Oragiaspor-dramas.gr

Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2014 16:09

Τα νέα της ΕΠΣ Καβάλας !

Γράφτηκε από τον

Λόγω των αναβολών που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο

25-26 Ιανουαρίου 2014 σε αγώνες πρωταθλήματος, εξ αιτίας των δυσμενών

καιρικών συνθηκών που επικράτησαν στην περιοχή μας, αλλά και την

προσθήκη της τελευταίας αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας,

το πρόγραμμα των αγώνων που σας έχει σταλεί διαμορφώθηκε ως ακολούθως.

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 01-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ

2.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

3.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

 

                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΟΡΦΑΝΙΟΥ

12.00

Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

2.

ΓΕΡΟΝΤΑ

13.00

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

4.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

15.00

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝ

5.

ΣΩΤΗΡΟΣ

15.00

ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

       

 

 

                                             ΚΥΠΕΛΛΟ

                                            ΚΥΡΙΑΚΗ 02-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

15.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ                                 

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

2.

ΧΑΛΚΕΡΟΥ Τ.ΜΕΛ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΕΡΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

3.

ΚΑΡΥΑΣ

15.00

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΑΡΥΑΣ-ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

4.

ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.00

ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

5.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

6.

ΞΕΡΙΑΣ

15.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒ

7.

Α.Α.

 

ΑΜΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ

8.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

15.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ

9.

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ-ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

                                   

                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ

2.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΠΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΡΙΝΟΥ

3.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

11.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

4.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

11.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

5.

ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

11.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ-ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

6.

ΚΑΡΒΑΛΗΣ

11.00

ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

7.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

11.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

8.

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

15.00

ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ

9.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

10.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

11.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ

12.

ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

13.

ΛΥΔΙΑΣ

15.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

14.

ΠΑΝΑΓΙΑΣ

15.00

ΑΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

15.

ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ

15.00

ΑΡΗΣ ΚΕΧΡΟΚΑΜΠΟΥ-ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑ

16.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

15.00

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-Ν.ΜΑ ΟΡΦΑΝΙΟΥ

17.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

15.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡ

       

                                            

ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΠΕΡΝΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ-Α ΠΙΕΡΕΩΝ

3.

ΠΕΡΑΜΟΥ

15.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

4.

ΑΚΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΡΟΒΟΥΝ-Ν.Μ.Α ΟΡΦΑΝΙΟΥ

5.

Α.Α

 

ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ-ΑΜΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ

6.

ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

15.00

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝ

7.

ΞΕΡΙΑΣ

15.00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

8.

ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

15.00

ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

       

 

 

 

 

 

                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

11.30

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΘΕΑΓΕΝΗΣ ΘΑΣΟΥ

2.

ΦΙΛΙΠΠΩΝ

11.00

ΜΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΠΑΓΓΑΙΙΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ

3.

ΖΥΓΟΥ

11.00

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ

4.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

11.00

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ

5.

ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

11.00

ΦΙΛΙΠ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝ ΚΑΛΛΙΡΑΧΗΣ

6.

ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

15.00

ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ-ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ

7.

ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

15.00

ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

8.

ΝΙΚΗΣΙΑΝΗΣ

15.00

ΠΑΓΓΑΙΟ-ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

9.

ΚΡΗΝΙΔΩΝ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡ

10.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠ

14.

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

15.00

ΑΟ ΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΑΚ/ΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ

15.

ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ

15.00

ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ-ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ

16.

ΔΑΤΟΥ

15.00

ΟΙ ΛΥΚΟΙ-ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

17.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

15.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

   

                                            ΚΥΠΕΛΛΟ                                                      

 

                                             ΤΕΤΑΡΤΗ 19-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ

15.00

ΜΑ ΑΝΤΙΦΙΛΙΠΠΩΝ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

3.

     

                                

 

                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 22-02-2014

 

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΠΕΡΑΜΟΥ

15.00

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ-ΑΕ ΠΙΕΡΕΩΝ

2.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

15.00

ΑΕ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

3.

ΛΥΔΙΑΣ

15.00

ΔΟΞΑ ΛΥΔΙΑΣ-ΠΑΓΓΑΙΟ

4.

ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΕΛΕΥΘ/ΛΗΣ-ΜΑ ΜΕΣΟΡΟΠΗΣ

5.

ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

15.00

ΕΛΠΙΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ-ΟΙ ΛΥΚΟΙ

6.

ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ

15.00

ΦΡΙΞΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΤΟΠΟΥ-ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

7.

ΛΕΚΑΝΗΣ

15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΕΚΑΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΞΕΡΙΑΣ

8.

ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ

15.00

ΑΕΤΟΣ ΕΡΑΤΕΙΝΟΥ-ΚΑΒΑΛΑ 2004

9.

ΚΩΤΣΑΛΟΥ

15.00

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΠΗΓΩΝ

                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2014

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

                   ΑΓΩΝΑΣ

       

1.

ΒΕΡΟΥΛΕΙΟ

11.00

ΒΥΡΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΑΖΙΑΝΖΟΣ Ν.ΚΑΡΒΑΛΗΣ

2.

ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ

11.00

ΠΑΟΚ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΥΣΟΚΑΣΤΡΟΥ

3.

ΣΩΤΗΡΟΣ

11.00

ΦΑΡΟΣ ΜΑΡΙΩΝ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΝΤΟΛΙΒΑΔΟΥ

4.

ΠΕΡΝΗΣ

15.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

5.

ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

15.00

ΑΠΟΛ ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ

6.

ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ

15.00

ΘΡΑΚΗ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΠΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ

7.

ΠΟΤΟΥ

15.00

ΔΟΞΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

8.

ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ

15.00

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΡΤΟΦΥΤΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝ

                                               

Με το παρόν έγγραφο παρέχεται η ΑΔΕΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ των πιο πάνω αγώνων,

σύμφωνα  με τους όρους και τις προϋποθέσεις που προβλέπονται από τις

διατάξεις του άρθρου 8 του Ν 3207/24-12-03.

 

                                                        Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                            Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

 

Τελευταία τροποποίηση στις Τετάρτη, 29 Ιανουαρίου 2014 16:09

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.