Oragiaspor-dramas.gr

Κυριακή, 28 Σεπτεμβρίου 2014 22:12

Στα οχτώ γκολ σταμάτησε η Νέα Κρώμνη.....ημέρα φιλοξενουμενων με τέσσερα ΄΄διπλά'' στον 2ο όμιλο της Β΄ΕΠΣ Δράμας !!!!

Γράφτηκε από τον

Με την 1η αγωνιστική ξεκίνησε το πρωτάθλημα του 2ου ομίλου στην ΒΈΠΣ Δράμας όπου σημειώθηκαν τέσσερις νίκες φιλοξενουμένων και μια ισοπαλία .

Το αποτέλεσμα που ξεχώρισε ήταν η μεγάλη νίκη του Ακρίτα Νέας Κρώμνης με σκορ 0-8 μέσα στον Μεγαλόκαμπο ενώ νικήτρια στο τοπικό ντέρμπι με την Αργυρούπολη αναδείχθηκε η Δόξα Σιταγρών .....

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Β ΄ΕΠΣ Δράμας έχει ως εξής :

1η αγωνιστικη   
ΚΥΡΙΑΚΗ   28   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ    2014    
Σημειώθηκαν  23     γκολ =   23 γκολ  σύνολο    
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  1-3  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  1-3  
ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  0-8  
ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  0-3  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  2-2  
ΡΕΠΟ  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ   
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
  ΣΥΝΟΛΟ   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  3 1 1 0 0 8-0 +8   0 0 0 0 0 0-0 0   3 1 1 0 0 8-0 +8
2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  3 1 1 0 0 3-0 +3   0 0 0 0 0 0-0 0   3 1 1 0 0 3-0 +3
3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  3 1 1 0 0 3-1 +2   0 0 0 0 0 0-0 0   3 1 1 0 0 3-1 +2
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  3 1 1 0 0 3-1 +2   0 0 0 0 0 0-0 0   3 1 1 0 0 3-1 +2
5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ  1 1 0 1 0 2-2 0   1 1 0 1 0 2-2 0   0 0 0 0 0 0-0 0
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  1 1 0 1 0 2-2 0   0 0 0 0 0 0-0 0   1 1 0 1 0 2-2 0
7 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  0 1 0 0 1 1-3 -2   0 1 0 0 1 1-3 -2   0 0 0 0 0 0-0 0
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ  0 1 0 0 1 1-3 -2   0 1 0 0 1 1-3 -2   0 0 0 0 0 0-0 0
9 ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ  0 1 0 0 1 0-3 -3   0 1 0 0 1 0-3 -3   0 0 0 0 0 0-0 0
10 ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 0 1 0 0 1 0-8 -8   0 1 0 0 1 0-8 -8   0 0 0 0 0 0-0 0
11 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  0 0 0 0 0 0-0 0   0 0 0 0 0 0-0 0   0 0 0 0 0 0-0 0
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (2η  -----     ΚΥΡΙΑΚΗ  5   ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ  2014    )
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ORAGIASPOR-DRAMAS.GR
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
ΡΕΠΟ  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ 
Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 28 Σεπτεμβρίου 2014 22:12

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.