Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2015 14:17

Το πρόγραμμα της Γ΄εθνικής στον όμιλο της Δόξας Δράμας αλλά και σε όλους τους ομίλους!

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ΄εθνικής κατηγορίας όπου στον 1ο όμιλο συμμετέχει και η Δόξα Δράμας .

Η δραμινή ομάδα αρχίζει τις υποχρεώσεις τις με τον εκτός έδρας αγώνα στην Θεσσαλονίκη με αντίπαλο τον Ηρακλή Αμπελοκήπων στις 27 Σεπτεμβρίου  ενώ στην 2η αγωνιστική θα υποδεχθεί στην Δράμα τον Εθνικό Αγιονερίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων σε όλους τους ομίλους έχει ως εξής :

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 18η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Σερρών

Εθνικός Αλεξ.-Κοζάνη

ΑΟ Καβάλα-Έβρος Σουφλίου

Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Δόξα Δράμας

Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αγιονερίου-Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: Άρης

 

 

 

2η αγωνιστική 19η

Άρης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αλεξ.

Κοζάνη-Εορδαϊκός

Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός

Δόξα Δράμας-Εθνικός Αγιονερίου

Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα-ΑΠΕ Λαγκαδά

Ρεπό: ΑΟ Καβάλα

 

 

 

 

3η αγωνιστική 20η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αλεξ.

ΑΟ Καβάλα-Άρης

Εορδαϊκός-Εθνικός Σερρών

Καμπανιακός-Κοζάνη

Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας

Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

 

 

 


4η αγωνιστική 21η

ΑΟ Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Αλεξ.-Εορδαϊκός

Άρης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Σερρών-Καμπανιακός

Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά

Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Εθνικός Αγιονερίου

 

 

 

 


5η αγωνιστική 22η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΟ Καβάλα

Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξ.

Εθνικός Αγιονερίου-Άρης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εθνικός Σερρών

Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη

Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου

Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

 

 

 

 


6η αγωνιστική 23η

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εορδαϊκός-Καμπανιακός

ΑΟ Καβάλα-Εθνικός Αγιονερίου

Εθνικός Αλεξ.-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Σερρών-Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη-Δόξα Δράμας

Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

 

 

 


7η αγωνιστική 24η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός

Εθνικός Αγιονερίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξ.

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης

Δόξα Δράμας-Εθνικός Σερρών

Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 

 

 

 


8η αγωνιστική 25η

Εθνικός Αγιονερίου-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Καμπανιακός-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εορδαϊκός-Θύελλα Φιλώτα

ΑΟ Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξ.-Δόξα Δράμας

Άρης-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σερρών-Έβρος Σουφλίου

Ρεπό: Κοζάνη

 

 

 

 


9η αγωνιστική 26η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Αγιονερίου

Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός

Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα

Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξ.

Κοζάνη-Άρης

Ρεπό: Εθνικός Σερρών

 

 

 

 


10η αγωνιστική 27η

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αγιονερίου-Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός-Δόξα Δράμας

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Απόλλων Καλαμαριάς

Εορδαϊκός-Έβρος Σουφλίου

ΑΟ Καβάλα-Κοζάνη

Εθνικός Σερρών-Άρης

Ρεπό: Εθνικός Αλεξ.

 

 

 

 


11η αγωνιστική 28η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά

Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός

Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Σερρών-ΑΟ Καβάλα

Άρης-Εθνικός Αλεξ.

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

 

 

 

 


12η αγωνιστική 29η

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας

ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου-Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Εθνικός Σερρών

Εορδαϊκός-Άρης

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

Ρεπό: Καμπανιακός

 

 

 

 


13η αγωνιστική 30η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης

Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Σερρών-Εθνικός Αγιονερίου

Άρης-Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

 

 

 


14η αγωνιστική 31η

Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου

Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εθνικός Σερρών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης

Εθνικός Αγιονερίου-Εθνικός Αλεξ.

Καμπανιακός-ΑΟ Καβάλα

Εορδαϊκός-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα


15η αγωνιστική 32η

Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου

Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Σερρών-Νέστος Χρυσούπολης

Άρης-Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αλεξ.-ΑΠΕ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εορδαϊκός-Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καμπανιακός

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 

 

 

 


16η αγωνιστική 33η

Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης

Απόλλων Καλαμαριάς-Εθνικός Σερρών

Δόξα Δράμας-Άρης

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

Θύελλα Φιλώτα-ΑΟ Καβάλα

ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός-Εθνικός Αγιονερίου

Ρεπό: Έβρος Σουφλίου

 

 

 


17η αγωνιστική 34η

Εθνικός Σερρών-Κοζάνη

Άρης-Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Καλαμαριάς

ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα

Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά

Εθνικός Αγιονερίου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

 

 

 

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 18η

Φαρκαδόνα-ΑΕ Καραϊσκάκης

Εθνικός Φιλιππιάδας-Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου-Δωτιέας Αγιάς

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχέρων Καναλακίου

Τύρναβος-Πιερικός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Νίκη Βόλου

Φωκικός-Αιγινιακός

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

 

 


2η αγωνιστική 19η

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Φαρκαδόνα

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος

Αχέρων Καναλακίου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Πιερικός-Φωκικός

Νίκη Βόλου-Αιγινιακός

Ρεπό: Πύδνα Κίτρους

 

 

 


3η αγωνιστική 20η

Φαρκαδόνα-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύδνα Κίτρους-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Τύρναβος-Ρήγας Φεραίος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Θεσπρωτός

Φωκικός-Δωτιέας Αγιάς

Αιγινιακός-Αχέρων Καναλακίου

Νίκη Βόλου-Πιερικός

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

 

 


4η αγωνιστική 21η

Πύδνα Κίτρους-Φαρκαδόνα

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οπούντιος Μαρτίνου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης-Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος-Φωκικός

Θεσπρωτός-Αιγινιακός

Δωτιέας Αγιάς-Νίκη Βόλου

Αχέρων Καναλακίου-Πιερικός

Ρεπό: Πύρασος Ν. Αγχιάλου

 

 

 


5η αγωνιστική 22η

Φαρκαδόνα-Οπούντιος Μαρτίνου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πύδνα Κίτρους

Τύρναβος-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Πιερικός-Θεσπρωτός

Αχέρων Καναλακίου-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Αιγινιακός

 

 

 


6η αγωνιστική 23η

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Φαρκαδόνα

Οπούντιος Μαρτίνου-Τύρναβος

Πύδνα Κίτρους-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Φωκικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αχέρων Καναλακίου

Θεσπρωτός-Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Πιερικός

 

 

 


7η αγωνιστική 24η

Φαρκαδόνα-Τύρναβος

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Φωκικός-Οπούντιος Μαρτίνου

Αιγινιακός-Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

 

 

 

8η αγωνιστική 25η

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φαρκαδόνα

Τύρναβος-Φωκικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αιγινιακός

Οπούντιος Μαρτίνου-Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους-Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αχέρων Καναλακίου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Δωτιέας Αγιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Θεσπρωτός

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

 

 

 


9η αγωνιστική 26η

Φαρκαδόνα-Φωκικός

Αιγινιακός-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Νίκη Βόλου-Τύρναβος

Πιερικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχέρων Καναλακίου-Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς-Πύδνα Κίτρους

Θεσπρωτός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: ΑΕ Καραϊσκάκης

 

 

 


10η αγωνιστική 27η

Αιγινιακός-Φαρκαδόνα

Φωκικός-Νίκη Βόλου

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Πιερικός

Τύρναβος-Αχέρων Καναλακίου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου-Θεσπρωτός

Πύδνα Κίτρους-Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Καραϊσκάκης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

 

 

 


11η αγωνιστική 28η

Φαρκαδόνα-Νίκη Βόλου

Πιερικός-Αιγινιακός

Αχέρων Καναλακίου-Φωκικός

Δωτιέας Αγιάς-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Θεσπρωτός-Τύρναβος

Ρήγας Φεραίος-Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύδνα Κίτρους

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου


12η αγωνιστική 29η

Πιερικός-Φαρκαδόνα

Νίκη Βόλου-Αχέρων Καναλακίου

Αιγινιακός-Δωτιέας Αγιάς

Φωκικός-Θεσπρωτός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Ρήγας Φεραίος

Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καραϊσκάκης

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Εθνικός Φιλιππιάδας-Πύδνα Κίτρους

Ρεπό: Τύρναβος

 

 

 


13η αγωνιστική 30η

Φαρκαδόνα-Αχέρων Καναλακίου

Δωτιέας Αγιάς-Πιερικός

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου

Ρήγας Φεραίος-Αιγινιακός

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Τύρναβος

Εθνικός Φιλιππιάδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πύδνα Κίτρους-Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: Φωκικός

 

 

 


14η αγωνιστική 31η

Δωτιέας Αγιάς-Φαρκαδόνα

Αχέρων Καναλακίου-Θεσπρωτός

Πιερικός-Ρήγας Φεραίος

Αιγινιακός-ΑΕ Καραϊσκάκης

Φωκικός-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Εθνικός Φιλιππιάδας

Τύρναβος-Πύδνα Κίτρους

Οπούντιος Μαρτίνου-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

 

 


15η αγωνιστική 32η

Φαρκαδόνα-Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος-Δωτιέας Αγιάς

ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Νίκη Βόλου

Εθνικός Φιλιππιάδας-Αιγινιακός

Πύδνα Κίτρους-Φωκικός

Οπούντιος Μαρτίνου-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Τύρναβος

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

 

 

 


16η αγωνιστική 33η

Ρήγας Φεραίος-Φαρκαδόνα

Δωτιέας Αγιάς-ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχέρων Καναλακίου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πιερικός-Εθνικός Φιλιππιάδας

Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους

Αιγινιακός-Οπούντιος Μαρτίνου

Φωκικός-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Τύρναβος-Πύρασος Ν. Αγχιάλου

Ρεπό: Θεσπρωτός

 

 

 


17η αγωνιστική 34η

ΑΕ Καραϊσκάκης-Ρήγας Φεραίος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας-Δωτιέας Αγιάς

Πύδνα Κίτρους-Αχέρων Καναλακίου

Οπούντιος Μαρτίνου-Πιερικός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου

Τύρναβος-Αιγινιακός

Πύρασος Ν. Αγχιάλου-Φωκικός

Ρεπό: Φαρκαδόνα

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 14η

Ηρακλής Ψαχνών-Παναρκαδικός

Καλαμάτα-Δόξα Ν. Μανωλάδας

ΑΟ Λεβάντε-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λουτράκι-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Χαλκίδας-Αιολικός

Παναργειακός-ΠΑΟ Βάρδας

Σπάρτη-Ένωση Ερμιονίδας

 

 

 

 


2η αγωνιστική 15η

Καλαμάτα-Ηρακλής Ψαχνών

Παναρκαδικός-ΑΟ Λεβάντε

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Λουτράκι

Κανάρης Νενήτων-ΑΟ Χαλκίδας

Βύζας Μεγάρων-Παναργειακός

Αιολικός-Σπάρτη

ΠΑΟ Βάρδας-Ένωση Ερμιονίδας

 

 

 


3η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Λεβάντε

ΑΟ Λουτράκι-Καλαμάτα

ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός

Παναργειακός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Σπάρτη-Κανάρης Νενήτων

Ένωση Ερμιονίδας-Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός

 

 

 


4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Λεβάντε-ΑΟ Χαλκίδας

Καλαμάτα-Παναργειακός

Παναρκαδικός-Σπάρτη

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ένωση Ερμιονίδας

Κανάρης Νενήτων-ΠΑΟ Βάρδας

Βύζας Μεγάρων-Αιολικός

 

 

 


5η αγωνιστική 18η

Ηρακλής Ψαχνών-ΑΟ Χαλκίδας

Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι

Σπάρτη-ΑΟ Λεβάντε

Ένωση Ερμιονίδας-Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός

Αιολικός-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Βύζας Μεγάρων-Κανάρης Νενήτων

 

 

 

 

 


6η αγωνιστική 19η

Παναργειακός-Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χαλκίδας-Σπάρτη

ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Ερμιονίδας

ΑΟ Λεβάντε-ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα-Αιολικός

Παναρκαδικός-Βύζας Μεγάρων

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Κανάρης Νενήτων

 

 

 

 

 


7η αγωνιστική 20ή

Ηρακλής Ψαχνών-Σπάρτη

Ένωση Ερμιονίδας-Παναργειακός

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας

Αιολικός-ΑΟ Λουτράκι

Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Λεβάντε

Κανάρης Νενήτων-Καλαμάτα

Δόξα Ν. Μανωλάδας-Παναρκαδικός

 

 

 

 

 


8η αγωνιστική 21η

Ένωση Ερμιονίδας-Ηρακλής Ψαχνών

Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας

Παναργειακός-Αιολικός

ΑΟ Χαλκίδας-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λουτράκι-Κανάρης Νενήτων

ΑΟ Λεβάντε-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Καλαμάτα-Παναρκαδικός

 

 

 

 

 


9η αγωνιστική 22η

Ηρακλής Ψαχνών-ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Βύζας Μεγάρων-Σπάρτη

Κανάρης Νενήτων-Παναργειακός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΑΟ Χαλκίδας

Παναρκαδικός-ΑΟ Λουτράκι

ΑΟ Λεβάντε-Καλαμάτα

 

 

 

 

 


10η αγωνιστική 23η

Αιολικός-Ηρακλής Ψαχνών

ΠΑΟ Βάρδας-Βύζας Μεγάρων

Ένωση Ερμιονίδας-Κανάρης Νενήτων

Σπάρτη-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναργειακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Χαλκίδας-Καλαμάτα

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Λεβάντε

 

 

 

 

 


11η αγωνιστική 24η

Ηρακλής Ψαχνών-Βύζας Μεγάρων

Κανάρης Νενήτων-Αιολικός

Δόξα Ν. Μανωλάδας-ΠΑΟ Βάρδας

Παναρκαδικός-Ένωση Ερμιονίδας

Καλαμάτα-Σπάρτη

ΑΟ Λεβάντε-Παναργειακός

ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι

 

 

 

 

 


12η αγωνιστική 25η

Κανάρης Νενήτων-Ηρακλής Ψαχνών

Βύζας Μεγάρων-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Αιολικός-Παναρκαδικός

ΠΑΟ Βάρδας-Καλαμάτα

Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λεβάντε

Σπάρτη-ΑΟ Λουτράκι

Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίδας

 

 

 

 

13η αγωνιστική 26η

Ηρακλής Ψαχνών-Δόξα Ν. Μανωλάδας

Παναρκαδικός-Κανάρης Νενήτων

Καλαμάτα-Βύζας Μεγάρων

ΑΟ Λεβάντε-Αιολικός

ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας

ΑΟ Χαλκίδας-Ένωση Ερμιονίδας

Σπάρτη-Παναργειακός

 

 

 

 

 

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η

Αστέρας Βάρης-Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσώνα-ΑΟ Γλυφάδας

Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας

Ιάλυσος-Κηφισιά

Τράχωνες Αλίμου-Ατρόμητος Πειραιά

Επισκοπή-Ηράκλειο

Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών

Εθνικός Πειραιά-ΟΦΗ

 

 

 


2η αγωνιστική 17η

ΠΑΟ Κρουσώνα-Αστέρας Βάρης

Ιωνικός-Ηλυσιακός

ΑΟ Γλυφάδας-Ιάλυσος

Τριγλία Ραφήνας-Τράχωνες Αλίμου

Κηφισιά-Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας

Ηράκλειο-ΟΦΗ

Ερμής Ζωνιανών-Εθνικός Πειραιά

 

 

 

 


3η αγωνιστική 18η

Αστέρας Βάρης-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-ΠΑΟ Κρουσώνα

Τράχωνες Αλίμου-Ιωνικός

Επισκοπή-ΑΟ Γλυφάδας

Φωστήρας-Τριγλία Ραφήνας

ΟΦΗ-Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά

Ηράκλειο-Ερμής Ζωνιανών

 

 

 

 


4η αγωνιστική 19η

Ιάλυσος–Αστέρας Βάρης

Ηλυσιακός–Τράχωνες Αλίμου

ΠΑΟ Κρουσώνα–Επισκοπή

Ιωνικός–Φωστήρας

ΑΟ Γλυφάδας-ΟΦΗ

Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο

 

 

 

 

 


5η αγωνιστική 20ή

Αστέρας Βάρης-Τράχωνες Αλίμου

Επισκοπή-Ιάλυσος

Φωστήρας-Ηλυσιακός

ΟΦΗ-ΠΑΟ Κρουσώνα

Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Γλυφάδας

Ηράκλειο-Τριγλία Ραφήνας

Κηφισιά-Ατρόμητος Πειραιά

 

 

 

 


6η αγωνιστική 21η

Επισκοπή-Αστέρας Βάρης

Τράχωνες Αλίμου-Φωστήρας

Ιάλυσος-ΟΦΗ

Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Ερμής Ζωνιανών

Ιωνικός-Ηράκλειο

ΑΟ Γλυφάδας-Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά

 

 

 

 

 


7η αγωνιστική 22η

Αστέρας Βάρης-Φωστήρας

ΟΦΗ-Επισκοπή

Εθνικός Πειραιά-Τράχωνες Αλίμου

Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος

Ηράκλειο-Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά-ΠΑΟ Κρουσώνα

Κηφισιά-Ιωνικός

ΑΟ Γλυφάδας-Τριγλία Ραφήνας

 

 

 

 

 


8η αγωνιστική 23η

ΟΦΗ–Αστέρας Βάρης

Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά

Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τράχωνες Αλίμου-Ηράκλειο

Ιάλυσος-Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός-Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσώνα-Τριγλία Ραφήνας

Ιωνικός-ΑΟ Γλυφάδας

 

 

 

 

 


9η αγωνιστική 24η

Αστέρας Βάρης-Εθνικός Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών-ΟΦΗ

Ηράκλειο-Φωστήρας

Ατρόμητος Πειραιά-Επισκοπή

Κηφισιά-Τράχωνες Αλίμου

Τριγλία Ραφήνας-Ιάλυσος

ΑΟ Γλυφάδας-Ηλυσιακός

Ιωνικός-ΠΑΟ Κρουσώνα

 

 

 

 

 


10
η αγωνιστική 25η

Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Βάρης

Εθνικός Πειραιά-Ηράκλειο

ΟΦΗ-Ατρόμητος Πειραιά

Φωστήρας-Κηφισιά

Επισκοπή-Τριγλία Ραφήνας

Τράχωνες Αλίμου-ΑΟ Γλυφάδας

Ιάλυσος-Ιωνικός

Ηλυσιακός-ΠΑΟ Κρουσώνα

 

 

 

 

 


11
η αγωνιστική 26η

Αστέρας Βάρης-Ηράκλειο

Ατρόμητος Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών

Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας-ΟΦΗ

ΑΟ Γλυφάδας-Φωστήρας

Ιωνικός–Επισκοπή

ΠΑΟ Κρουσώνα–Τράχωνες Αλίμου

Ηλυσιακός–Ιάλυσος

 

 

 

 

 


12
η αγωνιστική 27η

Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Βάρης

Ηράκλειο-Κηφισιά

Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Γλυφάδας

ΟΦΗ-Ιωνικός

Φωστήρας-ΠΑΟ Κρουσώνα

Επισκοπή-Ηλυσιακός

Τράχωνες Αλίμου-Ιάλυσος

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.