Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 15 Ιουλίου 2022 20:38

Conference League : τα αποτελέσματα του 1ου προκριματικού γύρου....και τα ζευγάρια του 2ου προκριματικού γύρου!

Γράφτηκε από τον

Ολοκληρώθηκε το βράδυ της Πέμπτης , ο 1ος προκριματικός γύρος του Κόνφερενς Λίγκ όπου σε 29 αναμετρήσεις σημειώθηκαν 81 γκολ!

Παρακάτω δείτε όλα τα αποτελέσματα (με κίτρινο χρώμα οι ομάδες που προκρίθηκαν) καθώς και ποια είναι τα ζευγάρια στον 2ο προκριματικό γύρο όπου ΠΑΟΚ και Άρης ''ρίχνονται'' στην μάχη!

Αναλυτικά :

CONFERENCE LEAGUE
1oς προκριματικός γύρος (7 και 14 Ιουλίου)
    Α΄ΜΑΤΣ Β’ ΜΑΤΣ
ΓΚΖΙΡΑ ΓΙΟΥΝ. (ΜΑΛΤΑ) ΑΘΛΕΤΙΚ Ν΄ΕΣΚΑΛΝΤΕΣ (ΑΝΔΟΡΑ) 1-1 1-0
ΣΕΝΤ ΤΖΟΤΖΕΦ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ) ΛΑΡΝ (Β.ΙΡΛΑΝΔΙΑ) 0-0 1-0
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) ΝΤΡΙΤΑ (ΚΟΣΟΒΟ) 1-0 0-3
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) ΕΟΥΡΟΠΑ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ) 1-0 2-1
ΑΛΑΣΚΕΡΤ (ΑΡΜΕΝΙΑ) ΧΑΜΡΟΥΝ ΣΠΑΡΤΑΚΣ (ΜΑΛΤΑ) 1-0 1-4
ΣΑΝΤΑ ΚΟΛΟΜΑ (ΑΝΔΟΡΑ) ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) 0-1 1-4
ΠΑΝΕΒΕΖΙΣ (ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) ΜΛΣΑΜΙ (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) 0-0 0-2
ΚΟΥΟΠΙΟ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) ΝΤΙΛΑ ΓΚΟΡΙ ( ΓΕΩΡΓΙΑ) 2-0 0-0
ΜΠΟΡΑΤΣ ΜΠΑΝΙΑ ΛΟΥΚΑ (ΒΟΣΝΙΑ) Β36 ΤΟΡΣΒΑΝ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) 2-0 3-4 πεν. (1-3 παρ. / κ.α.)
ΣΑΜΠΟΥΡΤΟΛΟ ΤΙΦΛ. (ΓΕΩΡΓΙΑ) ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ (ΑΛΒΑΝΙΑ) 0-1 5-4 πεν. (1-0 παρ./κ.α.)
ΠΟΓΚΟΝ (ΠΟΛΩΝΙΑ) ΚΡ ΡΕΙΚΙΑΒΙΚ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) 4-1 0-1
ΜΑΓΚΠΙΣ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ) ΚΡΟΥΣΑΝΤΕΡΣ (Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ) 2-1 1-3
ΦΛΟΡΑ (ΕΣΘΟΝΙΑ) ΣΕΝΙΑΓΙΟΕΝ (ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ) 1-0 2-4
ΡΟΥΖΕΜΠΕΡΟΚ (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) ΖΑΛΓΚΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ (ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) 2-0 0-0
ΝΤΙΝΑΜΟ ΤΜΠΛΙΣΙ (ΓΕΩΡΓΙΑ) ΠΑΪΝΤΕ (ΕΣΘΟΝΙΑ) 2-3 5-6 πεν. (2-1 παρ./κ.α. 1-0)
ΣΦΙΝΤΟΥΛ (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) ΜΟΥΡΑ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ) 1-2 1-2
ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑΣ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ) ΝΤΙΦΕΡΝΤΑΝΖ (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) 1-1 2-1
ΦΛΟΡΙΑΝΑ (ΜΑΛΤΑ) ΠΕΤΡΟΚΟΥΜΠ (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) 0-0 0-1
ΛΑΤΣΙ (ΑΛΒΑΝΙΑ) ΙΣΚΡΑ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) 0-0 1-0
ΓΚΙΛΙΑΝΙ (ΚΟΣΟΒΟ) ΛΙΕΠΑΓΙΑ (ΛΕΤΟΝΙΑ) 1-0 1-3
ΜΠΑΛΑ ΤΑΟΥΝ (ΟΥΑΛΛΙΑ) ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) 1-2 3-4 πεν. (1-0 παρ. / κ.α.)
ΦΟΛΑ ΕΣ (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) ΤΡΕ ΦΙΟΡΙ (ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ) 0-1 1-3
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) ΝΤΕΤΣΙΤΣ ΤΟΥΖΙ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) 1-1 2-1
ΣΚΕΝΤΙΓΙΑ (ΣΚΟΠΙΑ) ΑΡΑΡΑΤ (ΑΡΜΕΝΙΑ) 2-0 2-2
ΗΒ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) ΝΙΟΥΤΑΟΥΝ (ΟΥΑΛΛΙΑ ) 1-0 2-4 πεν. (1-2 παρ./κ.α)
ΛΕΧΙΑ (ΠΟΛΩΝΙΑ) ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ ΠΑΝΤΕΦ (ΣΚΟΠΙΑ) 4-1 2-1
ΜΠΟΥΝΤΟΣΝΟΣΤ (ΒΟΣΝΙΑ) ΛΙΑΠΙ (ΚΟΣΟΒΟ) 2-0 2-2
ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) ΚΛΙΦΤΟΝΒΙΛ (Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ) 2-1 3-0
ΤΡΕ ΠΕΝΕ (ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ) ΤΟΥΖΛΑ (ΒΟΣΝΙΑ) 0-2 0-6
ΝΤΕΡΙ ΣΙΤΥ (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) ΡΙΓΑ (ΛΕΤΟΝΙΑ) 0-2 0-2

 

CONFERENCE LEAGUE
2oς προκριματικός γύρος (21 και 28 Ιουλίου)
    Α΄ΜΑΤΣ Β’ ΜΑΤΣ
ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) ΑΠΟΕΛ (ΚΥΠΡΟΣ)    
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ ΣΤΡΕΝΤΑ (ΣΛΟΒΑΚΙΑ)    
ΣΟΥΤΙΕΣΚΑ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ) ΚΙ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ)    
ΚΙΖΙΛΤΣΑΡ (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ) ΟΣΙΓΙΕΚ (ΚΡΟΑΤΙΑ)    
ΤΟΜΠΟΛ ΚΟΣΤΟΝΑΪ (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ) ΛΙΝΚΟΛΝ ΡΕΝΤ ΙΜΠΣ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ)    
ΚΑΪΡΑΤ (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ) ΚΙΣΒΑΡΝΤΑ (ΟΥΓΓΑΡΙΑ)    
ΛΙΕΠΑΓΙΑ (ΛΕΤΟΝΙΑ) ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΙΣ (ΕΛΒΕΤΙΑ)    
ΑΡΑΡΑΤ (ΑΡΜΕΝΙΑ) ΠΑΪΝΤΕ (ΕΣΘΟΝΙΑ)    
ΒΑΛΜΙΕΡΑ (ΛΕΤΟΝΙΑ) ΣΚΕΝΤΙΓΙΑ (ΣΚΟΠΙΑ)    
ΜΑΚΕΝΤΟΝΙΓΙΑ (ΣΚΟΠΙΑ) ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ)    
ΛΕΧ (ΠΟΛΩΝΙΑ) ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ (ΓΕΩΡΓΙΑ)    
ΣΑΜΠΟΥΡΤΟΛΟ (ΓΕΩΡΓΙΑ) ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡ. (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)    
ΖΙΡΑ (ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ) ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ (ΙΣΡΑΗΛ)    
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ (ΦΙΛΑΝΔΙΑ) ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)    
ΜΟΛΝΤΕ (ΝΟΡΒΗΓΙΑ) ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ (ΣΟΥΗΔΙΑ)    
ΚΟΠΕΡ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ) ΒΑΝΤΟΥΖ (ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ)    
ΚΟΥΟΠΙΟ (ΦΙΛΑΝΔΙΑ) ΜΛΣΑΜΙ (ΜΟΛΔΑΒΙΑ)    
ΣΟΥΝΤΟΥΒΑ ( ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ) ΒΙΜΠΟΡΓΚ (ΔΑΝΙΑ)    
ΠΟΓΚΟΝ (ΠΟΛΩΝΙΑ) ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ (ΔΑΝΙΑ)    
ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) ΡΙΓΑ (ΛΕΤΟΝΙΑ)    
ΓΚΖΙΡΑ ΓΙΟΥΝ. (ΜΑΛΤΑ) ΝΙΣ ΡΑΝΤΝΙΣΚΙ (ΣΕΡΒΙΑ)    
ΦΕΧΕΡΒΑΡ (ΟΥΓΓΑΡΙΑ) ΓΚΑΜΠΑΛΑ (ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ)    
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ (ΑΥΣΤΡΙΑ) ΛΕΧΙΑ (ΠΟΛΩΝΙΑ)    
ΣΕΝΤ ΤΖΟΖΕΦ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ) ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ (ΤΣΕΧΙΑ)    
Β36 ΤΟΡΣΒΑΝ (ΝΗΣΙΑ ΦΕΡΟΕ) ΤΡΕ ΦΙΟΡΙ (ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ)    
ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΕΛΒΕΤΙΑ) ΚΡΟΥΣΑΝΤΕΡΣ (Β.ΙΡΛΑΝΔΙΑ)    
ΑΝΤΒΕΡΠ (ΒΕΛΓΙΟ) ΝΤΡΙΤΑ (ΚΟΣΟΒΟ)    
ΠΕΤΡΟΚΟΥΜΠ (ΜΟΛΔΑΒΙΑ) ΛΑΤΣΙ (ΑΛΒΑΝΙΑ)    
ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ (ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ) ΠΑΟΚ (ΕΛΛΑΔΑ)    
ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ (ΟΥΚΡΑΝΙΑ) ΑΙΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ (ΣΟΥΗΔΙΑ)    
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ (ΤΣΕΧΙΑ) ΒΙΚΙΝΓΚ (ΝΟΡΒΗΓΙΑ)    
ΚΛΟΥΖ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) ΙΝΤΕΡ Ν’ ΕΣΚΑΛΝΤΕΣ (ΑΝΔΟΡΑ)    
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΣΟΥ (ΚΥΠΡΟΣ) ΝΕΦΤΣΙ ΜΠΑΚΟΥ (ΑΖΕΡΜΠΑΙΤΖΑΝ)    
ΧΑΠΟΕΛ ΜΠΕΕΡ ΣΕΒΑ (ΙΣΡΑΗΛ) ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)    
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ (ΤΟΥΡΚΙΑ) ΝΕΤΑΝΙΑ (ΙΣΡΑΗΛ)    
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΕΛΛΑΔΑ) ΓΚΟΜΕΛ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ)    
ΣΕΠΣΙ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΙΟΥΜΠΛΙΑΝΑ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ)    
ΡΑΣΙΝΓΚ ΟΥΝΙΟΝ (ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ) ΤΣΟΥΚΑΡΙΣΚΙ (ΣΕΡΒΙΑ)    
ΒΕΛΕΖ (ΒΟΣΝΙΑ) ΧΑΜΡΑΝ (ΜΑΛΤΑ)    
ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ (ΣΛΟΒΑΚΙΑ) ΝΙΟΥΤΑΟΥΝ (ΟΥΑΛΛΙΑ)    
ΑΛΚΜΑΑΡ (ΟΛΛΑΝΔΙΑ) ΤΟΥΖΛΑ (ΒΟΣΝΙΑ)    
ΡΙΕΚΑ (ΚΡΟΑΤΙΑ) ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ (ΣΟΥΗΔΙΑ)    
ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ (ΙΡΛΑΝΔΙΑ) ΜΟΥΡΑ (ΣΛΟΒΕΝΙΑ )    
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ (ΣΚΩΤΙΑ) ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ (ΙΡΛΑΝΔΙΑ)    
ΒΛΑΖΝΙΑ (ΑΛΒΑΝΙΑ) ΚΡΑΪΟΒΑ (ΡΟΥΜΑΝΙΑ)    
ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ (ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ) ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ (ΤΟΥΡΚΙΑ)    
ΡΑΚΟΒ (ΠΟΛΩΝΙΑ) ΑΣΤΑΝΑ (ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ)    
ΜΠΡΕΪΝΤΑΜΠΛΙΚ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) ΜΠΟΥΝΤΟΣΝΟΣΤ (ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ)    
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚΙΑΒΙΚ (ΙΣΛΑΝΔΙΑ) ΤΝS (ΟΥΑΛΛΙΑ)    
ΒΙΤΟΡΙΑ (ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ) ΠΟΥΣΚΑΣ ΑΚΑΝΤΕΜΙΚ (ΟΥΓΓΑΡΙΑ)    
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 15 Ιουλίου 2022 20:46

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.