Oragiaspor-dramas.gr

Δευτέρα, 05 Σεπτεμβρίου 2016 20:08

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄Εθνικής 2016-2017 !

Γράφτηκε από τον

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Β΄Εθνικής που αμαυρώθηκε απο εκτεταμένα επεισόδια μέσα στην αίθουσα απο κουκουλοφόρους....με αρκετές όμως υλικές ζημιές.....

Στο προ-αγωνιστικό τώρα έγινε η κλήρωση χωρίς να οριστούν ημερομηνίες μιας και εκρεμμούν συζητήσεις με την Nova  που όπως φαίνεται εκεί καταλήγουν τα τηλεοπτικά δικαιώματα.....

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Β΄Εθνικής ......

  1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  –  ΧΑΝΙΑ  
  ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –   ΑΡΗΣ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ   –    ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ –   ΛΑΜΙΑ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ –  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΟΦΗ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  –  ΚΑΛΛΟΝΗ  
     
  2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   –   ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΧΑΝΙΑ –  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΑΡΗΣ –  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΤΡΙΚΑΛΑ  –  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΛΑΜΙΑ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ –   ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΟΦΗ – ΚΑΛΛΟΝΗ  
     
  3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  –  ΣΠΑΡΤΗ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  –  ΧΑΝΙΑ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –  ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ   –   ΛΑΜΙΑ  
  ΟΦΗ   –   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
     
  4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΧΑΝΙΑ  –  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΑΡΗΣ  –  ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΤΡΙΚΑΛΑ  – ΟΦΗ  
  ΛΑΜΙΑ –   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
     
  5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ –   ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  –   ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ   –  ΣΠΑΡΤΗ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ –  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΟΦΗ –  ΧΑΝΙΑ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  –   ΑΡΗΣ  
  ΛΑΜΙΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ  
     
  6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ    –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –    ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΣΠΑΡΤΗ   –    ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ   –   ΟΦΗ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  –    ΛΑΜΙΑ  
  ΑΡΗΣ  –    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
     
  7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –    ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    –   ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ  –   ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΟΦΗ   –    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   –   ΣΠΑΡΤΗ  
  ΛΑΜΙΑ –    ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ    –   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΑΡΗΣ  –  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
     
  8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    –   ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   –   ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ   –    ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –   ΟΦΗ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –     ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –    ΛΑΜΙΑ  
  ΣΠΑΡΤΗ   –     ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –     ΑΡΗΣ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ    –  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
  9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –    ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ   –    ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΟΦΗ  –    ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   –   ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΛΑΜΙΑ –   ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ   –   ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΑΡΗΣ  –    ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ   –    ΣΠΑΡΤΗ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   –   ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
     
  10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ   –    ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –    ΟΦΗ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    –    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ    –    ΛΑΜΙΑ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  –   ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –    ΑΡΗΣ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –    ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –    ΣΠΑΡΤΗ  
     
  11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   ΟΦΗ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  –   ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΛΑΜΙΑ –   ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ    –   ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΑΡΗΣ –   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  –   ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   –   ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
     
  12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΟΦΗ  –   ΛΑΜΙΑ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ   –  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –   ΑΡΗΣ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  –   ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ   –  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  –    ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –   ΣΠΑΡΤΗ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –    ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
     
  13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   ΛΑΜΙΑ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  –    ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΑΡΗΣ –   ΟΦΗ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  –    ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ   –  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –   ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΣΠΑΡΤΗ   –   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –   ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  –  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
     
  14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  –   ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΛΑΜΙΑ –   ΑΡΗΣ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ  –  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
  ΟΦΗ  –  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ  –   ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  –   ΣΠΑΡΤΗ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  –  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  –  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
     
  15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   AΡΗΣ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  –    ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  –   ΛΑΜΙΑ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ  –   ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –    ΟΦΗ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –  ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   –  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  –   ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  
     
  16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΟ ΧΑΝΙΑ  –  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
  ΑΡΗΣ  –   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  –   ΚΑΛΛΙΘΕΑ  
  ΛΑΜΙΑ –  ΣΠΑΡΤΗ  
  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ   –  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ  
  ΟΦΗ  –   ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  
  ΚΑΛΛΟΝΗ  –   ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  
  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   –  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  –   ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  
     
  17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  –   ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ  
  ΚΑΛΛΙΘΕΑ   –   ΑΟ ΧΑΝΙΑ  
  ΣΠΑΡΤΗ  –   ΑΡΗΣ  
  ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ   –   ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
  ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   –  ΛΑΜΙΑ  
  ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  –  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  
  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  –  ΟΦΗ  
  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  –  ΚΑΛΛΟΝΗ  
  ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  –  ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.