Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014 15:00

Τα νέα της ΕΠΣ Καβάλας

Γράφτηκε από τον

Διαβάστε παρακάτω τα τελευταία νέα απο την ΕΠΣ Καβάλας σύμφωνα με το e-mail που μας απεστάλη απο την τελευταία.....

 

                                      ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

  1. Ολοκληρώθηκαν την Τετάρτη 19-2-2014 οι προπονήσεις των

μικτών περιφερειακών ομάδων παίδων και νέων οι οποίες θα

εκπροσωπήσουν την περιφέρειά μας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα,

του οποίου η τελική φάση θα διεξαχθεί στην Κατερίνη από

13-4-2014 έως και 16-4-2014.

    2. Την Τρίτη 25-2-2014 και ώρα 6.μ.μ. στα γραφεία της Ε.Π.Σ.

Καβάλας θα διεξαχθεί η κλήρωση των αγώνων της Β’ φάσης για το

πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας.

Οι αγώνες της φάσης αυτής θ’ αρχίσουν το Σαββατοκύριακο 8-9

Μαρτίου 2014.

  1. Στους αγώνες της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου κέρδισαν οι

ομάδες ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.Καρβάλης με σκορ 2-0 σε βάρος του

Μ.Α Αντιφιλίππων και ΑΕΤΟΣ Ορφανού με σκορ 3-0 σε βάρος του

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ Μυρτοφύτου. Οι δύο αυτές ομάδες, θα διεκδικήσουν την

Τετάρτη 5 Μαρτίου 2014 στο γήπεδο Ελευθερούπολης το τρόπαιο του

κυπέλλου για την ποδοσφαιρική περίοδο 2013-2014. Ο αγώνας

θ’ αρχίσει στις 3.30.μ.μ.

  1. Την Κυριακή 23 Μαρτίου 2014 θα διεξαχθεί η Β’ φάση του

τουρνουά που διοργανώνει η Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ για την κατηγορία

(Κ9), οι αγώνες θα διεξαχθούν στα γήπεδα του κ. Καραμπιμπέρη

(ΠΑΟΚ Καβάλας, 5Χ5 σφαγεία), ΔΟΞΑ Αμυγδαλεώνα και ΠΑΟΚ

Αγ.Ανδρέα.

  1. Το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας θα διεξαχθούν αγώνες

το Σάββατο 1-3-2014 μόνον για την LEAGUE ανάδειξη πρωταθλητή

Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ.

    6. Το σωματείο ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ Ποντολιβάδου παραιτήθηκε των

υπολοίπων αγώνων πρωταθλήματος για την ποδοσφαιρική περίοδο

2013-2014.

    7. Το Σαββατοκύριακο 22-23 Μαρτίου δεν θα διεξαχθούν οι

ποδοσφαιρικοί αγώνες ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ και

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ –ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ.

    8. Αλλάζει η ώρα έναρξης αγώνων ως ακολούθως:

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ                        ΩΡΑ 15.30

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΙΛ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ          ΩΡΑ 15.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ  ΩΡΑ 14.30

Ενώ ο ποδοσφαιρικός αγώνας ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ

Θα διεξαχθεί από Σάββατο 22-2-2014, την Κυριακή 23-2-2014 με

ώρα έναρξης 15.00.

    9. Τιμωρήθηκε το γήπεδο του σωματείου ΑΕΤΟΣ Ορφανού με

δύο (2) αγωνιστικές ημέρες, για τα επεισόδια που έλαβαν χώρα

κατά την διάρκεια και μετά το τέλος του αγώνα ΑΕΤΟΣ Ορφανού

ΗΡΑΚΛΗΣ Καβάλας.

Ως εκ τούτου ο αγώνας ΑΕΤΟΣ Ορφανού –ΚΕΡΑΥΝΟΣ Πέρνης

θα διεξαχθεί στο γήπεδο Ελευθερών.

 

10.Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

ΑΕ Πιερέων κ. Στυλιανού Παντελής.

$111.Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο παράγοντας του σωματείου

ΑΕΤΟΣ Ερατεινού κ. Καράλης Κ.

$112.Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

Α.Ο.Ελαιοχωρίου κ. Κεκετζής Π.

$113.Τιμωρήθηκε με ένα μήνα εκτός αγωνιστικών χώρων ο προπονητής

του σωματείου Μ.Α Μεσορόπης κ. Μαρούδας Γ, για όσα αναγράφει στο

φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης ΜΑ Μεσορόπης-ΑΟ Ελαιοχωρίου.

Η ποινή του αρχίζει από την Δευτέρα 24-02-2014.

     14. Τιμωρήθηκε το γήπεδο του σωματείου ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χαλκερού με

μία αγωνιστική ημέρα με αναστολή και πενήντα (50)€ χρηματικό πρόστιμο

για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χαλκερού-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Καβάλας.

$115.Τιμωρήθηκε ο παράγοντας του σωματείου ΠΟΣΕΙΔΩΝ Καβάλας

κ. Παπάζογλου Π με δεκαπέντε ημέρες (15) εκτός αγωνιστικών χώρων

για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χαλκερού-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Καβάλας. Η ποινή του αρχίζει από την Δευτέρα 24-02-2014.

$116.Τιμωρήθηκε το γήπεδο του σωματείου ΑΡΗ Πρίνου με

μία αγωνιστική ημέρα με αναστολή και εκατό (100)€ χρηματικό πρόστιμο

για όσα αναγράφει στο φύλλο αγώνα ο διαιτητής της συνάντησης

ΑΡΗΣ Πρίνου-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Καβάλας.

$117.Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

ΔΟΞΑ Θεολόγου κ. Τσαπανίδης Αν.

$118.Τιμωρήθηκε με έγγραφη επίπληξη ο προπονητής του σωματείου

ΠΑΓΓΑΙΟ κ. Καλπάκης Φωτ.

19.Το Δ.Σ. στη συνεδρίασή του τιμώρησε τους παρακάτω ποδοσφαιριστές

ΟΥΛΦΑΝΩΦ Η              ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ        2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΦΙΛ            ΚΑΒΑΛΑ 2004                                  4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π                 ΚΑΒΑΛΑ 2004                                  1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΣΕΛΑ Α                        ΚΑΒΑΛΑ 2004                                  1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΠΕΤΑΝΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 2004                               4 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΚΟΤΙΛΙ Ε                       ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ                      1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ Α                 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ                 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

ΖΑΠΠΙΔΗΣ Π                 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ                  1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΡΑΤΗΡΟΣ Π               Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ             1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

$119.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

 

 

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΠΕΡΑΜΟΥ

15.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

3.

ΛΥΔΙΑΣ

15.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

5.

Α.Α.

15.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ

6.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

8.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

9.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

10.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ

11.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

12.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

                                           

  ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

Α.Α.

11.00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

3.

ΓΕΡΟΝΤΑ

11.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

4.

ΠΕΡΝΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

7.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

8.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝ

9.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

10.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ

11.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

12.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

                                               

                                         

    ΣΑΒΒΑΤΟ 01-03-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.30

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

                                              

  ΤΕΤΑΡΤΗ 5-3-2014

 

ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15.30

 

 

   ΣΑΒΒΑΤΟ 08-03-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

 

15.30

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΤΡΟΜ  ΧΑΛΚΕΡΟΥ

5.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

6.

ΖΥΓΟΥ

15.30

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

7.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.30

ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

       

                                           

  ΚΥΡΙΑΚΗ 09-03-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

2.

ΠΡΙΝΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ-ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

4.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.30

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

5.

ΛΥΔΙΑΣ

15.30

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

6.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦ

7.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.30

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

8.

ΚΑΡΥΑΣ

15.30

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

9.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

10.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

       

 

Στην ανωτέρω  αγωνιστική θα προστεθούν οι αγώνες κατάταξης της    Β΄κατηγορίας  

 ΣΑΒΒΑΤΟ 15-03-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

2.

Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

15.30

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΟ

5.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.30

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

6.

ΓΕΡΟΝΤΑ

15.30

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛ

7.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.30

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

8.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.30

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

 

 

      ΚΥΡΙΑΚΗ 16-03-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΛΙΜΕΝΑ

11.00

ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ

2.

ΠΟΤΟΥ

15.30

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

3.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.30

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ

4.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.30

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

5.

ΠΗΓΩΝ

15.30

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.30

ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

8.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.30

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

9.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

15.30

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΤΡΟΜ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

Στην ανωτέρω αγωνιστική θα προστεθούν οι αγώνες κατάταξης της    Β’ κατηγορίας.

 

                                                                              Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                                   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014 15:00

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.