Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2015 22:21

Πρεμιέρα στην Β΄ΕΠΣ Δράμας .....το πρόγραμμα των αγώνων !

Γράφτηκε από τον

Η ώρα της σέντρας για τις 30 ομάδες της Β΄ΕΠΣ Δράμας έφθασε όπου την Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου στις 16:30 μ.μ. θα δωθεί το εναρκτήριο λάκτισμα.....

Η Β΄κατηγορία έχει χωρισθεί σε δύο ομίλους μετά τις αποχωρήσεις Κοκκινογείων , Καλαμώνα και Νικηφόρου και παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα των αγώνων και στους δύο ομίλους....

 

Β1 ΟΜΙΛΟΣ 

 

 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ΟΜΙΛΟΣ             1η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   27      Σεπτεμβρίου    2015    ωρα     16:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/09/15 16:30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΜΙΜΑΝΗΣ   Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ   Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ    Π. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ  Α. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ  Μ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ  Γ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ  Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ  Χ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ  Π.
27/09/15 16:30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

 

 

 

 

Β2 ΟΜΙΛΟΣ 

 

 

 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ΟΜΙΛΟΣ             1η    αγωνιστικη  (  Κυριακή   27      Σεπτεμβρίου    2015    ωρα     16:30  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
27/09/15 16:30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ  Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ  Ν. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ  Ε. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ  ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Γ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ  Σ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
27/09/15 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ   Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 
Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 26 Σεπτεμβρίου 2015 22:24

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.