Ώρα για σπόρ της Δράμας

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Σε μια ακόμη μεγάλη αθλητική διοργάνωση θα δώσει το ''παρών'' ο Α.Σ. ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ''Άτλαντας Προσοτσάνης '' με την συμμετοχή του , στο διεθνές camp προετοιμασίας ''6th International Keumgang seminar attending teams'' στο Βέλγιο απο τις 26 εώς τις 30 Ιουλίου!!!!

Μάλιστα ο δραμινός σύλλογος θα ανταγωνιστεί τις εθνικές ομάδες Λουξεμβούργου , Τσεχίας , Ουγγαρίας και Γερμανίας  αλλά και κορυφαία club απο την ''γηραιά αλβιώνα'' !!!!

Παρακάτω δείτε τους αντιπάλους του Άτλαντα :

Ολοκληρώθηκε το απόγευμα του Σαββάτου 23/6 στο κλειστό γυμναστήριο Προσοτσάνης ''Γεώργιος Μακρής'' η αγωνιστική χρονιά για τον Α.Σ. ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ ''Άτλαντα Προσοτσάνης'' με την διεξαγωγή των προαγωγικών εξετάσεων και την επίδοση των μαύρων ζωνών στους αθλητές του συλλόγου.

Μπροστά σε αρκετούς φίλους του αθλήματος και συγγενείς των αθλητών , ο δραμινός σύλλογος πιστοποιήσε για μια ακόμη φορά το επίπεδο στο οποίο βρίσκεται αφού η αγωνιστική χρονιά που διανύσαμε ήταν αρκετά αποδοτική με την συγκομιδή αρκετών μεταλλίων και διακρίσεων τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό !

Αφιερωμάτων συνέχεια για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας ....με το 5ο μέρος όπου θα συναντήσουμε την ειδική βαθμολογία των ομάδων ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ !!!

Ποια ομάδα είχε την ισχυρότερη έδρα....ποια έδρα αποδείχθηκε ''μαύρη τρύπα''.....;

Οι απαντήσεις παρακάτω ......

Αναλυτικά :

Πέρασαν ακριβώς 33 χρόνια απο την μεγάλη πορεία του Πανδραμαϊκού στο Κύπελλο Ερασσιτεχνών όπου η ιστορική δραμινή ομάδα έφθασε μέχρι την κατάκτηση του....νικώντας στον τελικό την ομάδα της Πάτρας με 4-2 στα πέναλτι (κ.α. και παράταση 0-0)....και φέτος με την κατάκτηση του ντάμπλ ονειρεύεται να ξαναζήσει τα μεγαλεία του ένδοξου παρελθόντος......

Ας δούμε όμως τι έγινε πριν 33 χρόνια ....σύμφωνα με τον ''Πανδραμαϊκό Νόστο'' .....

Στο Κιλκίς, από τις 14 μέχρι τις 23/6, για προετοιμασία με την Εθνική Παίδων βρίσκονται  οι αθλητές του Α.Ο. Προσοτσάνης Χριστόδουλος Βασιλείου, Θανάσης Παπάζογλου και Αχιλλέας Τόσκας.

Έτσι οι νεαροί χειροσφαιριστές πιστοποίησαν με τον καλύτερο τρόπο την δουλειά που γίνεται στα αναπτυξιακά τμήματα του Α.Ο. Προσοτσάνης ενώ συμμετείχαν και στους αγώνες που έδωσε η Εθνική μας , με αντίπαλο  το Μαυροβούνιο.

Η ΕΠΣ Δράμας εξέδωσε Δελτίο Τύπου με το οποίο ανακοίνωσε αποφάσεις για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο 2019-20 για την ενημέρωση των ομάδων και την καλύτερη προετοιμασία των υποχρεώσεων τους....

Αναλυτικά :

Ολοκληρώθηκε την Παρασκεύη 21 Ιουνίου 2019 στην Προσοτσάνη Δράμας , η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Χειροσφαίρισης στις κατηγορίες Παγκορασίδες Β΄και Μίνι με την συμμετοχή 16 ομάδων και περισσοτέρων απο 250 αθλητριών!

Πρωταθλήτρια ομάδα αναδείχθηκε η διοργανώτρια Α.Ο. Προσοτσάνης που επικράτησε με σκορ 28-22 επί του Φίλιππου Βεροίας σε ένα πολύ δυνατό και ανταγωνιστικό ματς.....

Έτσι η δραμινή ομάδα διατήρησε την παράδοση που θέλει τα αναπτυξιακά τμήματα της ....να σαρώνουν τα πάντα τα τελευταία χρόνια...ενώ φέτος είναι και μια χρονιά - ορόσημο για τον σύλλογο με την παρθενική άνοδο στην Α1 Γυναικών Ελλάδος !

Ο Α.Ο. Προσοτσάνης για να φτάσει στην μεγάλη αυτή διάκριση επικράτησε κατα σειρά στον όμιλο επί του Φέρωνα Βεροίας (47-17) , επί του Λεωνίδα Αγ. Αναργύρων (29-22) και του Εθνικού Κοζάνης (27-17) , στην προημιτελική φάση επί της Ηλιούπολης (26-17), επί του ΓΑΣ Καματαρού (28-19) και επί του Ακρίτα Κάτω Νευροκοπίου στον ημιτελικό με σκορ 34-30 !!!!

 

Οι αθλήτριες τώρα που απαρτίζουν την νέα πρωταθλήτρια Ελλάδος  Α.Ο. Προσοτσάνης είναι οι κάτωθι :

Χαλβατζή Ευαγγελία 

Τόλιου Μιχαέλα 

Ράμα Σεμπαστιάνα 

Ράμα Γκρατσιέλα

Γόρδη Χρύσα 

Ζάμπα Βασιλική 

Σωτηριάδου Όλγα

Καστάρη Χριστίνα

Καστάρη Δήμητρα 

Χατζηδημητρίου Κωσταντίνα 

Ζεδαμάνη Ευαγγελία 

Καρέλα Μαρία 

Τσιόκα Νικολέτα

Χαλβατζή Νεφέλη 

Καρρά Αϊλήν 

Κατσιγιάννη Αναστσία 

Προπονήτρια της ομάδος της Προσοτσάης είναι η κ. Μαρία Λαζαρίδου.

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

Αη ΦΑΣΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

1

 

09:00

A

Α.Ο ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

28-8

41-17

2

 

10:00

Β

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

10-16

26-27

3

 

11:00

Γ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

13-14

20-24

4

 

12:00

Δ

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

16-10

30-20

5

 

13:00

Α

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

8-15

23-26

6

 

14:00

Β

ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

10-17

22-37

7

 

15:00

Γ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

11-21

17-35

8

 

16:00

Δ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Α.Σ.Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

9-12

19-24

9

 

17:00

Α

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

14-13

29-22

10

 

18:00

Β

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 - Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

22-5

41-13

11

 

19:00

Γ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ- ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

17-13

34-27

12

 

20:00

Δ

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Σ. Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

17-12

35-22

 

 

 

Αη ΦΑΣΗ

ΤΡΙΤΗ 18 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

13

 

09:00

Γ

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ- Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2-10

8-20

14

 

10:00

Δ

ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ- ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

11-17

22-34

15

 

11:00

Α

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

19-7

29-19

16

 

12:00

Β

ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ- Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

8-15

17-38

17

 

13:00

Γ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ- Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

15-7

27-16

18

 

14:00

Δ

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

15-7

28-16

19

 

15:00

Α

Α.Ο ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ- Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

14-9

27-17

20

 

16:00

Β

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006- ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

17-2

33-10

21

 

17:00

Γ

Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ- ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

14-14

29-20

22

 

18:00

Δ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β- Α.Σ. Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

16-9

28-23

23

 

19:00

Α

ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

9-19

19-30

24

 

20:00

Β

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005- Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

22-11

39-28

 

 

 

Βη ΦΑΣΗ

ΝΕΟΙ ΟΜΙΛΟΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

25

 

09:00

 

Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

13-7

25-16

26

 

10:00

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

13-13

26-27

27

 

11:00

 

Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

13-16

25-30

28

 

12:00

 

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006

13-11

26-17

29

 

13:00

 

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

16-7

25-16

30

 

14:00

 

ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

11-15

21-29

31

 

15:00

 

ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12-12

20-28

32

 

16:00

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Α.Σ.Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

7-10

11-22

33

 

17:00

 

Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10-11

21-25

34

 

18:00

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

16-15

31-26

35

 

19:00

 

Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ - Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006

12-20

15-28

36

 

20:00

 

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

16-15

34-30

 

 

 

 

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

37

 

09:00

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

3-13

9-27

38

 

10:00

 

ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - Α.Σ.Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

19-14

34-28

39

 

11:00

 

ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

14-11

29-20

40

 

12:00

 

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

12-8

29-23

 

 

 

 

Γη ΦΑΣΗ

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

41

5-8

13:00

 

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

17-12

27-23

42

5-8

14:00

 

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β.

16-11

27-18

43

1-4

15:00

 

Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

12-11

22-20

44

1-4

16:00

 

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

13-9

28-19

 

 

 

 

Γη ΦΑΣΗ

ΠΕΜΠΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

45

15 - 16

17:00

 

ΠΑΣ ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

7-17

21-27

46

13 - 14

18:00

 

ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

12-19

26-36

47

11 - 12

19:00

 

Π.Α.Ο.Κ. / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - Α.Σ.Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ

12-20

32-36

48

9 - 10

20:00

 

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12-10

27-20

 

 

 

 

 

Γη ΦΑΣΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Αρ. Αγ.

Θέσεις

Ώρα

Όμιλος

Ομάδα Α vs Ομάδα Β

Ημίχρονο

Τελικό

49

7-8

09:00

 

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ.Β. - Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ

9-14

18-31

50

5-6

10:00

 

Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

14-15

29-26

51

3-4

11:00

 

Γ.Α.Σ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΕΣ 2005

12-13

22-20

52

1-2

12:00

 

Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

15-9

28-22

 

 

 

 

 

Η τελική κατάταξη 

 

 1. Α.Ο. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

2. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3. ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

4.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

5. Α.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006

6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

7. Α.Ο. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 

8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 

9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 

10. ΑΕΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 

11. ΠΑΟΚ / ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ 

12.Α.Σ.Γ.Σ. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ 

13. ΒΟΡΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 

14. ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 

15.ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 

16. ΑΕΡΩΠΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 

 

Αφιερωμάτων συνέχεια για το πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας 2018-19 ....και στην 4η ενότητα θα ασχοληθούμε με την βαθμολογία που συγκέντρωσαν οι 15 ομάδες....τόσο στον Α΄Γύρο....όσο και στον Β΄Γύρο.....ενώ στον τελευταίο πίνακα μπορείτε να δείτε την συγκριτικό πίνακα και για τους δύο γύρους....!

Αναλυτικά :

Ο Φώτης Χατζηκυριάκου είναι τελικά ο ''εκλεκτός'' της νεοεκλεγείσας διοίκησης στον Γ.Σ. Προσοτσάνης για την τεχνική ηγεσία του δραμινού συλλόγου.

Ο 45χρονος έμπειρος προπονητής αναλαμβάνει την ομάδα της Προσοτσάνης .....και επιστρέφει 18 ολόκληρα χρόνια μετά ...εκεί απ'όπου ξεκίνησε την προπονητική του διαδρομή αφού την περίοδο 2001-2003 είχε αναλάβει τις ακαδημίες της δραμινής ομάδας!!!!

Εκτός των άλλων ο Φώτης Χατζηκυριάκου -ο οποίος αποτελεί εκ των επιτυχημένων προπονητών τα τελευταία χρόνια καθοδηγώντας την Δόξα Βώλακα απο την Β΄ΕΠΣ Δράμας στις πρώτες θέσεις της Α΄ΕΠΣΔ και στον τελικό κυπέλλου απέναντι στην Δόξα Δράμας αλλά και στην κατάκτηση του ντάμπλ με την Α.Ε. Καλαμπακίου και την άνοδο στην Γ΄Εθνική - έχει εργαστεί εκτός των άλλων σε Ποντιακό Αργυρούπολης (2005-2006  / Β΄ΕΠΣ Δράμας) , Ελπίδα Καλού Αγρού (2005-06 / Β' ΕΠΣΔ) , Αστέρας Κουδουνίων (2006-2007 / Β΄ΕΠΣΔ) ,  Ορφέας Χωριστής (2007-2010) , Μεγ.Αλέξ. Αγίου Αθανασίου (2010-2011 / Α΄ΕΠΣΔ) , Αμαζόνες Δράμας (2011-2013 / Α΄Εθνική Γυναικών) , Μεγ.Αλ. Αγίου Αθανασίου (2013-14 /Α΄ΕΠΣΔ ) , Κεραυνός Κρηνίδων (2014-15 / Α' ΕΠΣ Καβάλας) , Δόξα Βώλακα (2015-2017/ Α' και Β΄ΕΠΣ Δράμας ) και Α.Ε. Καλαμπακίου ( 2017-2018 / Ντάμπλ στην Α΄ΕΠΣΔ και άνοδος στην Γ΄Εθνική κατηγορία) ....

 

Boηθός του Φώτη Χατζηκυριάκου θα είναι για μια ακόμη χρονιά ο κ. Σπύρος Ξανθόπουλος.

 

Η ''Ο΄΄ εύχεται αγαστή συνεργασία και στις δύο πλεύρες !

 

Ο Α.Σ.Γαία Δράμας , με αφορμή τη συμπλήρωση 3 χρόνων από την ίδρυσή του, προσκαλεί τις αθλήτριες του, την Παρασκευή 21 Ιουνίου 2019 από τις 17:30 το απογευματάκι μέχρι όσο πάει , σε μια Καλοκαιρινή Γιορτή για μικρούς και μεγάλους, στους καταπράσινους χώρους του Αθλητικού κέντρου Κραχτίδη
Τα παιδιά θα έχουν την ευκαιρία να καλωσορίσουν το καλοκαίρι με ένα πλούσιο πρόγραμμα δράσεων και παιχνιδιών και beach volley. Πολλές ώρες χαράς και παιχνιδιού θα περιμένουν παιδιά και γονείς, που θα έχουν την ευκαιρία να περάσουν μία όμορφη και ξέγνοιαστη Παρασκευή.
Παράλληλα θα μπορείτε να βρείτε πλούσιο μπουφέ, σουβλάκια, σουτζουκάκια, λιχουδιές, γλυκά, χυμούς, αναψυκτικά κ.α. που θα είναι διαθέσιμα εντελώς δωρεάν. Το μόνο που θέλουμε είναι χαμόγελο και ανεβασμένη διάθεση.

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.