Ώρα για σπόρ της Δράμας

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Με τρεις αναμετρήσεις ξεκίνησε η 2η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Δράμας με τις ομάδες να είναι ιδιαίτερα ορεξάτες στον επιθετικό τομέα....σημειώνοντας 15 γκολ σε τρεις αγώνες...

Αναλυτικά τα αποτελέσματα :

 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ   4-2

 

ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ           1-4

 

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  -  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ   0-1

 

τα υπόλοιπα ματς θα διεξαχθούν την Τετάρτη  25 Σεπτεμβρίου

Ενα χορταστικό ματς είχαν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν  όσοι βρέθηκαν στο γηπεδο ''Δημήτριος Κραχτίδης '' ....

Αμπελόκηποι και Προσοτσάνη αναδείχθησαν ισόπαλοι με σκορ 3-3.......και ο φακός της ORAGIASPOR-DRAMAS ήταν εκεί.......ενω μπορείτε να  παρακολουθήστε παρακάτω πλούσιο φωτορεπορταζ!!!!!!!!!!!!!!!

Με την 2η αγωνιστικη συνεχιστηκε το πρωτάθλημα της Α΄κατηγοριας της ΕΠΣ Δράμας , όπου οι φίλαθλοι γέμισαν τα γήπεδα και ευχαριστήθηκαν γκολ και θέαμα!!!

Απο σήμερα κιόλας έχουμε μόνο μια ομάδα στην κορυφή , με την Καλλίφυτο να εκμεταλλεύεται τις ''γκέλες'' των υπόλοιπων ομάδων και σε συνάρτηση με το ρεπό που είχε απολαμβάνει την μοναξιά της κορυφής....

Στο ''Δημήτριος Κραχτίδης'' είχαμε το μέχρι στιγμής καλύτερο ματς του πρωτάθληματος......με την Προσοτσάνη να προηγείται εκτός έδρας των Αμπελοκήπων με σκορ 0-3...αλλά οι γηπεδούχοι πέτυχαν μια ''επική'' ανατροπή ισοφαρίζοντας στο τελικο σκορ 3-3 στο 89΄!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οι Φίλιπποι Δοξάτου πέτυχαν μια σημαντική εκτός έδρας νίκη με σκορ 2-3 στην δύσκολη έδρα της Φτελιάς.....ενώ ο Ακρίτας Κάτω Νευροκοπιου  μετά το στραπάτσο της πρεμιέρας......ξεσπασε εναντίον του Φωτολίβους με σκορ 4-1...

Στην Χωριστή , η τοπική ομάδα και η Δόξα Βώλακα έμειναν στο 0-0 παρα το δυνατό παιχνίδι που έγινε  ενω στο Μοναστηράκι η τοπική ομάδα ηττήθηκε απο το  Περιθώρι με σκορ 0-2.....

Τέλος ,σημαντικές εκτός έδρας νίκες πέτυχαν ο Ξηροπόταμος (1-2 μέσα στον Αγιο Αθανάσιο ) και το Καλαμπάκι (1-2 μέσα στον Πανδραμαϊκό...

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής , οι σκορερς , αναλυτική βαθμολογία (συνολική , εντος-εκτος) και η επόμενη αγωνιστική έχουν ως εξής :

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΣΑΒΒΑΤΟ  14  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ      ΩΡΑ  17:00
Σημειώθηκαν 24 γκολ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  3-3 79΄,88΄ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γ. ,89'ΟΥΡΟΥΜΗΣ - 37'Κ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ,52'ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ,73'ΡΟΥΣΣΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0-0  
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ- Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1-2 16΄ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ -10΄ΣΙΝΤΟΣ,48΄ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ 0-2 4΄ΠΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ,90'ΠΑΣΧΑΛΗΣ 
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-2 38ΆΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ - 2'Μ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ , 37΄ΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 2-3 11'ΚΟΝΣΟΥΛΙΑ,65'αυτ.ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ - 9'ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ,37'ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ,83'ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 4-1 22΄ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ,48',73'ΣΠΥΡΙΔΗΣ,86'ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ - 9'ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ρεπο ο Εθνικός Αστήρ Καλλιφύτου    
 
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (μετά την 2η αγωνιστικη)
    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 6 2 0 0 5-0 +5   6 2 0 0 5-0 +5   0 0 0 0 0-0 0
2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 4 1 1 0 5-3 +2   1 0 1 0 3-3 -   3 1 0 0 2-0 +2
3 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  4 1 1 0 4-3 +2   1 0 1 0 1-1 -   3 1 0 0 3-2 +1
4 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ  4 1 1 0 4-3 +1   3 1 0 0 1-0 +1   1 0 1 0 3-3 -
5 ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  3 1 0 1 5-3 +2   0 0 0 1 2-3 -1   3 1 0 0 3-0 +3
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3 1 0 1 4-3 +1   3 1 0 0 4-1 +3   0 0 0 1 0-2 -2
7 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  3 1 0 1 5-4 +1   0 0 0 1 1-2 -1   3 1 0 0 4-2 +2
8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 3 1 0 1 3-2 +1   0 0 0 1 0-2 -2   3 1 0 0 3-0 +3
9 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 1 0 1 2-2 -   0 0 0 0 0-0 0   3 1 0 1 2-2 -
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ  3 1 0 1 2-2 -   0 0 0 1 0-2 -2   3 1 0 0 2-0 +2
11 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  3 1 0 1 4-5 -1   0 0 0 1 2-4 -2   3 1 0 0 2-1 +1
12 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  3 1 0 1 2-4 -2   3 1 0 0 1-0 +1   0 0 0 1 1-4 -1
13 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  2 0 2 0 1-1 -   1 0 1 0 0-0 -   1 0 1 0 1-1 -
14 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  1 0 1 1 0-3 -3   0 0 0 1 0-3 -3   1 0 1 0 0-0 -
15 Α.Ο.ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  0 0 0 2 1-3 -2   0 0 0 1 1-2 -1   0 0 0 1 0-1 -1
16 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ ΑΠΌ  ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ   (3η --  ΣΑΒΒΑΤΟ  21  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013 ---ΩΡΑ 17:00 μ.μ.)
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΡΕΠΟ : ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 

Για ένα ακόμη σαββατοκύριακο , η ORAGIASPOR-DRAMAS πιστή στο ραντεβού με την έγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση θα βρεθεί στους αγώνες Αμπελοκήπων - Προσοτσάνης και Χωριστής - Βωλακα , των οποίων θα μπορέσετε να απολαύσετε πλούσια φωτορεπορταζ το βράδυ του Σαββάτου....

Μέινετε συντονισμένοι στην ORAGIASPOR-DRAMAS !!!!!!!!

Αγωνιστικη δράση δεν έχουμε μόνο για την Α΄κατηγορία της ΕΠΣ Δράμας σήμερα Σαββάτο  14/9 μιας και αύριο Κυριακή 15/9 θα διεξαχθούν τρεις αναμετρήσεις για την Β΄φάση του κυπέλλου Δράμας.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ
15/09/13 16.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ    Ε. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε.
15/09/13 16.30 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Γ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ.
15/09/13 16.30 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ  Σ. ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ   Ζ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β.

Με την 2η αγωνιστική συνεχίζεται αυτό το σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας ΕΠΣ Δράμας .

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τους ορισμούς των διαιτητών που ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας....

ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
17:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
17:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ Θ. ΒΑΝΤΣΗΣ   Ι. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Ι. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
17:00 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ
17:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ   Γ. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ   Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ Σ.
17:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ Α. ΒΑΡΛΑΜΗΣ Β. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π.    ΔΑΝΤΗΣ Ι.
17:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ Α. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Β. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
17:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ Κ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ Θ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ   Κ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ/ΔΡΑΜΑΣ

Ανακοινώθηκαν απο την ΚΕΔ/ΕΠΟ , οι διαιτητές των αγώνων της 1ης φάσης του κυπέλλου Ελλάδος που θα διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητες των αγώνων είναι οι εξής :

Διαβάστε παρακάτω το πρόγραμμα των δραστηριοτήτων της Ακαδημίας Γ.Σ. Δόξα Δράμας για το ερχόμενο σαββατοκύριακο 14 και 15  Σεπτεμβρίου....

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1999 ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.00 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
2000 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ - ΔΟΞΑ 09.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΠΟΣΚΟΣ
2001 ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.45 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
2002
ΜΑΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 10.30 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ
2003
ΜΑΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.45 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
2004 ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 10.30 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ  ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ
2005 ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 11.45 ΔΟΞΑΣ ΜΠΟΣΚΟΣ
2006 ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 10.30 ΔΟΞΑΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2013
ΤΜΗΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
2002
ΑΣΠΡΟΙ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ - ΔΟΞΑ 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ
2003
ΑΣΠΡΟΙ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΣ - ΔΟΞΑ 10.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ

Ανακοινώθηκαν την Πέμπτη (12/9) οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου για το Κύπελλο Γ’ Εθνικής.Στον αγώνα της Δόξας Πετρούσας με αντίπαλο τον Εθνικό Αγιονέριου ''αρχων του αγώνα '' θα είναι ο κ. Κετεσίδης απο τον Σ.Δ. Σερρών ενώ δραμινή εκπροσώπηση θα έχουμε απο τον κ. Ζήρδα που ορίστηκε 2ος βοηθός στον αγώνα Μακεδονικός-ΠΑΟ Κοσμίου  ενώ ο κ. Μάκης Ευθυμιάδης θα ειναι παρατηρήτης διαιτησίας στον αγωνα Κοκκινόχωμα - Διγενής Λακκώματος.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

Η κλήρωση για όλες τις διοργανώσεις της ΕΚΑΣΑΜΑΘ θα γίνει την Πέμπτη (ώρα 1μμ) στην Κομοτηνή, στα γραφεία της μπασκετικής περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας- Θράκης. Ενόψει της διαδικασίας, η ORAGIASPOR-DRAMAS  παρουσιάζει τις συμμετοχές ανά κατηγορία και τον τρόπο με τον οποίο θα διεξαχθούν τα πρωταθλήματα και το κύπελλο της περιόδου 2013-14.

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.