Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 27 Οκτωβρίου 2015 20:02

Οι διαιτητές της εμβόλιμης αγωνιστικής της Β΄ΕΠΣ Δράμας την Τετάρτη 28 Οκτωβρίου

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες της εμβόλιμης αγωνιστικής στους δύο ομίλους της Β΄κατηγορίας που θα διεξαχθούν την Τετάρτη  28 Οκτωβρίου .

Στον πρώτο όμιλο θα διεξαχθεί η 6η αγωνιστική ενώ στον δεύτερο όμιλο θα διεξαχθεί η 3η αγωνιστική.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ             6η    αγωνιστικη  (  Τετάρτη  28    Οκτωβρίου    2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/10/15 15.00 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ  Γ.
28/10/15 15.00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ Γ. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Σ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ             3η   αγωνιστικη  (  Κυριακή   25    Οκτωβρίου    2015    ωρα     15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
28/10/15 15.00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
28/10/15 15.00 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.