Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 09 Σεπτεμβρίου 2014 21:09

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στον Νότιο όμιλο της Β΄εθνικής !

Γράφτηκε από τον
Πραματοποιήθηκε η κλήρωση για το ερχόμενο πρωτάθλημα της Β΄εθνικής .
Αναλυτικά το πρόγραμμα στο Νότιο όμιλο της Football League για τη σεζόν 2014-15.


1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα

Άλιμος - Πανηλειακός

Επισκοπή - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - ΑΕΚ

Ερμιονίδα - Χανιά

Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή

 

2η αγωνιστική

Παναχαϊκή - Ηρακλής Ψαχνών

Καλλιθέα - Άλιμος

Πανηλειακός - Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός - Ερμιονίδα

ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης

Χανιά - Φωστήρας

Ρεπό: Επισκοπή

 

3η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Άλιμος

Επισκοπή - Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος - Καλλιθέα

Απόλλων Σμύρνης - Πανηλειακός

Φωστήρας - Αχαρναϊκός

Χανιά - ΑΕΚ

Ρεπό: Ερμιονίδα

 

4η αγωνιστική

Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών

Άλιμος - Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή - Ερμιονίδα

Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης

Πανηλειακός - Χανιά

Αχαρναϊκός - ΑΕΚ

Ρεπό: Φωστήρας

 

5η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος

Ερμιονίδα - Επισκοπή

Απόλλων Σμύρνης - Άλιμος

Φωστήρας - Παναχαϊκή

Χανιά - Καλλιθέα

Αχαρναϊκός - Πανηλειακός

Ρεπό: ΑΕΚ

 

6η αγωνιστική

Ερμιονίδα - Ηρακλής Ψαχνών

Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης

Επισκοπή - Φωστήρας

Άλιμος - Χανιά

Παναχαϊκή - ΑΕΚ

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Ρεπό: Πανηλειακός

 

7η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Απόλλων Σμύρνης

Φωστήρας - Ερμιονίδα

Χανιά - Παναιγιάλειος

ΑΕΚ - Επισκοπή

Αχαρναϊκός - Άλιμος

Πανηλειακός - Παναχαϊκή

Ρεπό: Καλλιθέα

 

8η αγωνιστική

Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών

Απόλλων Σμύρνης - Χανιά

Ερμιονίδα - ΑΕΚ

Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός

Επισκοπή - Πανηλειακός

Παναχαϊκή - Καλλιθέα

Ρεπό: Άλιμος

 

9η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Χανιά

ΑΕΚ - Φωστήρας

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Πανηλειακός - Ερμιονίδα

Καλλιθέα - Επισκοπή

Άλιμος - Παναχαϊκή

Ρεπό: Παναιγιάλειος

10η αγωνιστική

ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών

Χανιά - Αχαρναϊκός

Φωστήρας - Πανηλειακός

Ερμιονίδα - Καλλιθέα

Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή

Επισκοπή - Άλιμος

Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης

11η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός

Πανηλειακός - ΑΕΚ

Καλλιθέα - Φωστήρας

Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης

Άλιμος - Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος - Επισκοπή

Ρεπό: Χανιά

12η αγωνιστική

Πανηλειακός - Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕΚ - Καλλιθέα

Χανιά - Παναχαϊκή

Φωστήρας - Άλιμος

Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή

Ερμιονίδα - Παναιγιάλειος

Ρεπό: Αχαρναϊκός

13η αγωνιστική

Καλλιθέα - Πανηλειακός

Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός

Άλιμος - ΑΕΚ

Επισκοπή - Χανιά

Παναιγιάλειος - Φωστήρας

Απόλλων Σμύρνης - Ερμιονίδα

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 09 Σεπτεμβρίου 2014 21:09

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.