Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 02 Οκτωβρίου 2015 12:23

Οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας το σαββατοκύριακο 3 και 4 Οκτωβριου !

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο   3 και 4  Οκτωβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              3η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  3  Οκτωβρίου   2015    ώρα   16:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
03/10/15 16:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΜΙΜΑΝΗΣ  Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
03/10/15 16:30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
03/10/15 16:30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  Ι.
03/10/15 16:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ   Κ. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
03/10/15 16:30 ΔΗΜ.ΣΤΑΔ.ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
03/10/15 16:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ   Γ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ   Γ.
03/10/15 16:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.  
03/10/15 16:30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ             2η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   4 Οκτωβρίου    2015    ωρα     16:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
04/10/15 16:30 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΚΥΖΑΣ   Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ   Σ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ  Δ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
04/10/15 16:30 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Χ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ  Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ  ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ             2η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   4 Οκτωβρίου    2015    ωρα     16:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
04/10/15 16:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ  Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   Δ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ  Ζ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  Α. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ  Π.
04/10/15 16:30 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  Ι.
04/10/15 16:30 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
04/10/15 16:30 ΠΟΤΑΜΩΝ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Ι. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 02 Οκτωβρίου 2015 12:26

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.