2005   (1η αγωνιστική ) 
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
01/11/15 12.45 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ Μ.
01/11/15 12.45 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ Π.
01/11/15 12.45 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΠΥΡΟΣ  Θ.
01/11/15 12.45 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Γ.
01/11/15 12.45 ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΖΑΧΑΡΗ Μ.
01/11/15 12.45 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
01/11/15 12.45 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι.
01/11/15 12.45 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ.
01/11/15 12.45 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ Α
01/11/15 12.45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Γ.

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.