Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 11 Σεπτεμβρίου 2015 19:24

Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής της Α΄ κατηγορίας και της 1ης φάσης του κυπέλλου ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας !

Γράφτηκε από τον

Πρεμιέρα στις διοργανώσεις της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο  12 και 13  Σεπτεμβρίου με την διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής στην Α΄κατηγορία καθώς και της 1ης φάσης του κυπέλλου ερασσιτεχνών του Νομού ....

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους ορισμούς των διαιτητών των αγώνων και στους οποίους ευχόμαστε καλή δύναμη και υγεία στο δύσκολο έργο που έχουν να επιτελέσουν !

Καλή χρονιά !

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

Α΄ΕΠΣ Δράμας ....1η αγωνιστική 

 

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 12/9/2015 17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1 12/9/2015 17:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ     Π. ΤΣΑΚΙΡΗΣ    Κ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1 12/9/2015 17:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ   Κ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ    Μ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  Ι.
1 12/9/2015 17:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1 12/9/2015 17:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Ν. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ. ΚΕΛΙΔΗΣ    Χ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1 12/9/2015 17:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ    Π. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ    Γ.
1 12/9/2015 17:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΑΟ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Ε.
1 12/9/2015 17:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΓΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ    Κ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ    Γ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Σ.

 

 

 

Κύπελλο ερασσιτεχνών ΕΠΣ Δράμας ......1η φάση

 

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1

ΣΑΒΒΑΤΟ

12/09/15

17:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ    Ε. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Λ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ  Κ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ   Ζ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ  Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ Ι. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ  Α. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ   Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ  Θ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ  Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ   Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΛΟΥΚΙΔΗΣ   Α. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΟΧΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ   Π.    Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1

ΚΥΡΙΑΚΗ

13/09/15

17:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
1 ΤΕΤΑΡΤΗ 16/09/15 17:00 Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ  Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.