Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 04 Σεπτεμβρίου 2015 13:11

To πλήρες πρόγραμμα του νέου πρωταθλήματος της Football League...!!! Πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου - "αυλαία" στις 29 Μαϊου.

Γράφτηκε από τον

 Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα της  Β΄Εθνικής το οποίο θα ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου με την συμμετοχή 18 ομάδων....

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα του πρωταθλήματος ....:

 

 

 

1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)
Πανελευσινιακός-Παναχαϊκή
ΑΕΛ-Λαμία
Κέρκυρα-Καλλιθέα
Παναιγιάλειος-Αχαρναϊκός
Αν. Καρδίτσας-Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης-ΑΟ Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα-Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης-Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός-Ολμπιακός Βόλου

 

 

2η αγωνιστική (4 Οκτωβριου)
ΑΕΛ- Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή- Κέρκυρα
Λαμία- Παναιγιάλειος
Καλλιθέα- Αν. Καρδίτσας
Αχαρναϊκός- Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΟ Χανιά -Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός- Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος -Ολμπιακός Βόλου

 

 

3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Κέρκυρα
Παναιγιάλειος- ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας- Παναχαϊκή
Εργοτέλης- Λαμία
ΑΟ Τρίκαλα- Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης- Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός -Αγροτικός Αστέρας
Ολμπιακός Βόλου- ΑΟ Χανιά
Ζάκυνθος- Κισσαμικός

 

 

4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)
Παναιγιάλειος- Πανελευσινιακός
Κέρκυρα -Αν. Καρδίτσας
ΑΕΛ -Εργοτέλης
Παναχαϊκή -ΑΟ Τρίκαλα
Λαμία- Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα -Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός- Ολμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας- Ζάκυνθος
ΑΟ Χανιά -Κισσαμικός

 

 

5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός- Αν. Καρδίτσας
Εργοτέλης -Παναιγιάλειος
ΑΟ Τρίκαλα -Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης- ΑΕΛ
Πανσερραϊκός- Παναχαϊκή
Ολμπιακός Βόλου- Λαμία
Ζάκυνθος -Καλλιθέα
Κισσαμικός -Αχαρναϊκός
ΑΟ Χανιά- Αγροτικός Αστέρας

 

 

6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)
Εργοτέλης -Πανελευσινιακός
Αν. Καρδίτσας- ΑΟ Τρίκαλα
Παναιγιάλειος- Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα -Πανσερραϊκός
ΑΕΛ- Ολμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή- Ζάκυνθος
Λαμία -Κισσαμικός
Καλλιθέα- ΑΟ Χανιά
Αχαρναϊκός -Αγροτικός Αστέρας

 

 

7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΟ Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης -Εργοτέλης
Πανσερραϊκός- Αν. Καρδίτσας
Ολμπιακός Βόλου- Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος- Κέρκυρα
Κισσαμικός- ΑΕΛ
ΑΟ Χανιά- Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας -Λαμία
Αχαρναϊκός -Καλλιθέα

 

 

8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)
Απόλλων Σμύρνης -Πανελευσινιακός
ΑΟ Τρίκαλα- Πανσερραϊκός
Εργοτέλης- Ολμπιακός Βόλου
Αν. Καρδίτσας -Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος- Κισσαμικός
Κέρκυρα -ΑΟ Χανιά
ΑΕΛ -Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή -Αχαρναϊκός
Λαμία -Καλλιθέα

 

 

9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός -Πανσερραϊκός
Ολμπιακός Βόλου -Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος- ΑΟ Τρίκαλα
Κισσαμικός -Εργοτέλης
ΑΟ Χανιά -Αν. Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας -Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός- Κέρκυρα
Καλλιθέα -ΑΕΛ
Λαμία -Παναχαϊκή

 

 

10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)
Ολμπιακός Βόλου- Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός- Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης- Κισσαμικός
ΑΟ Τρίκαλα- ΑΟ Χανιά
Εργοτέλης- Αγροτικός Αστέρας
Αν. Καρδίτσας- Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος- Καλλιθέα
Κέρκυρα- Λαμία
Παναχαϊκή- ΑΕΛ

 

 

11η αγωνιστική (6 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός- Ζάκυνθος
Κισσαμικός- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Χανιά -Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας- Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός -ΑΟ Τρίκαλα
Καλλιθέα- Εργοτέλης
Λαμία -Αν. Καρδίτσας
Παναχαϊκή -Παναιγιάλειος
ΑΕΛ- Κέρκυρα

 

 

12η αγωνιστική (13 Δεκεμβρίου)
Κισσαμικός -Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος- ΑΟ Χανιά
Ολμπιακός Βόλου -Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός- Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης- Καλλιθέα
ΑΟ Τρίκαλα- Λαμία
Εργοτέλης -Παναχαϊκή
Αν. Καρδίτσας- ΑΕΛ
Κέρκυρα -Παναιγιάλειος

 

 

13η αγωνιστική (20 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός -ΑΟ Χανιά
Αγροτικός Αστέρας -Κισσαμικός
Αχαρναϊκός -Ζάκυνθος
Καλλιθέα -Ολμπιακός Βόλου
Λαμία -Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή -Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ-ΑΟ Τρίκαλα
Κέρκυρα -Εργοτέλης
Παναιγιάλειος -Αν. Καρδίτσας

 

 

14η αγωνιστική (3 Ιανουαρίου)
Αγροτικός Αστέρας -Πανελευσινιακός
ΑΟ Χανιά- Αχαρναϊκός
Κισσαμικός -Καλλιθέα
Ζάκυνθος- Λαμία
Ολμπιακός Βόλου -Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός- ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης -Κέρκυρα
ΑΟ Τρίκαλα- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας -Εργοτέλης

 

 

15η αγωνιστική (10 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Αχαρναϊκός
Καλλιθέα -Αγροτικός Αστέρας
Λαμία -ΑΟ Χανιά
Παναχαϊκή -Κισσαμικός
ΑΕΛ- Ζάκυνθος
Κέρκυρα -Ολμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος -Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας- Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης- ΑΟ Τρίκαλα

 

 

16η αγωνιστική (17 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα -Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός -Λαμία
Αγροτικός Αστέρας- Παναχαϊκή
ΑΟ Χανιά -ΑΕΛ
Κισσαμικός -Κέρκυρα
Ζάκυνθος -Παναιγιάλειος
Ολμπιακός Βόλου- Αν. Καρδίτσας
Πανσερραϊκός -Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Απόλλων Σμύρνης

 

 

17η αγωνιστική (24 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός- Λαμία
Παναχαϊκή- Καλλιθέα
ΑΕΛ -Αχαρναϊκός
Κέρκυρα- Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος -ΑΟ Χανιά
Αν. Καρδίτσας- Κισσαμικός
Εργοτέλης -Ζάκυνθος
ΑΟ Τρίκαλα -Ολμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης- Πανσερραϊκός

 

 

-------ΤΕΛΟΣ Α΄ΓΥΡΟΥ ----------

 

 

 

 


18η αγωνιστική (31 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή- Πανελευσινιακός
Λαμία-ΑΕΛ
Καλλιθέα -Κέρκυρα
Αχαρναϊκός -Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας -Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Χανιά- Εργοτέλης
Κισσαμικός- ΑΟ Τρίκαλα
Ζάκυνθος -Απόλλων Σμύρνης
Ολμπιακός Βόλου -Πανσερραϊκός

 

 

19η αγωνιστική (7 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- ΑΕΛ
Κέρκυρα- Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος- Λαμία
Αν. Καρδίτσας- Καλλιθέα
Εργοτέλης- Αχαρναϊκός
ΑΟ Τρίκαλα -Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Χανιά
Πανσερραϊκός- Κισσαμικός
Ολμπιακός Βόλου- Ζάκυνθος

 

 

20η αγωνιστική(14 Φεβρουαρίου)
Κέρκυρα- Πανελευσινιακός
ΑΕΛ- Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή- Αν. Καρδίτσας
Λαμία -Εργοτέλης
Καλλιθέα -ΑΟ Τρίκαλα
Αχαρναϊκός -Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας -Πανσερραϊκός
ΑΟ Χανιά -Ολμπιακός Βόλου
Κισσαμικός- Ζάκυνθος

 

 

21η αγωνιστική (21 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός- Παναιγιάλειος
Αν. Καρδίτσας- Κέρκυρα
Εργοτέλης -ΑΕΛ
ΑΟ Τρίκαλα -Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης -Λαμία
Πανσερραϊκός- Καλλιθέα
Ολμπιακός Βόλου- Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος- Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός- ΑΟ Χανιά

 

 

 

22η αγωνιστική (28 Φεβρουαρίου)
Αν. Καρδίτσας- Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος- Εργοτέλης
Κέρκυρα -ΑΟ Τρίκαλα
ΑΕΛ- Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή- Πανσερραϊκός
Λαμία -Ολμπιακός Βόλου
Καλλιθέα -Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός -Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας- ΑΟ Χανιά

 

 

 

23η αγωνιστική (6 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός- Εργοτέλης
ΑΟ Τρίκαλα -Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης- Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός- Κέρκυρα
Ολμπιακός Βόλου- ΑΕΛ
Ζάκυνθος- Παναχαϊκή
Κισσαμικός -Λαμία
ΑΟ Χανιά- Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας- Αχαρναϊκός

 

 

 

24η αγωνιστική (13 Μαρτίου)
ΑΟ Τρίκαλα- Πανελευσινιακός
Εργοτέλης- Απόλλων Σμύρνης
Αν. Καρδίτσας- Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος- Ολμπιακός Βόλου
Κέρκυρα- Ζάκυνθος
ΑΕΛ- Κισσαμικός
Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά
Λαμία -Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα- Αχαρναϊκός

 

 

25η αγωνιστική (20 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός -Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός- ΑΟ Τρίκαλα
Ολμπιακός Βόλου- Εργοτέλης
Ζάκυνθος- Αν. Καρδίτσας
Κισσαμικός- Παναιγιάλειος
ΑΟ Χανιά- Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας -ΑΕΛ
Αχαρναϊκός- Παναχαϊκή
Καλλιθέα- Λαμία

 

 

26η αγωνιστική (27 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός- Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης- Ολμπιακός Βόλου
ΑΟ Τρίκαλα- Ζάκυνθος
Εργοτέλης- Κισσαμικός
Αν. Καρδίτσας -ΑΟ Χανιά
Παναιγιάλειος -Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα- Αχαρναϊκός
ΑΕΛ- Καλλιθέα
Παναχαϊκή- Λαμία

 

 

27η αγωνιστική (3 Απριλίου)
Πανελευσινιακός- Ολμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος -Πανσερραϊκός
Κισσαμικός- Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Χανιά -ΑΟ Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας- Εργοτέλης
Αχαρναϊκός -Αν. Καρδίτσας
Καλλιθέα -Παναιγιάλειος
Λαμία -Κέρκυρα
ΑΕΛ- Παναχαϊκή

 

 

28η αγωνιστική (10 Απριλίου)
Ζάκυνθος -Πανελευσινιακός
Ολμπιακός Βόλου- Κισσαμικός
Πανσερραϊκός- ΑΟ Χανιά
Απόλλων Σμύρνης- Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Τρίκαλα -Αχαρναϊκός
Εργοτέλης- Καλλιθέα
Αν. Καρδίτσας -Λαμία
Παναιγιάλειος- Παναχαϊκή
Κέρκυρα-ΑΕΛ

 

29η αγωνιστική (17 Απριλίου)
Πανελευσινιακός- Κισσαμικός
ΑΟ Χανιά -Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας- Ολμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός -Πανσερραϊκός
Καλλιθέα- Απόλλων Σμύρνης
Λαμία ΑΟ -Τρίκαλα
Παναχαϊκή- Εργοτέλης
ΑΕΛ-Αν. Καρδίτσας
Παναιγιάλειος -Κέρκυρα

 

 

30η αγωνιστική (24 Απριλίου)
ΑΟ Χανιά-Πανελευσινιακός
Κισσαμικός -Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος -Αχαρναϊκός
Ολμπιακός Βόλου- Καλλιθέα
Πανσερραϊκός -Λαμία
Απόλλων Σμύρνης- Παναχαϊκή
ΑΟ Τρίκαλα -ΑΕΛ
Εργοτέλης- Κέρκυρα
Αν. Καρδίτσας- Παναιγιάλειος

 

 

31η αγωνιστική (8 Μαϊου)
Πανελευσινιακός- Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός -ΑΟ Χανιά
Καλλιθέα -Κισσαμικός
Λαμία -Ζάκυνθος
Παναχαϊκή -Ολμπιακός Βόλου
ΑΕΛ -Πανσερραϊκός
Κέρκυρα -Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος- ΑΟ Τρίκαλα
Εργοτέλης- Αν. Καρδίτσας

 

32η αγωνιστική (15 Μαϊου)
Αχαρναϊκός -Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας- Καλλιθέα
ΑΟ Χανιά -Λαμία
Κισσαμικός- Παναχαϊκή
Ζάκυνθος- ΑΕΛ
Ολμπιακός Βόλου- Κέρκυρα
Πανσερραϊκός- Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης- Αν. Καρδίτσας
ΑΟ Τρίκαλα -Εργοτέλης

 

 

33η αγωνιστική (22 Μαϊου)
Πανελευσινιακός -Καλλιθέα
Λαμία -Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή- Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ -ΑΟ Χανιά
Κέρκυρα -Κισσαμικός
Παναιγιάλειος- Ζάκυνθος
Αν. Καρδίτσας- Ολμπιακός Βόλου
Εργοτέλης -Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης- ΑΟ Τρίκαλα

 

 

34η αγωνιστική (29 Μαϊου)
Λαμία- Πανελευσινιακός
Καλλιθέα -Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός- ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας- Κέρκυρα
ΑΟ Χανιά- Παναιγιάλειος
Κισσαμικός -Αν. Καρδίτσας
Ζάκυνθος- Εργοτέλης
Ολμπιακός Βόλου- ΑΟ Τρίκαλα
Πανσερραϊκός- Απόλλων Σμύρνης

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.