Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2015 09:55

Οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 17 και 18 Οκτωβριου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  17 και 18 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              5η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  17   Οκτωβρίου   2015    ώρα   16:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17/10/15 16:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΧΑΣΙΩΤΗΣ  Ε. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/10/15 16:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ  Ζ. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Ε.
17/10/15 16:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Π. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ    Γ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  Ι.
17/10/15 16:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ  Γ.
17/10/15 16:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
17/10/15 16:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
17/10/15 16:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΖΗΡΔΑΣ   Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
17/10/15 16:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ     4η    αγωνιστικη  (  Κυριακή     18    Οκτωβρίου    2015    ωρα     16:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
18/10/15 16:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ  Π.
18/10/15 16:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
18/10/15 16:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 13:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  Ι.
18/10/15 16:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ        4η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   18    Οκτωβρίου    2015    ωρα     16:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
18/10/15 16:00 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ   Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΧΑΜΟΣ   Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
18/10/15 16:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.